Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Plastik Su Deposu İzolasyonu

0212 709 03 53

Günümüzde suyun depolanması ve saklanması için birçok seçenek mevcuttur. Uzun yıllardır tercih edilen plastik su depoları günümüzde de en çok tercih edilen su depoları arasında yer alıyor. Su depolarının çeşitlerine baktığımızda birçok alternatifin olduğunu görmekteyiz. Birinci sınıf kalitede üretilen plastik su depoları diğer ikinci sınıf depolara göre çok daha sağlıklıdır. Bu nedenle su deposu tercih ederken uzmanların ve İstaş su deposu temizliği firmamızın önerisi birinci sınıf olan su depolarıdır. Bu depolar zaman içerisinde daha sağlam ve daha sağlıklı su depolama alanları oluşturacağından güven için kullanım imkanı sağlayacaktır. Su depolarını tercih etmemizin birçok nedeni vardır. İnsanlık her daim suya muhtaç olmuştur ve muhtaç da olacaktır. Bu nedenle su depolama alanlarının daha sağlıklı olması için güvenilir su depoları tercih edilerek bu alanların temiz ve hijyen kurallarına uygun olarak muhafaza edilmesi gerekiyor. Su depolarında yapılması gereken bazı temizlik aşamaları vardır. Bu aşamaları dikkatli bir şekilde yapmamız halinde sağlıklı bir şekilde su depolarını kullanabiliriz. Su depolarında plastik olması ya da diğer su depolarının olması bizim için önemli değildir. Bunun için sizde ister plastik su deposu izolasyonu olsun isterse de beton su deposu izolasyonu olsun her türlü talebinize firma olarak hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz.
su-deposu-temizliği-istaş
Uygun Fiyatlı Kaliteli Su Deposu İzolasyonu İçin Bize Ulaşmanız Yeterli
Günümüzün şartlarını göz önüne getirdiğimizde pek su deposuna ihtiyaç yokmuş gibi düşünürüz. Ancak su depoları farklı alanlarda farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Bu su depolarının hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Eğer su depoları sağlık kurallarına uygun olarak temizlenmezse sağlık sorunlarına neden olabilir. Bunun için mutlaka kurumsal hizmet sunan su depolarını temizleyen firmalara giderek hizmetlerinden yararlanmak en doğrusudur. Bu konuda uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan firmamız su depolarınızı kısa sürede uzman kişilerce Avrupa standartlarında temizlemektedir.
Su depolarının özelliği ne olursa olsun plastik su deposu izolasyonu konusunda deneyimli istaş firmamız plastik depolarınızda ya da diğer depolarda en iyi hizmeti sunmaktadır.
İstaş-su-deposu-temizliği
Su Depolarını Neden Temizlemek Gerekiyor?
Su depolarını temiz tutmamız çok önemli olup, temiz olmayan su depoları zaman içinde çeşitli sorunları beraberinde getirecektir. Su depoları uzman kişiler tarafından dezenfekte edilerek temizlenmesi gerekiyor. Sadece temizlemek su depolarının temizlendiği anlamını taşımaz. Bu nedenle su depolarını temizlerken kurumsal hizmet sunan firmamız ile iletişime geçerek su depolarınızı dezenfekte ettirerek temizletebilirsiniz. Bu konuda son derece güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, birinci sınıf hizmet sunmaktadır.
Su depoları beton su depoları, fayans su depoları ve plasitik su depoları olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır. Plastik su deposu izolasyonu ihtiyacınızda bize ulaşmanız halinde kısa sürede adresinize geliyor ve su depolarınızı uzman çalışanlarımız tarafından yapılan kontrol sonrasında en uygun şekilde temizlemekteyiz. Son derece güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız uygun fiyat aralıkları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bize ulaşmanız halinde sizde su depolarınızı güvenle temizleterek sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için mutlaka kurumsal hizmet sunan su depolarını temizleyen firmalara giderek hizmetlerinden yararlanmak en doğrusudur. Bu konuda uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan firmamız su depolarınızı kısa sürede uzman kişilerce Avrupa standartlarında temizlemektedir.
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 451019
REFERANSLARIMIZ