Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Ucuz İstas

0212 709 03 53

Su hayatımızın vazgeçilmezidir ve suyu birçok alanda ve birçok amaç için kullanmaktayız. Su kullanımında sağlığımızı düşünerek suları hijyenik alanlarda muhafaza etmek son derece önemlidir. Suları muhafaza edeceğimiz alanların temiz ve hijyenik olmasına dikkat etmemiz gerekir.Su depolarının kapaklarının açık olması çeşitli kir ve pisliklerin içine girmesine neden olacaktır. Bu kirlerse zaman içinde birikerek bakteri oluşumuna neden olacak ve sağlığımızı tehdit edecektir. Bu sorunlarla uğraşmamak ve sağlığımızı korumak için su depolarının düzenli olarak temizlenmesi konusuna dikkat etmemiz gerekiyor. 
Su Deposu Temizliği istaş
Su depolarının temizliği konusunda faaliyetlerini sürdüren firmamız ucuz istas hizmeti ile depolarınızda ki kirleri ve atıkları temizlemekle kalmıyor. Su depolarında oluşacak bakteri oluşumunun önüne geçmek için yönetmeliklere uygun olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı içinde acil ya da standart istaş su deposu temizliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Yenilikçi hizmet anlayışını ilke edinen firmamız su depolarınızı hijyen kurallarına uygun olarak temizlemektedir. Avrupa ve dünya standartlarının üzerinde hizmet sunmak için kendini geliştiren ve yenileyen firmamız 7/24 hizmetinizdedir. 

Uygun Fiyata Kaliteli Su Deposu Temizliği

Son yıllarda su depolarının kullanım alanları çeşitli bakteriler ürettiği nedeni ile sık sık temizlenmektedir. Bunu kendi imkanlarınızla yapmak istediğinizde beklenen etkili temizliği yapamaz ve temizlediğinizi sandığınız su depolarının hijyen sorunu oluşturduğunu görebilirsiniz. Bu sorunlarla uğraşmak yerine bu konuda uzman olan su depo temizliği hizmeti sunan firmalardan destek almanız gerekiyor. Kurumsal kimliğimizden taviz vermeden sadece müşterilerimizin sağlığını düşünerek kaliteli su deposu temizlik hizmetini sunuyoruz. Fiyatlarımız uygun olup, amacımız sadece sizlere daha sağlıklı ve hijyenik su depoları sağlamaktır. 
Firmamızı aradığınızda  ucuz istas su deposu temizliği hizmetimizden yararlanabilir ve ekip talebinde bulunabilirsiniz. İnternet sitemize girdiğinizde öncelikle sitemizde yer alan hizmetlere göz atabilir ve kurumsal kimliğimizi çok daha kolay inceleyebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübeye ve birikime dayanarak su depolarınızı yönetmeliklere uygun şekilde temizliyoruz. 
İstaş-su-deposu-temizliği
Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Avrupa standartlarına uygun olarak sunduğumuz hizmetler müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için özenle sunuluyor. Su depolarına baktığınızda zaman içinde böcek, atık ve çeşitli pisliklerin biriktiğini göreceksiniz. Tüm bu birikinti ve kirlerse zaman için mikrop oluşumuna neden olacaktır. Su depolarınızın ebadı ne olursa olsun, temizliği firmamız tarafıdan güvenilir şekilde yapılmaktadır. Bizi tercih ederek sizde tüm bu hizmetlerden güvenle yararlanabilirsiniz. 

Su depolarının özellikleri değişmekte ve bu özelliklere göre bakımlarında uyguladığımız tekniklerde değişmektedir. Uzman çalışanlarımız su depolarınıza girerek temizlik hizmeti sonrasında dezenfekte yaparak ilk günkü gibi temiz hale getirmektedir. Su depoları poliüretan özelliğine sahip olacağı gibi beton su deposu ve paslanmaz çelik özelliğine de sahip olabilmektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde ucuz istas hizmeti sunan firmamızın güvenilir ve müşterilerimizin sağlığını düşünen dezenfekte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm bu güven ve kaliteli hizmetlerimiz nedeni ile bizi tercih ederek su depolarınızı kullanılabilir hale getirmek için bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşarak uygun fiyatlı ve kaliteli su deposu temizliği hizmetlerimizden yararlanarak güvenle su depolarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.  

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 913177
REFERANSLARIMIZ