Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Telefonla Ara

Ortam Dezenfektanı

0212 709 03 53

ORTAM DEZENFEKTANI

Ortam dezenfektanı ile ıslak ve kuru alanlarda meydana gelen tüm zararlı mikroorganizmalarınortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Yüzeylerde oldukça etkili olan ortam dezenfektanı, her ölçektealana mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Cansız objeler için tercih edebileceğiniz yüzey dezenfektanı,üstün özellikleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Yüzeylerde oluşabilecek virüs vebakterilerin tamamıyla ortadan kaldırılmasına olanak sağlayan bu ürünler, ortamda bulunan canlılarınhastalıklara karşı korunmasına yardımcı olur. Bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskini de minimumaindirgeyen yüzeyi dezenfektanları ofislerde, okullarda ve evlerde rahatlıkla tercih edilebilir.

Ortam Dezenfektanı

Ortam Dezenfektanı ile Üstün Hijyen

Profesyonel kadromuz ile gerçekleştirmiş olduğumuz ortam dezenfektanı hizmetleri sayesinde üstünperformans gösteren hijyenik sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hoş aromalı kokulara sahip olan bu ürünler,ortamın kötü kokmasını da engeller. Zeminlerin ve eşyaların temizliğinde tercih edebileceğiniz buürünler, riskli durumlara karşı sağlığınızı güvence altına almanıza olanak sağlar. Hızlı bir şekildeetkisini gösteren ortam dezenfektanı, mekanların çok daha temiz hale gelmesi yardımcı olur.Kullanıcıların sağlığını koruyan ve hoş kokulara sahip olan bu ürünler solunum daha iyi veya cilt iletemas yoluyla insanlara herhangi bir zararda bulunmaz. Farklı ölçeklerde tercih edebileceğiniz buürünler hastane, okul, ofis ve ev gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Viral öldürücü etkiye sahip olanvirüslerden ve zararlı bakterilerden korunmak, sağlıklı bir şekilde yaşamınızı idame ettirebilmek içintercih edebileceğiniz ortam dezenfektanı hizmetimiz ile mekanların uzun süreli ve steril kalmasınayardımcı olabilirsiniz.

Özel ve kamusal alanlarda ortamların tam anlamıyla steril olması için hizmet veren firmamız, her boyuttaki alanın en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlar. Alanın ön incelemesini yapan saha uzmanlarımız, hangi alanda hangi ortam dezenfektanı kullanacağını ve dezenfekte araçlarının niteliğini belirler. İster tek seferlik ortam dezenfektanı müdahalesi, isterse düzenli dezenfekte hizmetleri olsun, tüm işlemlerde maksimum hijyeni ön planda tutarız.

Ortam Dezenfektanı


Deneyimli Bir Dezenfeksiyon Firması

Tüm iş kollarında olduğu gibi, farklı alanlardaki deneyimimiz, işin hakimiyetinde, özellikle farklı yüzey tiplerine göre kullanılan ortam dezenfektanı konusundaki teknik bilgide ve kısıtlamalarınıza göre uyarlanmış çözümlerde önemli bir rol oynar. Sektörün lideri konumunda olan firmamızın teknisyenleri tesisinize en iyi nasıl müdahale edeceğini bilir. Mümkün olan en iyi şirketi seçmek için referanslarımızı inceleyebilir veya ortam dezenfektanı hizmetlerini geçmişte kullanan kişi, kurum veya kuruluş yetkililerinin görüşlerini alabilirsiniz.

Ortam Dezenfektanı


Deneyimli ve Eğitimli Personel Kadrosu

Eş değer hizmetler ve ücretlerle ön plana çıkan ortam dezenfektanı firmamız, dezenfekte çözeltileri ve kullanıldığı alanlarla ilgili alanında tanınan kuruluşlarda eğitim almış kişiler ile hizmet verir. Bu özelliği ile rakiplerinden bir adım önde olan firmamız, işini bilen uzmanlar topluluğu ile yapılan işin belirli bir kalitesini sağlamanın yanı sıra, dezenfeksiyon alanındaki profesyonel eğitim alırlar. Büyük küçük tüm yapılarda hizmet veren personelimiz, görevlerin belirli bir hızda yürütülmesini sağlayan güvenilir, profesyonel kişilerdir. Bu sayede en kısa sürede en uygun dezenfekte araçları ile tüm ortamların %100 dezenfekte edilmesini sağlarlar.


Ortam Dezenfektanı


Profesyonel Ekipmanlar ile Çevreye Duyarlı

İş yerlerinde diğer tüm ortak çalışanlarınız gibi, firmamızın personelinin nitelikleri, kullanılan ekipman ve çevreye saygılı bir şekilde verdiğimiz hizmetlerimiz, şirketinizin ortak değerlerine sahiptir. Yüksek hizmet kalitesini ve çevreye saygıyı teşvik eden şirketimiz yüksek kaliteli ürünler kullanarak tüm ortamların en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlar. Özel ortam dezenfektanı araçları ile ulaşılması zor yerlerin dezenfekte edilmesi ve temizlik sahasının gerçeklerine göre uygulanan önleyici tedbirlerin alınmasını sağlar. 

Ulaşılması Zor Alanların Dezenfekte Edilmesi

Ulaşılması zor yüzeylerin dezenfekte edilmesi alanında uzmanlaşan firmamızda görev alan dezenfeksiyon uzmanlarımız yere, temizlenecek yüzeye, kuruluşa ve özelliklerine göre her alana müdahale edebilir teçhizata sahiptir. Profesyonel dezenfeksiyon araçları sayesinde büyük küçük her alana müdahale edebilen firmamız; hijyenin önemli olduğu hastane ve okul gibi yapılardan metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına kadar her alanda üstün temizlik sağlar. Sadece yer ve beton yüzeyleri değil, cam gibi saydam alanların da dezenfekte edilmesini sağlayan ortam dezenfektanı ekibimiz yüksek cam yüzeyleri dezenfekte etmek için teleskopik direkler, kişisel asansörler veya bireysel haddeleme platformları gibi uygun ekipman kullanır. Tüm bu ekipman aynı zamanda durumu ve kararlılığına özel dikkat göstererek düzenli olarak kontrol edilir.

Ortam Dezenfektanı Alan Önlemleri

Düşme riski olan yükseklikleri dezenfekte etmek için, belirli bir tehlike durumunda işçilere koruyucu kaymaya dayanıklı ayakkabılar ve koruyucu giysiler kullandırılır. Bu sayede uygulanan dezenfeksiyon çözeltileri, uygulama anında hiç kimseye zarar vermez. Üç metreden fazla yüksek alanların dahi titiz bir şekilde dezenfekte edilmesini sağlayan ortam dezenfektanı firmamız temizlikten sorumlu personelimiz için düşme önleyici emniyet kemeri takar ve sorun olmaması için yanında ikinci bir uzmanla birlikte görevlendirilir. En küçük yapılardan devasa gökdelenlere kadar tüm alanlarda büyük küçük ayrımı yapmadan ortam dezenfektanı hizmeti veren firmamız, profesyonel çözümleri sayesinde her türlü ortamın steril kalmasına yardımcı olur.

Ortam Dezenfektanı

Tüm Alanlar için Uygun Ekipman

Risk teşkil eden her türlü dezenfekte alanı için, profesyonel hizmetler sunan firmamız çalışanlarının bu görevleri yerine getirebilmeleri için tıbbi uygunluk ve pratik yeteneklerini geliştirir. Üç metreden yüksek alanların dezenfekte edilmesinde hizmet veren saha uzmanımız önce zeminin durumunu kontrol eder. Böylece yüksekte dezenfekte işlemi yaparken zeminde mevcut tehlike nedeniyle bir kaza meydana gelmez. Özellikle pencerelerin dezenfekte söz konusu olduğunda, yükseklikte dezenfeksiyon konusunda ek koruma önlemleri alınır. Her alanda profesyonel müdahalede bulunan ortam dezenfektanı uygun ekipmanlar, profesyonel dezenfeksiyon araçları, eğitimli personeli ve üstün dezenfekte çözeltileri ile birlikte her türlü mikroba ve zararlı mikroorganizmaya karşı tedbirli olmanızı sağlar.

Her Detay Bizimle Kontrol Altında

Merdiven basamakları, sandalyeler, masalar ve tabureler gibi günlük olarak kullanılan araçlardan ulaşılması zor alanlara kadar dezenfekte işleminin yapılması güven içerisinde sosyal ortamlarda bulunmanıza yardımcı olur. Dezenfeksiyon eksikliği ile ilgili oluşabilecek riskleri önlemek için gerekli ekipmanı kullanmalarını gerektiren kurallara uyan ekibimiz ayrıca bu ekipmanı uygunlukta tutmak için doğru şekilde muhafaza ve kontrol eder. Ortam dezenfektanı işlemi kamusal alanlarda, gıda güvenliğinin önemli olduğu üretim merkezlerinde, hastane ve okul gibi hijyenin önemli olduğu alanlarda, okullarda, toplu taşıma araçlarında ve daha birçok alanda güvenle kullanılabilir. Profesyonel ekibimiz, özel giysiler ve profesyonel dezenfekte araçları ile alanın her bir metrekaresini en iyi şekilde dezenfekte edecektir. Bu sayede bulaşıcı hastalıklar başta olmak üzere tüm mikroplardan ve zararlı mikroorganizmalardan korunacak ve halk sağlığını tehlikeye atmamış olacaksınız.

Ortam Dezenfektanı

Ortam Dezenfektanı Yaptırmanın Avantajları

Büyük bir ortam dezenfektanı temizliği, bir yapıya tazelik ve parlaklık kazandırmanıza ve ortam sakinlerine sağlıklı bir ortam sağlamanıza izin verir. Hem düzenli hem de düzgün bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ortam dezenfektanı işlemi sayesinde ortamların hijyenik ve güvenli kalmasına yardımcı oluyoruz. Yaptığımız sterilizasyon işlemleri aynı zamanda alerjileri ve hastalıkları önlemek için bakteri ve virüslerden kurtulmanızı sağlar. Profesyoneller tarafından gerçekleştirilen dezenfeksiyon işlemleri, alanda oluşabilecek küf, mantar, toz, parazitler ve diğer zararlıları ortadan kaldırarak sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olur. İnsan sağlığını tehdit eden her türlü mikroorganizmanın yok edilmesini ve ortamda bir daha oluşmamasını sağlayan dezenfeksiyon hizmetlerimizin olumlu etkisinden sürekli olarak yararlanmak için belirli periyotlarda dezenfekte işlemini tekrar ettirmenizi öneririz.

Ortam Dezenfektanı

Dezenfeksiyon Etkinliği Çok Önemlidir

Firmamızda temizlik ve dezenfeksiyon etkinliğini etkileyen faktörlerin tamamı tanımlanır ve dikkate alınır. Temizleme ve dezenfeksiyon programının etkinliğini etkileyen farklı faktörleri anlamak için sahada detaylı bir analiz yapılır. Yaptığımız analizde, dezenfekte edilecek alan için dezenfektan bileşimi ve dezenfektanın kullanıldığı ortamın kapsamlı bir analizi, bir veya iki aşamalı temizlik ve dezenfeksiyon prosedürünün bilimsel gerekçeleri desteklenir. Profesyonel dezenfeksiyon çözümlerimiz ile insan ve diğer canlıların sağlığını tehlikeye atabilecek tüm zararlı mikroorganizmaların dezenfektesini sağlıyor ve özellikle kamuya açık alanlarda insanların güven içerisinde bulunmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Dezenfeksiyon Hizmeti

Profesyonel dezenfeksiyon hizmetlerimizde müşterilerimizin beklentilerini aşan en yüksek profesyonellik ve hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunu tek hedefli, müşteri memnuniyeti olan bir ekip olarak çalışarak başarıyoruz. Zararlıları uzak tutmanın yollarını önermekten evinizi veya işyerinizi korumak için ortam dezenfeksiyonu hizmetleri sunmaya kadar tam kapsamlı hijyen kontrol hizmetleri sunuyoruz. Sağladığımız hizmetler ile yiyecek ve içecek işleme, gıda servisi, hükümet, sağlık, hastaneler, lojistik, ofis mülk yönetimi, ilaç, perakende, okullar veya diğer sektörlerde maksimum hijyen sağlıyoruz. Dezenfekte işlemleri ile haşere kontrolünden zararlı virüs ve bakterilerin önlenmesine kadar insan sağlığını tehdit eden tüm problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Ortam Dezenfektanı

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 266408
REFERANSLARIMIZ