Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Telefonla Ara

Su Deposu Yalıtımı

0212 709 03 53

SU DEPOSU YALITIMI

Su deposu yalıtımı, depo kullanımı gerçekleştiren ev ve iş yerleri için oldukça önemli bir yere sahiptir. Zaman içerisinde su depolarında meydana gelen sızıntılar, su depolarını kullanan herkesin sağlığını tehdit eder. Su depolarına kanalizasyon sularının sızması, beraberinde çeşitli hastalıkları getirir. Bu gibi durumlarla başa çıkmak, önlem almaktan çok daha maliyetli olabilir. Küçük çatlaklardan devasa yarıklara kadar aklınıza gelebilecek her alanda destek alabileceğiniz su deposu yalıtım hizmetlerimiz ile tanışmanın vakti çoktan geldi. Su deposunun üretiminde kullanılan malzemelere uygun bir biçimde sürdürülen yalıtım süreci, depoların çok daha işlevsel alanlara dönüşmesine olanak sağlar.   

SU DEPOSU YALITIMISu Deposu Yalıtımında Fonksiyonel Sonuçlar

İçme suyu, kişisel temizlik veya eşyaların yıkanması gibi farklı amaçlar için tercih edilen su depolarında en doğru sonuçları almak için tercihiniz bizden yana olsun. Alanında uzman olan ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde öncelik olarak sizden deponun boşaltılmasını isteyecektir. Uzmanlarımız alana gelmeden önce boşaltılan su sonrası, depo içindeki çatlakların net bir şekilde belirlenebilmesi için temizlik işlemi yapılır. Temizlik işlemi sonrasında ortamda bulunan çatlaklar, özel ekipmanlar ile net bir şekilde belirlenir. Tespit işleminden sonra sıra yalıtım malzemesinin uygulamasına geçer. Uygulama sonrasında son kontrol işlemleri gerçekleştirilir. Su deposunun %100 sızıntısız olduğu tespit edildikten sonra deponuz size teslim edilir. Her ölçekten ve her maddeden imal edilen depolar için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız.

Su Deposu Yalıtımı konusunda uzman ekibimizle Su Deposu Yalıtımı merkezli olarak kurumsal çözümler sunuyoruz. En hızlı ve anında yalıtım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Su Deposu Yalıtımı Nasıl Yapılır?
  1) Su deposu iç yüzeyi sıpatula yardımı ile kazınarak yosun,yabancı madde,pas...vb maddelerden temizlenir
  2) Depo yüzeyine uygulayacağımız madde homojen hale gelene kadar karıştırılır
  3) Homojen hale getirilen karışımın 1. Katı astar için uygulanır
  4) Bu astarın kuruması için astar 6 saat boyunca bekletilir
  5) 6 saat sonunda 2.kat uygulanır
  6) Bu işlemden sonra depo beş gün boyunca kuruması için bekletilir
  7) Beş gün sonunda deponun durumu kontrol edilip dezenfekte işlemi yapılır
 
Bu işlem sonunda depo kullanılabilir hale gelir.


WhatsApp Hizli Basvuru


Su Deposu Yalıtımı Neden Yapılır?
  1) Su Deposu yalıtımı eskimiş depoların yenilenmesi için yapılır
  2) Su deposunda meydana gelen su kaçaklarını önlemek için yapılır
  3) Kaçaktan dolayı depo içine sızmalar olabilir. Bunun önüne geçip suyu steril ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek için yapılır.


Su Deposu Yalıtımı
hizmeti uygulayan ekip bu konuda donanımlı ve yetkili olmalıdır.Ayrıca kullanılan malzeme insan sağlığına zararlı olmayan, gerekli makamlarca onaylı, solvent içermeyen maddelerden üretilmiş olmalıdır.


Su Deposu Yalıtımı

SU DEPOSU YALITIMI
Su deposu yalıtımı için uygulanan doğru adımlar, beklentilerinizi tam olarak karşılamanızı sağlar. Suyun ideal temizlikte kalmasına olanak sağlayan su deposu yalıtımı sayesinde daha uzun ömürlü yapılara sahip olabilirsiniz. Yüksek sıcaklık farklılıklarında doğru yalıtım uygulamalarının hayata geçmesi sayesinde sudan aldığınız verimini katbekat arttırabilirsiniz. Darbe dayanımına sahip olan yalıtımlı depolar yüksek yırtılma direncine sahip olur. Tüm bu işlemler, alanında uzman ve teknik ekipman bakımından zengin olan İsttaş ekibi tarafından hayata geçirilebilir. Boyutsal stabilite sahip olan malzemeler ile daima en iyisinin sunduğumuz İsttaşta geri dönüşüme uygun ve ekolojik malzemeler kullanarak sadece insan sağlığını korumuyor, aynı zamanda çevrenin de korunmasına yardımcı oluyoruz.


Suya zarar Vermeyen İzolasyon

Ağır metaller içermeyen ekolojik malzemelerle tamamladığımız su deposu yalıtımı hizmetleri sayesinde alanda bakteri veya yosun gibi oluşumlar meydana gelmez. Bu sayede ister içme isterseniz de kullanmak için tercih edebileceğiniz suların çok daha efektif olmasını sağlayabilirsiniz. İçerisinde bulunan özel bileşenler, suyun kimyasal ve fiziksel özelliklerine herhangi bir müdahalede bulunmaz. Bu sayede yalıtımı yaptırılmış su depolarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mikro bakteriyel özelliğe sahip olan ve su deposu izolasyon hizmetlerimiz, sektör standartlarına uygun olarak beklentilerinizi tam olarak karşılar. Kullanma ve içme sularının şebeke sistemlerinden içme suyu depolarına kadar birçok farklı alanda tercih edebileceğiniz su deposu yalıtımı hizmetlerimiz, oldukça işlevsel sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. 0212 709 03 53 no.lu telefondan ulaşabileceğiniz yetkililerimiz ile suyun ölçeği ve lokasyon fark etmeksizin her alana en uygun çözümleri sunuyoruz. Su deposunun fiziki özelliklerine göre en uygun su deposu izolasyon malzemelerini uygulayan ekibimiz, bu sayede ileride oluşabilecek problemlerin de önüne geçmeniz de olanak tanır. Su depolarında meydana gelebilen çatlaklar su sızıntılarına sebep olabilir. Bu da ileride duvarların çürümesine ve hatta zeminin çökmesine sebep olabilir. Bu gibi problemlerle karşılaşmak istemeyenler alanında uzman bir ekibin son teknolojik malzemelerle müdahalede bulunduğu su deposu yalıtımı hizmetlerinden faydalanabilir.


Su Deposu Yalıtımı

Sağlıklı ve Güvenli Su Depoları
Sağlıklı ve güvenli bir şekilde suyunuzu depolama ve tüm binaya dağıtma için tercihiniz İsttaş firmasından yana olsun. Su Deposunun içerisine zararlı mikroorganizmaların geçişini engelleyen izolasyon sistemlerimiz, çeşitli izolasyon malzemeleri sayesinde su ile tepkimeye girmeden beklentilerinizi tam olarak karşılar. Bir kez yaptırdığınızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz su deposu izolasyonu hizmetlerimizde suyun steril olarak muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Son derece avantajlı olan sistemlerimiz herkes için ulaşılabilirdir. Avantajlı fiyatlarla sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde suyunuzu güvenli ve sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. İster sıfırdan bir su deposu yaptırıyor olun, isterseniz de yıllanmış deponuzu yenir etmek istiyor olun fark etmez; İsttaş, yeni ve eski tüm su depolarından olumlu sonuç almanıza yardımcı olur. Suyun dışarıya kaçak olarak sızmasını engelleyen çözümleri ile hem maddi açıdan hem de zamandan tasarruf ettiren çözümleri ile daima yanınızda olan İsttaş, izole edilen su depoları sayesinde uzun yıllar boyunca içiniz rahat bir şekilde yaşamanıza olanak sağlar.


Su Deposu Yalıtımı

Her Ölçekten Su Deposundayız
Otel, şebeke suları ve çok daha fazla alanda hizmet arzını mükemmel bir şekilde yerine getiren İsttaş sayesinde su depolarınızı %100 yalıtımlı hale getirmek sizin elinizde. Her sektörden yapıya uygun olarak sunduğumuz su deposu izolasyonu hizmetlerimiz ile uzun ömürlü depolara sahip olabilirsiniz. Fayans, sac, paslanmaz çelik, plastik ve beton gibi farklı materyaller ile üretilen su depolarının tamamına uygun olan çözümlerle sizin için en doğru sonucu almanızı sağlayan firmamız, kaliteli malzemeler kullanarak kusursuz sonuçların elde edilmesini sağlıyor. İş kabiliyeti ve becerisi yüksek ekip arkadaşlarımız sayesinde işçilik bakımından da en doğru çözümleri sizler için sunuyoruz. Solvent içermeyen yalıtım malzemeleri ile insan ve çevrede bulunan diğer canlıların sağlığını tehdit etmeden beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Su deponuzun ilk günkü gibi sağlam ve estetik durmasını istiyorsanız siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı bir su tüketimi için ihtiyacınız olan tüm donatıların bir arada bulunduğu firmamızda sunduğumuz izolasyon hizmetleri kapsamında, depo içerisinde pas veya küf gibi zararlı mikroorganizmalar varsa öncelikle olarak bu alanların arındırılmasını sağlıyoruz. Deponun zeminine raspa işlemi uygulayarak tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Basınçlı kompresörler vasıtasıyla deponun içinin tam olarak temizlenmesini sağlıyoruz. Temizlik işleminin ardından teknolojik ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimiz sayesinde güvenlik tedbirlerini alıyor ve izolasyon malzemesini uygulamaya hazır hale getiriyoruz. Homojen olana kadar karıştırılan ve yapıya uygun olarak hazırlanan izolasyon malzemesini bir kat olarak deponun uygulama yapılan alanına entegre ediyoruz. Deponun yapısına uygun olarak kuruma süreleri değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle ilk kat yalıtım sistemimiz kuruduktan sonra yeniden ikinci kat izolasyon hizmeti sunuyoruz. İşlerimiz tamamen bittiğinde deponun kurmasını sağlıyor ve son kontrollerimizi gerçekleştirerek işlemleri tamamlıyoruz.


Su Kaçaklarının Önüne Geçin

Su kaçaklarının engellenmesinde son derece etkili yöntemler sunan firmamız, bu sayede uzun yıllar boyunca içiniz rahat bir şekilde su deponuzu kullanmanıza olanak sağlar. Hem kullanıcı hem de çevresel faktörlerin etkisi ile yıpranan, çatlayan ve zarar gören su depolarının doğru yalıtım malzemeleri ile kaplanması nitelikli sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Deponun imal edildiği malzemeye uygun olarak gerçekleştirdiğimiz yalıtım hizmetlerimiz sayesinde kullanılabilirlik sertifikalarına sahip olan maddelerle izolasyon işlemini gerçekleştiriyoruz. İçerisinde solvent bulunmayan izolasyon malzemelerimiz sayesinde hem su kaçaklarını engelliyor hem de deponun çevresel koşulların olumsuz etkisine maruz kalmamasını sağlıyoruz. Dışarıdaki kirli suların depo içerisindeki temiz su ile karışması engellendiği izolasyon uygulamaları sayesinde temelde ve kolonda meydana gelme ihtimali olan korozyon ihtimalini de tamamıyla ortadan kaldırıyoruz. Pis atık suları, yeraltı suları ve yağmur suları gibi istenmeyen suların deponuza sızmasını engellemek için tercih edebileceğiniz firmamız sayesinde alanda küf ve mantar gibi oluşumların meydana gelmesini de engelliyoruz.


Su Deposu Yalıtımı


Uzun Ömürlü Su Depoları

Su depolarının ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlamak için siz de firmamızı tercih ederek doğru yalıtım malzemeleri ile uygun çözümlere sahip olabilirsiniz. Antibakteriyel katkılı olarak hazırladığımız izolasyon harçlarımız sayesinde su depon uzun alt bölümde bulunan zeminle ilişiğini tamamı ile kesebilirsiniz. Bu sayede daha temiz ve daha nitelikli bir su muhafazası gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata ulaşabileceğiniz İsttaş sayesinde nitelikli su muhafaza sistemlerine sahip olmak çok kolay. Deponun uzun periyodik bakıma ihtiyaç duymadan suyunuzu istediğiniz gibi muhafaza edebilmesine olanak sağlayan sistemlerimiz fiyat bakımından da oldukça avantajlıdır. Siz de benzersiz hizmetlerimizden hemen faydalanmak için Adres: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. No:3, 34387 Nurol Tower kat 2 ofis 1 Şişli / İstanbul adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Her ölçekten su deposundan beklentilerinizi tam olarak karşılamak için kusursuz hizmetlerimizle hemen tanışmalısınız. Nitelikli malzemeler, yılların getirdiği tecrübe ve son teknolojik ekipmanlar ile su deponuzun bulunduğu alana geliyor ve taahhüt ettiğimiz süre içerisinde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmetler ile uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz su depoları için harekete geçin, kaliteyi yıllar boyunca yaşayın.

 

WhatsApp Hizli Basvuru


Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 720306
REFERANSLARIMIZ