Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Telefonla Ara

Kombi Bakımı

0212 709 03 53

KOMBİ BAKIMI

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarının giderilmesine olanak sağlayan kombi bakımı, alanında uzman olanekibimizin nitelikli çözümleri ile sizlerle! Taahhüt ettiğimiz her gün ve saatte alana gelem ekiplerimiz,kombi bakımının eksiksiz bir biçimde yapılmasını sağlıyor. Her model ve her markadan kombinin etkinbir biçimde bakımının yapıldığı hizmetlerimiz sayesinde yaşam alanlarınızın daimi olarak konfor dolukalmasını sağlıyoruz. Evlerden iş yerlerine kadar yaşamın her alanında tercih edilen kombilerinbakımının zamanında yapılması, sizin için önemlidir. Kombi bakımında uzun ömürlü sonuçlar eldeetmek için tercih edeceğiniz ekibimiz ile daima en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz. Yanma ayarı,yanma beki bakımı ve filtre temizliği gibi işlemleri gerçekleştiren uzmanlarımız, kombinizin ilk günküperformansında çalışmasını sağlıyor. Siz de periyodik olarak ihtiyacınız olan kombi bakımı hizmetleriiçin bizimle iletişime geçin.

Kombi Bakımı

Kombi Bakımında Profesyonel Çözümler

Alanında uzman ekibimiz, son teknolojik ekipmanlarımız ve çok daha fazlasıyla sizlere hizmetvermekten mutluluk duyuyoruz. Yaşam alanlarının konforunu artıracak eşsiz çözümlerimiz ilebeklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Genleşme tankının hava kontrolünden hava basım işlemlerinekadar aklınıza gelebilecek her alanda destek alabileceğiniz firmamız sayesinde brülörün temizliği gibiişlemleri yerine getiriyor, kombinizin dört mevsim boyunca efektif olarak çalışmasını sağlıyoruz.Kimyasal temizliği de yapılan kombileriniz sayesinde hem içiniz hem de bütçeniz rahat edecek. Bakımızamanında yapılan kombiler, yüksek enerji tasarrufu sağlayarak faturalarınızdan da kazançlıçıkmanıza yardımcı olur. Kombi bakımı , kombilerin çok daha uzun süre işlevsel olarak kullanılmasına olanak tanır. Profesyoneller tarafından gerçekleştirilen bakım işlemleri sayesinde kombinizden optimum verim alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bakım hizmetleri sayesinde çok daha az enerji ile daha verimli sonuçlar alırsınız. Yılda bir kez yaptırmanız gereken kombi bakımı  sayesinde doğal gaz faturalarınız cebinizi yakmaz. Yüksek performansla çalışan kombiler için tercih edebileceğiniz bu hizmetler olası arızalarında giderilmesine olanak tanır. İleride çok daha büyük faturalarla karşılaşmamak için bugünden bakım işlemlerini gerçekleştirerek olası arızaları engelleyebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödeme için tercih edebileceğiniz bu bakım hizmetleri enerjiden yüksek ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlar. 


WhatsApp Hizli Basvuru


GARANTİLİ KOMBİ BAKIMI
Kombilerin verimli ve uzun ömürlü olmasına olanak tanıyan bu hizmetler, olası kaza ihtimalini de ortadan kaldırır. Güvenli ve sağlıklı bir şekilde evini veya iş yeri ısıtmak isteyenlerin tercihi olan kombilerin bakımı hizmetleri herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu hizmetlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanınızda uzman personellerimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile kombinin bulunduğu alana gelerek bakımını gerçekleştiririz. 


Kombi Bakımı


Kombilerinizin Bakımı Bize Emanet
Sunduğumuz bakım hizmetlerinde öncelikle kalorifer yanma durumu ve sıcak su kontrolleri yapılır. Bu sayede oluşabilecek kazaların engellenmesi sağlanır. Bu işlemin ardından suyun sızdırmazlık durumunun kontrol edilmesi sağlanır. Suyun sızdırılması demek sürekli olarak su takviyesi yapmanız anlamına gelir. Bu gibi problemlerle sürekli olarak uğraşmak istemiyorsanız kombi bakımı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu işlemlerin ardından sıra kombinin içinin açılma aşamasına geçer. Kombinin içi açıldıktan sonra tozlanma durumu kontrol altına alınır. Kombinin tozları temizlendikten sonra elektrik hatları ve elektrik bağlantılarının kontrolü sağlanır. Kombi için baca fanı da oldukça önemli olan bir diğer noktadır. Baca fanının kontrolü ve temizlik işlemlerinin ardından kombideki bulunan suyun tamamının boşaltılması sağlanır. Suyun boşaltılmasından sonra genleşme tankında bulunan havanın ölçüm işlemleri gerçekleştirilir. Eğer genleşme tankında gerçekleştiren ölçümde hava değerleri düşük görülürse hava basımı yapılarak ve bu oranın ideal seviyeye gelmesi sağlanır. Kombi bakımı hizmetlerini bir bütün olarak sunan firmamız, brülör temizliğini gerçekleştirir. Brülör temizliği gerçekleştikten sonra yanma haznesinin temizliğine sıra gelir. 


Kombi BakımıKombide Aktif Temizlik İşlemleri
Tüm bu temizlik işlemleri çok daha uzun süre kombinizi verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. İşlemler sırasıyla gerçekleştirilerek her bir adım aşama aşama takip edilir. Tüm bu işlemlerden sonra ateşleme iyonizasyon elektrotu kontrol işlemleri gerçekleşir. Bu alanda herhangi bir toz birikmesi veya pislenme meydana gelmişse alanın temizlenmesi sağlanır. Ardından üç yanaklı vana olarak adlandırılan yapının söküp işlemi gerçekleştirilir. Söküldükten sonra temizlenen vana, ardından tekrar yerine takılır. Hermetik tip olan kombilerde fan bulunur. Bu fanların sökülerek temizlenmesi gereklidir. Alanında uzman personellerimiz kombiler ile uyumlu olan temizlik malzemeleri ile fan temizliği gerçekleştirdikten sonra gaz ayar kontrollerini tamamlarlar. Bakım işlemleri tamamlandıktan sonra ev sahibi veya iş yeri sahibine kombide daha önce arıza meydana gelip gelmediği sorulur. Bunun yanı sıra son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde mevcutta bir arızanın olup olmadığını da anında tespit ederiz. Eğer kombide herhangi bir arıza meydana gelmişse yedek parça ile değişim ve onarım hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tek Noktadan Profesyonel Kombi Bakımı Hizmeti
Tek bir noktadan çoklu hizmet almak için tercih edebileceğiniz firmamızda bir sonraki aşama kombinin altındaki kalorifer filtresinin sökülme işlemidir. Filtrelerin sökülerek temizlenmesi sonrasında yeniden yerine takılması sağlanır. Cihaz içerisindeki suyun boşaltılıp yeniden eklenmesi sayesinde su seviyesinin 1.5 değerlerini çıkarılması sağlanır. Kombinizi deneme amaçlı olarak petek konumunda ve sıcak su ile çalıştırarak mevcutta herhangi bir sorun olup olmadığı tespit edilir. Herhangi bir sorun yoksa tarafınıza bir rapor düzenlenerek işlemlerin gerçekleştirildiği yazılı olarak da beyan edilir. Bu sayede bir sonraki yıla kadar içiniz rahat bir şekilde cebinizi de rahatlatarak ısınma giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Yetki belgesi bulunan firmamız kombinize ideal bir şekilde müdahale ederek bakımının eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlar. Kombinin çalışma verimliliğini kontrol eden ekibimiz bu verimi artıracak etkenleri sizler için sunar. Kombi için oldukça önemli olan kritik güvenlik aksamları konusunda uzman olan personellerimiz, kalorifer gidiş hattı yönünde bulunan çamur ayrıştırıcı filtreler, su haznesi temizliği, limit sensörü ve çekiş durumu gibi konularda beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar.


Kombi BakımıKombilerin Bakımında Üstün Hizmet
Kombi bakımınızı aksatmadan sürdürmeniz gereklidir. Bu bakım hizmetlerini aksatmanız durumunda mal ve can güvenliğinizi tehlikeye atmış oluyorsunuz. Aynı zamanda bütçeniz için de zararlı olan bu durum, ortamların doğru bir şekilde ısınmasını engeller. Normal şartlar altında tüketilmesi gereken gazdan daha fazla bir tüketim meydana gelir. Çünkü; cihazın yanma ayarları bozulabilir. Büyük arıza maliyetleri aynı bozulmalardan sonra meydana gelir. Bu tür problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız kombinizin zamanında bakımını yaptırmanız gereklidir. Ekonomik açıdan zarar etmek istemeyenlerin tercihi olan kombi bakımı, kombinin çalışma ömrünü uzatması ile bilinir. Cihazların fabrikasyon değerlerindeki yüksek verimli çalışmalar için tercih edebileceğiniz bu hizmetler kurulum hataları, tesisat su basıncı arızası, kullanıcı hataları, gaz vanası kapalıyken kombinin çalıştırılması, kombinin yaz ve kış modunun doğru kullanılmıyor olması, elektrik kesintileri ve voltaj dalgalanmaları, donma, hermetik baca sistemlerine sahip kombilerde tozlanma, tesisat suyunun kirlenmesi gibi sebeplerden dolayı kombinizin verimini düşürebilirsiniz. Bu nedenle kombinizin bakımları yıllık periyotlarda doğru bir şekilde yapmalı ve her açıdan tasarruf etmelisiniz.


Kombi BakımıKombi Bakımı İçin Bize Ulaşın, Rahatça Isının
Rahat bir şekilde ısınmak, bunu yaparken de yüksek enerji faturaları ödememek için bize ulaşabilirsiniz. Adres: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cad. No:3, 34387 Nurol Tower kat 2 ofis 1 Şişli/İstanbul adresinden bizimle iletişime geçerek kombinizin çok daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Telefon ile iletişim kurup detaylı bilgi almak isteyenler 0212 709 03 53 no.lu telefondan işlemlerini gerçekleştirebilirler. E-posta ile bilgi almak istiyorsanız da çeşitli iletişim kanallarından bizimle irtibat kurabilirsiniz. info@isttas.com.tr adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek beklentilerinizi tam olarak karşılayacak çözümlere sahip olabilirsiniz. Kışın ortasında ısınma sorunu yaşamak istemiyorsanız, duştayken aniden suyun soğumasını istemiyorsanız tercih edebileceğiniz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sektördeki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile beklentilerinize en doğru yanıtı veriyoruz. Zengin ekipmanlarımız ve sertifikalı personellerimiz sayesinde ihtiyacınız olan bakım hizmetlerini tek bir merkezden sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek bakım hizmetleri için randevu oluşturabilirsiniz. Taahhüt ettiği zamanda alana gelen uzman personellerimiz, mümkün olan en kısa süre içerisinde bakım hizmetlerini gerçekleştirerek kombinizi size teslim eder. Bu hizmetler için kombinizi herhangi bir yere taşımamıza da gerek yoktur. Yerinde hizmetlerimiz sayesinde en doğru sonuçlara kısa süre içerisinde ulaşmanız mümkündür. Taleplerinize en doğru yanıtları alabileceğiniz firmamız, yarım asra yaklaşan tecrübesi sayesinde kombiler ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm süreçlerde yanınızdadır. İleride yüksek bütçeler ile onarım hizmeti almak istemiyorsanız bugünden düşük bütçelerle bakım hizmeti almalısınız. Bu sayede bakım işlemleri için ödediğiniz ücreti orta vadede amorti etme şansına sahip olursunuz. Son derece avantajlı olan hizmetlerimizle hemen tanışmaya başlayın. 

NEDEN KOMBİNİZE BAKIM YAPTIRMALISINIZ?
Kombi bakımının yapılması çok önemli bir husustur. Bakım sırasında kombinin sadece temizliği yapılmaz , yıpranmış parçalar tespit edilerek kombinizin daha büyük arıza yaşaması önlenir. Bakımlı bir kombi % 20’lere varan enerji tasarrufu sağlar. Kombinizin bakımı ve güvenliğiniz için bizleri arayınız.

Fondital Yetkili bayisi ve yetkili servis sözleşmeleri imzaladık.

Kombi Bakım Hizmetleri

KOMBİ BAKIMINDA GÜVENLİK
İstaş uyarıyor öncelikle bacalı kombilere çok dikkat etmek gerekmekte, kesinlikle alüminyumflex baca aparatları kullanılmamalıdır, bunlar yerine çelik flex baca aparatları kullanılmalıdır. Bazı bilgisiz servisler kombi uyarı veriyor diye baca sensorlerini iptal etmektedir buna kesinlikle göz yummamak gereklidir.Uzman personelimizin kontrolü için bizleri arayınız

 » Kombi Bakımında Yapılanlar
- Cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmeli. 
- Tozlanma kontrolü yapılır gerekliyse temizlenir.
- Cihazın yanma odası brülörü kontrol edilir.
- Su ısınma kazanı (ana eşanjör) kontrol edilir
- Kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarı kontrol edilir.
- Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
- Kombinin otomatik gaz kesme durumu kontrol edilmelidir.
- Kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

WhatsApp Hizli Basvuru

 
Ek olarak baca çıkışlı hermetik olmayan ve yoğuşmalı yeni sistem kombilerde cihaz farklılığından dolayı yapılanlar

Bacalı Kombilerde :
- Baca limit sensörü kontrol edilir. 
- Bacanın çekiş durumu kontrol edilir.

Yoğuşmalı Kombilerde :  
- Yoğuşma su haznesi temizlenir.
- Kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtre temizlenir.

1 YIL ÜCRETSİZ KOMBİ BAKIMI SERVİS GARATİSİ 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 464759
REFERANSLARIMIZ