Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Telefonla Ara

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti

0212 709 03 53

ORTAM DEZENFEKSİYON HİZMETİ

Ortam dezenfeksiyon hizmeti sayesinde cansız yüzeylerde bulunan tüm alanların doğru bir şekildedezenfekte edilmesini sağlayabilirsiniz. Hoş kokulara sahip olan dezenfeksiyon kimyasalları sayesindeinsan sağlığına herhangi bir zarar vermeden ortamdaki zararlı mikroorganizmaların yok edilmesinisağlıyoruz. Mantar, virüs ve bakteri gibi pek çok bulaşıcı hastalığa davetiye çıkaran zararlımikroorganizmaların kimyasal maddeler ile temizlemesini sağlayan ekiplerimiz, profesyonel işlemlerisayesinde sağlığınızın güvence altına alınmasını sağlar. İş ve ev yerleri gibi çok çeşitli ortamlar içintercih edebileceğiniz dezenfeksiyon hizmetlerimiz sayesinde üst düzey bir hijyene kolay bir şekildesahip olabilirsiniz.

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti ile İstenmeyen Organizmalardan Kurtulun

İstenmeyen organizmaların ortadan tamamıyla kaldırılmasına yardımcı olan ortam dezenfeksiyonhizmetlerimiz, aynı zamanda ortam havasının temizlenmesi için de tercih edilebilir. Hava yoluylabulaşılabilecek hastalıkların engellenmesine yardımcı olan dezenfeksiyon hizmetlerimiz, heruygulamada yüksek performans elde etmenize olanak tanır. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi aklınızagelebilecek her alanda tercih edebileceğiniz bu hizmetleri okul ve hastane gibi insan sirkülasyonununyoğun olduğu alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Sağlığa zararsız, kokusuz ve aromalı gibi farklıseçeneklere sahip olan dezenfektan türleri arasında tercihte bulunarak beklentilerinizi tam olarakkarşılayabilirsiniz. Yüzeylere herhangi bir zarar vermeyen, renginde sararma yapmayan veaşındırmayan özel kimyasallarla hemen tanışarak yaşam alanlarının çok daha steril ortamlardadönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak!

Piyasadaki en iyi teknoloji kullanılarak gerçekleştirdiğimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile açık ve kapalı tüm alanların sterilize edilmesini sağlıyoruz. Piyasada çok uygun fiyatlarla fiyatlandırdığımız ve herkesin kullanımına sunduğumuz ortam dezenfeksiyon hizmeti yüksek performans sunmaktadır. Ortamları her türlü mikrop ve böcek istilasından korumak için kullanılan dezenfeksiyon hizmetlerimiz verimli bir şekilde gerçekleştirilir.

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyonda Mükemmel Hizmet Yelpazesi

Şirketimiz, müşterilerine sunduğumuz mükemmel hizmet yelpazesi için pazarda bir niş kurmayı başarmış olup, piyasada çok uygun fiyatla fiyatlandırılan ortam dezenfeksiyon hizmeti kapsamında oluşmaktadır. Bu hizmetler piyasada çok uygun fiyatla fiyatlandırılmakta yüksek performans sunmaktadır. Tüm dezenfeksiyon süreçlerimiz iyi eğitimli profesyoneller tarafından yürütülmektedir. İyileştirici bir ortamda kaliteli bakım sağlamaya çalışan sağlık tesisleri, sterilizasyon yöntemlerine ve yüksek seviye dezenfeksiyona daha yakından bakmaktadır.  Sadece sağlık sektörü için değil, tekstilden hizmet sektörüne kadar her alan için uygun ortam dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız yaygın uygulamaları ile olumsuz güvenlik ve çevresel etkilerin minimuma indirgenmesini sağlar. 

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti


Hijyen için En Etkili Çözüm

Pahalı ve çoğu zaman uyumsuz dezenfeksiyon yöntemleri, hızlı geri dönüş ihtiyaçları ve yasal uyumluluk açısından yeterli değildir. Ayrıca sterilizasyon ve yüksek seviye dezenfeksiyon için basit bir çözüm yoktur. Enfeksiyon kontrol gereksinimlerini iyileştirici bir ortamla dengeleyebilmek adına kusursuz bir ortam dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız açık ve kapalı tüm ortamların en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlar. Hastalık kontrol ve önleme merkezlerine göre, sağlık bakımı kaynaklı hastane enfeksiyonları yılda on binlerce ölüme neden olmaktadır. Dezenfeksiyon ihtiyacı olan tüm alanlarda maksimum hijyen için çalışan uzman ekibimiz, no touch teknolojisi ile ortamların el değmeden dezenfekte edilmesini sağlar.


Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti


Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Gereklidir

Salgın hastalıkların tüm dünyaya yayıldığı günümüzde zararlı bakteriler de dahil tüm zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi gerekir. Bu bakım alanları arasında hastaneler, okullar, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi kamusal alanlar bulunur. Buharla sterilizasyon sistemlerimiz sayesinde el değmeden tüm ortamların en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. İleri teknoloji ekipmanlarımız ve eğitimli personelimiz ile ortamlardaki toksikliği azaltıyoruz. Isıya ve neme duyarlı aletlerin bulunduğu ortamlarda bile etkili olan dezenfeksiyon araçlarımız oldukça avantajlıdır.

Üst Düzey Dezenfeksiyon

Steril bölgelerine nüfuz etmeyen alanların temizlenmesi zordur. İnsan gücüyle yapılan temizlik çalışmaları ortamların tam olarak temizlenmesini sağlamaz. Salgın hastalıkların tüm dünyada yaygınlaşması, profesyonel araçlarla üst düzey dezenfekteyi zorunlu hale getirmiştir. Yüksek ekipman teknolojisi ve hızlı geri dönüş ihtiyacı nedeniyle, acil dezenfeksiyon alanında genellikle yüksek düzey dezenfeksiyon hizmetlerimiz gerçekleştirilir. Güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için çalışan ekibimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile otobüs içlerinden metro vagonlarına kadar ihtiyaç duyulan her alanın en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlar.

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti

Tüm Dezenfekte Süreçlerinde Yanınızdayız

Üst düzey dezenfeksiyon ve sterilizasyonun kontrollerimiz uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Tüm dezenfekte işlemlerine işçi eğitimi, uygun koruyucu ekipman, standardizasyon ve sürekli belgelenmiş izleme, güvenlik, uyumluluk, kalite kontrol ve personel ile çevre güvenlik tarafımızca sağlanır. Mevcut uygulamalara daha yakından bakmak, uygulamaları standartlaştırma, güvenlik protokollerini ve temizleme sürecinin kalitesini iyileştirme fırsatı sunar. Güvenli ve etkili sterilizasyon ve yüksek seviye dezenfeksiyon gözetiminde bulunan firmamız, sürekli iyileştirmeyi kendine ilke edinmiştir. 


Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti


Zararlı Virüs ve Bakterilere Elveda Deyin

Dezenfekte etme, virüs ve bakteriler dahil olmak üzere mikroorganizmaların sayısını öldürmek ve azaltmak için cansız yüzeylere veya nesnelere dezenfektanların kullanılmasını içerir. Ev tipi dezenfektanlar dirençli bakteri sporlarını ortadan kaldırmaz.  Ev tipi dezenfektanların çoğu kire karşı iyi dayanmaz; bu nedenle, yüzeyin ilk adım olarak temizlenmesi esastır. Ev tipi dezenfektanlar konsantre formda satın alınır ve etkili bir kullanım gücü çözeltisi sağlamak için su ile seyreltilir. Profesyonel olarak verdiğimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile ortamlara özel olarak üretilen profesyonel dezenfekte araçları ile, el değmeden, sadece püskürtme yöntemi ile ortamın sterilize edilmesini sağlıyoruz. Son kullanıcının satın alamayacağı özel sterilize çözeltiler kullanarak hijyenin alanın her noktasına dağılmasını ve havada kalmasını sağlıyoruz. Böylelikle hava yoluyla bulaşan zararlı mikroorganizmaların üremesini ve insan sağlığını tehdit etmesini engelliyoruz.

Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Bir Arada

Sterilizasyon, bakteri, mantar ve bakteri sporu dahil olmak üzere tüm mikrobik yaşam formlarını ortadan kaldıran istisnai bir fiziksel veya kimyasal işlemdir. Biyolojik tehlike temizleme hizmetlerimiz tüm bulaşıcı organizmaları ortadan kaldırmak için ortamların en iyi şekilde temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve sterilize edilmesini sağlar. Temizlik, sterilize etme, hastalığa neden olan mikroorganizmanın bulaşmasını önlemek için çok önemlidir. 

Odak Noktamız Sizsiniz

Ortam temizliğinde benzersiz ihtiyaçlarınızı derinlemesine anlamaya uygun gelişmiş steril işleme çözümleri geliştirerek, sunarak ve destekleyerek güven aşılıyoruz. Hem yüksek kalite hem de yüksek değer sunan güvenilir ekipmanlarımızla ortam dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz. Sağladığımız her bir hizmet ile üstün temizlik ve sterilizasyon sonuçları elde etmeye odaklanabilmeniz için size odaklanıyoruz. Dezenfeksiyon ve sterilizasyon ile ilgili liderlik başarısı ana ilkemizdir. Bu ilke doğrultusunda saha görevlilerinden girdi ve inceleme politikaları sunmalarını istiyor, yeni bilgiler elde edildikçe dezenfeksiyon politikaları ve prosedürlerini güncelliyor, güvenli olmayan yeniden işleme uygulamalarını belirlerken insan sağlığını ön planda tutuyor, dezenfeksiyon ile ilgili eğitim ve öğretim sağlıyor ve sektördeki devam eden yetkinliği sürekli olarak değerlendiriyoruz.

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti

Uzman Dezenfeksiyon Kadrosu

Personelimizin dezenfeksiyon ve sterilizasyon prosedürlerini gerçekleştirme konusunda yetkin olmasını sağlayacak kriterler oluşturan firmamız ortam dezenfeksiyon hizmeti ile tüm ortamları zararlı organizmalardan temizliyor. Temizlenecek ortamın sterilizasyon işlemi yapılırken çalışanların giymesi için uygun kişisel koruyucu ekipmanı belirlemek, ekipmanı ve kullanımı ile sınırlamaları hakkında eğitim vermek ve kullanım için bir tehlike değerlendirmesi yapıyoruz. İnsana ve çevreye olan duyarlılığımız ile uzmanlığımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Kendi dezenfeksiyon cihazlarında uzman olan ekip üyelerimiz ekipman bileşenlerini ve dezenfeksiyon işlemlerinden veya ürünlerinden nasıl etkilenebileceklerini bilirler. 

Tüm Ortamlarla Uyumlu Dezenfeksiyon Araçları

Yüzeylerin, detayların, ekipmanların ve diğer özel alanların temizlenmesi ve dezenfeksiyonu için geliştirilen özel cihazlarla tam kapsamlı dezenfeksiyon hizmetleri sunuyoruz. Dezenfekte edilecek her bir alan için, ortamın uyumluluğuna ve çevreye saygıya özellikle dikkat ediyoruz. Hizmet sürecimizde verimliliği ve tutarlılığı garanti etmek için hizmetlerimize en son kalite standartlarını uyguluyoruz. CE onaylı yüksek verimli dezenfektanların geniş bir yelpazesini kullanan firmamız çeşitli endüstrilerde biyolojik kirlenme yaşayan işletmeler ve kurumlar için özel hizmetler sunuyor.

Standart Temizleme Yöntemlerinin Yetersiz Kaldığı Alanlarda Biz Varız

Zararlı bakteriler, virüsler, mantarlar, kokular ve bulaşıcı hastalıklar, ulaşılması zor alanlarda ve standart yöntemlerin başarısız olduğu tipik çalışma koşullarında gizlenir. Klor dioksit gazı, hidrojen peroksit buharı, kuru püskürtme, elektrostatik püskürtme, ıslak püskürtme ve ultraviyole ışık dekontaminasyon sistemleri dahil olmak üzere en geniş teknolojiyi uygulayan firmamızda en iyi dezenfeksiyon hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Esnek hizmet parametreleriyle, gizli mikroskobik kirlenme, ulaşılması zor alanlar, ekipman yükleme düzenleri, biyofilmler, hafif organik madde, artık su ve sıcaklık veya nem gradyanları ile en iyi şekilde mücadele eden firmamızda hiçbir zaman performanstan ve temizlikten ödün vermeyiz.


Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 398407
REFERANSLARIMIZ