Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Petek Bakım Hizmeti

0212 709 03 53

Son dönemlerde yaşanan iklimsel problemler nedeniyle yazları nasıl çok sıcak geçiyorsa kışları da bir o kadar soğuk geçiyor. Bu yüzden ısı için en kapsamlı cihazlar olarak bilinen kombiler kış aylarının en vazgeçilmez parçaları arasındadır. Isının verimli bir şekilde yayılmasına sebep olmak için de peteklerin ve içindeki suyun temiz olması gerekmektedir. Isının veriminin azalmasının en önemli etkisi hem suyun çamurlaşması hem de kombinin içinde bulunan tortular yüzünden zor çalışmasına ve ısının düşmesini sebep olmaktadır. Bu durumun farkında olmayan müşteriler ısının neden düştüğünü anlayamazlar; hatta ısıyı artırmaya çalışan müşteriler, kombinin zorlanmasına sebep olup daha fazla enerji harcadığı için doğalgaz faturasının yüklü gelmesine sebep olurlar.
istaş-kombi-servisi

Bu kapsamda petek bakım hizmeti almak oldukça önemlidir. Herhangi bir elektronik alet veya beyaz eşyalar mutlaka kullanım kılavuzlarında cihazın uzun ömürlü ve verimli çalışması için yapılması gerekenler diye bir başlık altında anlatılmaktadır. Bizlere düşen ise bu durumun farkında olarak kombi veya peteklerinizin periyodik olan yıllık bakımlarının yaptırılmasıdır. Kapsamlı bir araştırma sonucunda petek temizliği yapan firmalara ulaşmak teknolojinin imkânlarından yararlanarak bulmak kolaylaşacaktır. Ayrıca bakım hizmeti yaptıran kişilerden bilgi almanız doğru firma ile karşılaşmanıza yardımcı olacaktır.İstaş su deposu temizliği Firmamız bu kapsamda alanında uzman kişilerle sizlere petek bakım hizmeti vermektedir. İnternet sitemizden müşteri yorumlarını okuyarak ya da iletişim bölümünden aldığınız telefon numaralarını arayarak yaptığımız hizmetler hakkında bilgi alıp, referanslarımızı öğrenmeyi talep edebilirsiniz.

Isınma Probleminizi Çözen Güvenilir Hizmetin Tek Adresi

Son dönemlerde petekler ısınmadığında, kireç bağladığında ya da tesisatlar tıkandığında akla ilk arıza tamirini aramak gelir. Burada çözüm en başta bu tarz sorunların ortaya çıkmasına engel olmaya yardımcı olan petek bakım hizmeti alınması gerekliliğidir. Yani servisimizden hizmet almak için yardım isteyebilirsiniz. Firmamız bu durumda müşterilerine en hızlı, en pratik ve peteklerinizin uzun ömürlülüğünü artırmak için çalışmalar yapmaktadır. Bizi tercih ederseniz; aşağıdaki hizmetleri kurumsal hizmet anlayışı ile yaptığımızı görebileceksiniz. Bu kapsamda;

• Her yaptığımız işi faturalandırmaktayız.
• Yakıt sarfiyatı ve peteklerinizde biriken pislik giderilerek, zamanla çıkabilecek arızaları engellemekteyiz.
• Yoğun kireçli su problemi olan evlerde, en etkili çözümlerimizden olan makine ve kimyasal kullanmaktayız.
• Çift yönlü kullandığımız yıkama cihazlarımız ile kimyasal atıkları yani peteklerinizde bulunan pislikleri atıyoruz.
• Kombilerinizin üst kısmında olan bacayı söküp, içine hava tutup temizleyerek tekrar montajını yapıyoruz.
• Son olarak, firmamızın yaptığı petek temizleme ile sizlere ilk günkü performansta kullanacağınız gibi kombilerinizi ve peteklerinizi temizleyip teslim ediyoruz

Petek Temizliği İçin Profesyonel Hizmetin Tek Adresi
istaş-kombi-servisi
 Özellikle kış aylarında her ay gereksiz yere ödeme yapmanıza rağmen hala ısınamıyorsanız, bir an önce petek temizliği yaptırmalısınız. İhmal edilmemesi gereken bir işlerin en başında gelmelidir. Bu yüzden periyodik olarak bu işlemin yapılması için firmamızdan hizmet alırsanız; hem kombinizin verimliliğini arttıracak hem de peteklerinizin ısınmasına yardımcı olabileceksiniz. Evinizde konforu sağlamak için her zaman petek temizliği yapan firmamız, uzman kadromuz, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle ısı kaybınızı gidermek için çalışmaya devam etmektedir. İster ev isterseniz işyerlerinizde yani kısacası yaşam alanlarınızda verimliliği artırmak, bir türlü ısınmayan sorunlu petekleriniz için çözüm üretmekte olan firmamız her koşulda aktif bir şekilde petek bakım hizmeti vermektedir. Bu zamana kadar hala petek temizliği yaptırmadıysanız, kurumsal hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızı tercih etmenizi ve peteklerinizin bakımlarını yaptırmanızı öneririz. Sizler  için 7/24 hizmet veren sitemizi ziyaret ederek, hazır bulunan ihtiyacınıza göre şekillenen formları doldurarak firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.


Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 582000
REFERANSLARIMIZ