Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Kurumsal Hizmet İle İski Su Deposu Temizliği

0212 709 03 53

İnsan hayatının öz ve duru içeceği olan su; benzer nitelikleri taşıyarak, gündelik işlemlerimizin her dakikasında tükettiğimiz değerli bir kaynaktır. Bu sebepler ile her apartmanın ve özel mülklerin alt yapıları oldukça farklı düzenlemeye geçiş yaparak, taban kısımlarına su deposu eklenmektedir. Bizler su gereksinimlerimizi bu sayede kesintisiz olarak karşılayarak, güncel aktivitelerimizi rahatlıkla yapabilmekteyiz. Ancak süreklilik halinde kullanılan su depolarının zararlı etkenlerden arındırılması ve içilebilir olması için bakım gerekliliklerine uyulması gerekir. Bizlerin ortak yaşam alanlarımızın içinde bulunan mutfak veya banyo gibi özel noktalarında oldukça fazla değindiğimiz ve bütün temizlik eylemlerimizi yaptığımız su mahzenlerinin dezenfekte olarak tutulması elzemdir. Bunun gibi uygulamaların yapılmaması ya da ertelenmesinin akabinde birçok bakteri türevleri iç haznede oluşması mümkündür. Bunun için en sık 3 ve 6 ay arasında istikrarlı bir şekilde steril işlemleri yapılarak, suyun kullanımı yapılmalıdır. Firmamız bundan dolayı su deposu hijyeni ve onarım çalışması sunarak, sektör dahilinde adını listenin ilk sıralarına çıkartmaktadır. Firmamız İski su deposu temizliği fiyatlarıkonusunda uzmanlaşmış elemanları ve kaliteli donanımı ile her kişinin bütçesine uygun hizmetleriyle destek olmaktadır. Firmamız riskli oluşumların gelişmemesi için ve sizler için bu konudaki etkili çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu yüzden depo haznelerinin tüm işlemlerini uzman kişilerce yapılması önem gerektirir.
İstaş-su-deposu-temizliği

Su Deposu Hijyeninde Kusursuz Hizmetimiz

Firmamız profesyonelliği ile hazne genelinde yer tutan tortu ve mikrop vb. sağlığa zararlı etkilere karşı önlem alarak, işlemlerini kusursuz yapmaktadır. İski su deposu temizliği fiyatları konusunda istaş firmamız ekonomi gelişmelerini takip ederek, hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda referans çizgimizi bozmadan ve hijyen başarılarımızı katlayarak, hizmetlerimiz yürütmekteyiz.  Bu yüzden su mahzenlerindeki küf ve tortu kalıntılarını keskin hijyen sunan malzemelerimiz ile kolayla çıkartmaktayız. Firmamız garantili hizmet sunmak için profesyonel iş disiplinine ve çevik tutum sergileyen, usta kişilerle çalışmaya ehemmiyet vermektedir. Bu sayede elemanlarımızın can sağlığına ciddi zararlar vermeden, dezenfekte hizmetlerini sürdürmelerini sağlamaktayız. İski su deposu temizliği fiyatları için firmamız makul sunumlar yapmaktadır. Aşama, aşama işlem sunumumuz;
İstaş-su-deposu-temizliği

• Mahzenlerin içinde tutulan tüm suyu noksansız boşaltılmasını sağlamaktayız.
• Hijyen işleminde kaliteli ve nitelikli araçlar kullanılmaktadır.
• Hizmetlerimizi insan sağlığına tesir etmeyen ilaçlar ile yapmaktayız.
• Özel kıyafetler ile çalışanlarımızın can güvenliği korunmaktadır.
• Kurumsal, misyon çizgisine odaklı dezenfekte uygulanmaktadır.
• Su mahzenlerinde yer eden küf, kir, çamur gibi izlerin temizliğini sağlanmaktadır.

Profesyonel Kontroller İle Temizlik Uygulaması

Kurumsallığımız ile İski su deposu temizliği fiyatları konusunda hesaplı ve uygun olan politik değerlerin incelenmesine takiben hizmet sunmaktayız. Firmamız ekipleri profesyonel kontroller ile detaylı temizlik uygulamasını hassasiyetle yapmayı misyon belirlemektedir. Bunun için firmamız müşteri memnuniyeti odaklı temizlik işlemlerini kısa zamanda bitirmektedir. Bu yüzden kaçak, delik ve çatlak olasılıklarına takiben su mahzenlerinin tatbiki yapılmaktadır. Aynı zamanda su mahzenleri kullanılabilir duruma getirildikten sonra sizlerin tüketiminize garantili olarak sunmaktayız. Bununla beraber su haznelerinde lüks eden sıkıntılar ile bakım ya da temizlik uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Bunun gibi problemlerin giderilmesi için bizleri 7/24 telefon numaralarımızdan arayabilir ya da erişim bölümünde bulunan irtibat – başvuru formunu doldurarak, ulaşım sağlayabilirsiniz.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 501475
REFERANSLARIMIZ