şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

SU DEPOSU İZOLASYONU

0212 709 03 53

Beton Su Deposu İzolasyonu Ankara
 
İzolasyon yapıları dış etkenlerden korumak amacıyla yapılan önemli bir uygulamadır. Su depolarında iyi bir izolasyonun yapılması şarttır. Zira izolasyonsuz su depolarında dışarıdan kirli sular karışarak suyun kirlenmesine ve sağlığa zararlı, hastalıklara sebep olabilen bir suya dönüşmesini sağlar. Ayrıca izolasyonsuz su deposundaki kaçak suyun heba olmasına neden olur. Su depolarında izolasyonun yetkili kişiler tarafından en yeni teknoloji ile yapılması da sizin kazancınıza olacaktır. İyi bir izolasyon ile hem deponuzu uzun yıllar kullanabilir hem sağlıklı su tüketebilir hem de su kaçağı yaşamadan tasarruf etmiş olursunuz. İstaş yapı firmamız işinde uzman kadrosu ve son teknoloji cihazları ile su deposu izolasyonunu en mükemmel hizmeti vermektedir. Beton Su Deposu İzolasyonu Ankara ilinde ve tüm Türkiye'de kaliteli hizmet sunmaktadır.

İstaş Olarak Beton Su Depolarında İzolasyon Neden Yapılır:

Beton su depoları sağlam ve sağlıklı bir yapıda olsa da izolasyon yapılması önemlidir. İzolasyon yapılmayan su depolarında sızıntı ve kaçak oluşabilmektedir. Peki, izolasyon yapılmazsa neler olur sıralayalım:
• Yeraltı suları, pis atık sular ve yağmur suları su deposuna sızabilir.
• Su deposundan sızan sular kolonlarda ve temelde korozyona sebep olabilir.
• Korozyona uğramış kolonlardan dolayı olası bir depremde binanız zarar görebilir.
• Sızıntılardan dolayı sağlıklı su kullanılamayacağından hastalıklara sebep olabilir.
Tüm bu riskleri almamak için Beton Su Deposu İzolasyonu Ankara ve diğer şehirlerde İstaş firması olarak sizlere en iyi izolasyon hizmetini sunmaktayız.
Beton Su Deposu İzolasyonu Ankara

Beton Su Deposu İzolasyonu Nasıl Yapılır:

Beton su depoları toprak altına gömülecek şekilde yapılır. Bu nedenle hem iç hem de dış izolasyonun en iyi şekilde yapılması gerekir. Toprak altında yağmur sularının, kirli atıkların ve zararlı maddelerin depo içine sızmasını engellemek için kaliteli bir dış izolasyon şarttır. Deponun dış kısmına bitümlü likit yalıtım ürünleri kullanılarak dayanıklı ve garantili bir yalıtım malzemesi kullanıyoruz. Su deposu içerisinde ise su bazlı akrilik esaslı elastik su geçirmeyen kaplama harçları kullanıyoruz. Kesinlikle suya karışma riski olmayan bu malzeme ile suyun sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlıyoruz. İstaş firmamız su deposu izolasyonu konusunda uzman teknik ekibi ile en iyi izolasyonu gerçekleştirmektedir. İstaş Beton Su Deposu İzolasyonu Ankara ilinde hizmet veren kadromuz kaliteli ve sağlıklı malzeme kullanarak yaptığı izolasyon için garanti vererek en güvenli çalışmayı yapmaktadır. Poliüretan esaslı iki bileşenli su yalıtım kaplamaları gibi son teknoloji ile uygulanan pek çok farklı teknikler uzman kadromuz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

Beton Su Deposu İzolasyonu Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir:
Beton Su Deposu İzolasyonu Ankara

Beton su izolasyonu yaptıracaksanız öncelikle izolasyonu yapacak firmanın yeterli belgeleri var mı, teknik kadrosu bu işte uzman mı,kullandığı malzemeler TSE belgeli ve onaylımı gibi pek çok konuya dikkat etmelisiniz. İstaş olarak yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenli izolasyon hizmetini vermekteyiz. Beton Su Deposu İzolasyonu Ankara su deposu izolasyonunda en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. İstaş izolasyon işinde uzman kadrosu ve son teknoloji ile yenilenen cihazları ile sizlere su deposu izolasyonu konusunda garantili ve güvenli hizmet sunar. www. isttas.com internet adresimizden teklif formu doldurabilir ya da telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

» Su Deposu Temizliğinden Dezenfektan Çalışmalarına Kadar Birçok Hizmetimizde Özel İndirim Uygulanmaktadır  
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

REFERANSLARIMIZ