Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Kurumsal Su Deposu Temizliği

0212 709 03 53

Günümüzde kullanılan su depolarının sağlıklı olması için alınması gereken tedbirler vardır. Bu tedbirleri kendi imkanınızla almaya kalktığınızda sağlıklı koşullar oluşturmak yerine aksine insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek çalışmalar yapabilirsiniz. Su deposu temizliği kurumsal firmalar tarafından yapıldığında çok daha sağlıklı ve hijyenik olmaktadır. Su depoları görsel olarak temiz gibi görünmesi, depoların temiz olduğu anlamına gelmiyor. Bu nedenle sizde istaş su deposu temizliği hizmeti veren firmamızdan kurumsal su deposu temizliği hizmeti alarak su depolarınızın temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Su depoları zaman içerisinde bakteri oluşumuna neden olabileceğinden bu duruma fırsat vermeden su depolarını temiz tutmakta yarar vardır. Su depolarının bakımları düzenli aralıklarla yapılması gerekiyor. 
İstaş-su-deposu-temizliği

Alanında uzman olan çalışanlarımızla sunmuş olduğumuz bu hizmetlerde müşterilerimize ideal aralık süresini senede iki kez olarak belirtmekteyiz. Elbette bu karar müşterilerimizin kararına bağlı olmakla birlikte diğer durumlarda su depolarında zaman içinde çeşitli bakterilerin oluşmasına neden olabilirsiniz. Profesyonel ve işinde uzman çalışanlarımızla su depo temizliği sunan firmamız su deposu dezenfektasyonu hizmeti ile oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir. 

Su Deposunu Nasıl Temizliyoruz
İstaş-su-deposu-temizliği

Su deposu temizliğini amatör olarak sizin yapmanız deponuzun temizlendiği anlamına gelmiyor. Özellikle de günümüzde uzman olmayan ve yetkisiz kişiler tarafından gerçekleşen su deposu temizlik hizmetleri zaman içerisinde çeşitli sorunlar yaşamanıza neden olabilmektedir. Sizde eğer kurumsal istaş su deposu temizliği hizmeti alarak binalarda ya da iş yerlerinde depo temizliği hizmeti ile hijyenik depo elde etmek isterseniz, bizi 7/24 arayabilirsiniz. Kurumsal olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız bu alanda son derece başarılı ve işinde profesyonel çalışanlarla hizmet sunmaktadır. İlkelerinden taviz vermeyen firmamız su deposu temizliği başta olmak üzere birçok konuda sizlere birinci sınıf hizmet sunarak sorunlarınızda ve taleplerinizde size yardımcı olmaktadır. Son derece güvenilir ve kurumsal hizmet sunan firmamız diğer amatör firmalar gibi değil Avrupa standartlarında hizmetlerini sürdürerek su depolarınızı temizlemektedir. 
Bu hizmeti sunarken en son teknolojiden yararlanmakta ve standartların dışına çıkmadan faaliyetlerini sürdürüyor. Yapılan araştırmalarda su depolarının temizlenmemesi insan sağlığını olumsuz yönde etkilediğini göstermiştir. Bu nedenle sizde su depolarının bakteri oluşumuna izin vermemek için bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabileceğiniz gibi mail yolu ile de bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Kurumsal su deposu temizliği hizmeti sunarken sizi düşünüyor ve bu kapsamda hizmetlerimizi sunuyoruz.
 
Kaliteden Ödün Vermiyor Ve Su Depolarınızı Hijyenik Şartlarda Temizliyoruz
Son yıllarda insan sağlığını olumsuz yönde etkilediği kanıtlanan su depolarının temizliğinin kurumsal hizmet sunan firmalar tarafından yapılması gerekiyor. Sizde yaşam alanlarınızda eğer su depoları bulunduruyorsanız, firmamızdan bu hizmetleri almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Son derece güvenilir ve kaliteli kurumsal su deposu temizliği hizmeti sunan firmamız su depolarınızı hijyen kurallarına göre temizleyerek size teslim ediyor. Kaliteli ve insan sağlığını düşünerek sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak istediğinizde bize ulaşmanız yeterlidir. Kısa sürede adresinize ulaştığımız uzman ve yetkili çalışanlarımız ile su depolarınızı hijyenik şartlarda temizliyoruz. Kaliteden ödün vermeyin ve sağlığınızı önemseyin. Sağlıklı su depolarına sahip olmak istediğinizde bize ulaşmanız ve hizmetler hakkında bilgi almanız yeterlidir. En uygun fiyatlarda sizde su deposu temizliği için bize arayarak hizmetlerinizden yararlanabilirsiniz.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 216237
REFERANSLARIMIZ