Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Kombi Bakım Hizmeti

0212 709 03 53

Doğal gaz oldukça ekonomik bir enerji kaynağı olarak hayatımıza girmiş ve bu sayede bir yerde insanların tercih sebebi olmuştur. Evlerde işyerlerinde ve hatta fabrikalarda dahi kullanılmaya başlanmıştır. Zehirli bir gaz olmaması sonucu çevreye de zarar vermediğinden, kullanımı daha cazip bir hale gelmiştir. Ancak kapalı ortamlarda oldukça fazla birikmesi sonucunda içerideki oksijeni azaltacağından dolayı nefes almada güçlük çekilmesine neden olmaktadır. Doğal gaz zehirlenmesi diye tabir edilen durum da tamamen bundan kaynaklıdır. Basit bir yöntemle; bu da doğal gaz şebekesine koku verilmek suretiyle ortamdan yaz kaçağı olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Bu denli faydalı ve zararı da olmayan bir enerji kaynağını bizler de evlerimizde kombi adı verilen elektronik cihazlar sayesinde kullanmaktayız. Kombiler, doğalgazı yakmak sureti ile ısı enerjisine çeviren cihazlardır. Tabi ki yaz kış sürekli çalışmak durumunda olan kombiler zamanla bakıma da ihtiyaç duymaktadır. Zaten dış ortamda bulunmasından kaynaklı olarak kir ve toz gibi maddelerle maruz kalmaktadırlar. Bunlar bile kombi bakım hizmeti almanız için yeterli bir etken olarak sayılabilir.
kombi bakım servisi istaş

Kombi Bakımının Faydaları Nelerdir?
• Bakım yapılan kombinizin düşük halde bulunan çalışma yüzdesi %100 seviyelerine kadar çıkar,
• Kombinin ömrü uzar,
• Risk açısından hem mal, hem de cam kaybı riskini en aza indirir,
• Yaşam alanı olarak daha konforlu bir ortam oluşur,
• Ekonomik bakımdan daha az enerji kaybı olacağından ekonominize katkı sağlar,
• Doğa gaz tüketimi bakımından da tasarruf sağlar,
• İlerde oluşabilecek olan arızaların yapılan bakım sayesinde önüne geçilmiş olur,

Kombi bakımı o kadar önelidir ki sizin hayatınızı bile bir anda kâbusa çevirebilir. Neden diye soracak olursanız; bunun nedeni kombi bakım hizmeti alma konusunda insanlar maalesef, pek duyarlı davranmamaktadırlar. Ancak hiç beklemediğiniz bir anda kombiniz kapanabilir ve bunda size oldukça zor anlar yaşatabilir. Özellikle küçük bebeğiniz var ise kışın ortasında öylece kalabilirsiniz ve elinizden de o an için hiç bir şey gelmez. Bunun yanında bir de piyasada bizim gibi birçok kombi tamir, bakım ve montaj gibi kombi bakım hizmeti işleri yürüten servis bulunmakta olup, bunların pek azına güven duyulabilmektedir. 
kombi bakım servisi istaş

Bundan dolayında her önünüze gelen kombi servis firmasına kombilerinizi teslim etmemeniz konusunda da sizleri uyarmak isteriz.İstaş kombi bakım servisi Biz ise uzun yıllar bölge halkına hizmet etmekte ve de aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde mutlu olmaktayız. Müşterilerimizin işlerini çok kısa süreler içerinde hallediyor olmamız onların başka servis tercih etmeleri şöyle dursun bunu akıllarından bile geçirmemelerini sağlamaktadır.

Kombi Bakım Servisi Firmamızın Hizmetleri
Kombi bakım servisi olarak verdiğimiz kombi bakım hizmeti ile isttas.com.tr sizin konforunuzu daha üst seviyelere çıkarmayı amaçlıyor ve bu konuda yıllardır bizimle beraber hizmet veren elemanlarımız ile her geçen gün bu yolda daha da ilerlemeye devam ediyoruz. Gayemiz, sizlerin memnuniyetini kazanmak için en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Bizleri çağrı merkezi müşteri hizmetleri servisimizden arayarak ya da isttas.com.tr web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca  web sitesine giriş yaparak hizmetlerimiz hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz.  Web sitesinde size ayrılan bölümlerle ilgilene de bilirsiniz. Burada bulunan formları doldurarak ta bizden almak isteğiniz hizmeti belirtebilirsiniz. Bizler de sizlere an kısa sürede dönüş sağlayarak sizlerin mağduriyetlerini gidermeye çalışırız.
 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 675913
REFERANSLARIMIZ