Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş Su Deposu Temizliği Yapan Firmalar

0212 709 03 53

Günümüzde kullanmış olduğumuz su depolarının özellikleri farklı olup, her deponun özelliğine göre bakteri oluşum süreleri ve temizleme uygulama teknikleri de farklıdır. Günümüzde beton depolar, fayans depolar sıklıkla tercih edilirken paslanmaz çelikten oluşan depolarda kullanılmaktadır. Tüm bu depoların özelliklerine göre bakteri oluşum süreleri de farklılık gösterdiğinden mutlaka bu konuda uzman İstaş su deposu temizliği yapan firmalar ile iletişime geçerek bilgi almak gerekiyor. Su depolarının içerisinde zamanla çeşitli kir ve atıklar biriktiğinden bu atıklar ve kirler kısa sürede bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Bu oluşum ise zaman için sağlık sorunlarına neden olacağından su depolarının dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir.
su-deposu-temizliği-istaş

Su Depolarında Dezenfekte İşlemi Nasıl Oluyor

Son yıllarda sağlık sorunu oluşturması nedeni ile su depolarının temizliğine fazlası ile önem vermekteyiz. Bu kapsamda İstaş su deposu temizliği yapan firmalar hizmet vermekte olup, bu firmalar dezenfekte uygulaması ile su depolarınızda ki bakteri oluşumunun önüne geçerek sağlıklı su depolarını tekrar kullanımınıza sunmaktadırlar. Bu konuda firmamız son derece önemli hizmetler vermekte olup, birinci sınıf hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yapmanız gereken hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve kurumsal hizmetlerimizden yararlanmaktır. Bize ulaştığınızda su depolarınızda farklı nedenlere bağlı olarak oluşan kir ve bakterileri temizlemek için dezenfekte yapmaktayız. Dezenfekte hizmetini sunarken öncelikle su depolarının boş olmasını müşterilerimizden istiyoruz. Daha sonra ise standartlara uygun olarak özel kıyafetlerini giyen uzmanlarımız su depolarınızı titizlikle dezenfekte yaparak kullanıma uygun hale getirmektedirler.
 
Dezenfekte Sonrası Kullanım Hemen Oluyor Mu?

Son yıllarda yıllar da su depolarında ki çeşitli birikintiler, kirler, böcek ölüleri gibi birçok nedenden dolayı bakteri oluşmaktadır. Firmamız alanında uzman olup, birinci sınıf hizmet sunan firmalar arasında yer alıyor. Özellikle su depolarının temizliğinin sene de en az 1 kez mutlaka uzman ve profesyonel ekiplerin eşliğinde yapılması önemlidir. Bu konuda bizi aradığınızda uzman çalışanlarımız kısa sürede adresinize gelmekte ve taleplerinizi yerinde gerçekleştiriyoruz. İnternet sitemize girdiğinizde İstaş su deposu temizliği yapan firmalar arasında ki farkımızı kısa sürede anlayabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet kalitesi ile faaliyetlerimizi sürdürmekte ve bu konuda en hızlı ve güvenilir dezenfekte hizmeti ile su depolarınızı temizliyoruz.
su-deposu-temizliği-istaş 

Su depolarının temizlenmesi birkaç saati alan bir süreçtir. Hızlı ve güvenilir dezenfekte hizmeti sonrasında uzman çalışanlarımız su depolarınızı kullanabileceğiniz durumda size teslim ediyor. Hizmetimizi sunduktan hemen sonra deponuzu doldurarak hemen kullanmaya başlayabilir ve su depolarınızı sağlıklı bir şekilde kullanmaya firmamız aracılığı ile sürdürebilirsiniz.
 
Kaliteli Ve Güvenilir Dezenfekte Hizmeti Sunmaktayız
Su Deposu Temizliği istaş

Bizi tercih eden müşterilerimiz sadece hizmet kalitemizden değil, aynı zamanda müşteri odaklı ve güler yüzlü hizmetlerimizden de memnun kalmaktadırlar. Bu kapsamda sizde su depolarınızın temizliğini sağlamak istediğinizde internetten yapacağınız İstaş su deposu temizliği yapan firmalar araştırması ile bize ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler için sizde bizi arayarak yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezimizde ki çalışanımız alanında uzman olup, talepleriniz doğrultusunda size hızlı ve samimi hizmet sunarak beklentilerinizi karşılamaktadır. Su depoları ne kadar temiz olursa o kadar sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 114620
REFERANSLARIMIZ