Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş Su Deposu Temizliği Teknik Şartnamesi

0212 709 03 53

Alanında kaliteli hizmet vermeyi başararak birçok büyük firmaya hizmet eden firmamız bu anlamda büyük şartnameler ile sizlerin yanında oluyorlar. Özellikle teknik sorunların giderilmesi için sizlerin yanında olan firmamız ile İstaş su deposu temizliği teknik şartnamesi hazırlayarak sizlerin yanında olacaktır. Sadece müşteri odaklı olarak çalışan firmamız ile sizlerde kullandığınız ürünü rahatlıkla inceleyebileceksiniz. Birçok ürün çeşidi, montajı ve bakımı alanında hizmet veren firmamız ürüne yönelik olarak da şartnameler hazırlıyor. Bu şartnameler tamamen sizin tarafımızda olduğumuzu ve sizin sorunlarınızın çözümleri için olacaktır.
İstaş-su-deposu-temizliği

Su Deposu Montajı Temini 
                 
Firmamız bünyesinde birçok su deposu çeşidi bulunuyor. Hem kaliteli plastik üretim olan hem de çelik su depoları modelleri sunan firmamız boyut ve hacim konusunda da çeşitli modellere sahiptir. Her çeşit için de firmamız özel olarak İstaş su deposu temizliği teknik şartnamesi hazırlamıştır. Genel olarak şartları ele almak gerekir ise;

• Öncelikle temizliği yapılan deponun verilen zaman içinde yaşanacak sorunlarda firmamız mesul olacaktır
• Bakım ve onarım sonrası tarafımıza ait sorunlar yine tarafımız tarafından telafi edilecektir
• Temizliği yapılmış olan depoların verilen müddet boyunca sorunsuz olacağı bildirilecektir
İstaş-su-deposu-temizliği

Sizinde anlayacağınız üzere tamamen sizi ön plana alarak işini yapacak olan firmamız bu anlamda alanında en kaliteli hizmeti vererek sizlerin yanında olduğunu bir kez daha gösterecektir. Bu da müşteri odaklı çalıştığımızı ve alanında ne denli kaliteli hizmet verdiğimizi gösterir. Hizmette sınır tanımayan firmamız bu resmiyetlerinin yanı sıra uzman kadrosu ile uygun fiyat anlayışından da ödün vermeyecektir. Her daim önceliğimiz siz ve sizin memnuniyetiniz olacaktır. Bu konuda asla tavizimiz yoktur ve olmayacaktır.

Firmamız Tek Yönlü Değil Çok Yönlü Hizmet Veriyor

Firmamız sizlere her alanda kolaylık sağlayabilmek açısından çok yönlü hizmet anlayışı sunuyor. Bu anlamda birçok firmadan bir adım önde olmamızın başlıca sebeplerinden biri de budur. Sadece su deposu temizlik ve montajı yapmayan firmamız; aynı zamanda kombi bakımı, petek temizliği, su deposu izolasyonu, çatı izolasyonu, sebil temizliği gibi önem gerektiren işleri de üstleniyor. Bu durum da firmamızdan hizmet talep eden kişilerin işlerini iki kat kolaylaştırıyor. Birçok sorunu tek yerden çözebilen kişiler daha az zaman kaybı yaşayarak rahat bir nefes alabiliyorlar. Aynı zamanda İstaş su deposu temizliğiteknik şartnamesi gibi diğer alanlar için de şartnameler hazırlanıyor. Yani her çalışma ve hizmet için size güvence sağlayan firmamız her daim sizlerin yanında olduğunu da gösterecektir.
İstaş-su-deposu-temizliği

Hizmet Fiyatlarımız
Alanında kaliteli hizmet vermeyi kendine bir borç bilen firmamız bu anlamda her diam sizlerin isteklerine cevap vermek için her gün kendini daha da geliştirecektir. Bu anlamda her hizmet tipi için ayrı bir fiyat aralığımız bulunmaktadır. Firma fiyatlarımız öğrenmek ve bizden hizmet almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca İstaş su deposu temizliği teknik şartnamesi için detaylı bilgi almak isteyenler de bizler ile direk iletişime geçebilirler. Alanında uzman ekibimiz kısa zamanda sizlerle irtibata geçecek ve tüm sorularınızı cevaplayarak sizler açıklama yapacaktır. Eğer sizde kaliteli bir firma ile iş yapmak isterseniz size de hizmet vermekten onur duyarız.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 652123
REFERANSLARIMIZ