Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş Su Deposu Temizliği

0212 709 03 53

İstaş su deposu temizliği  suyu sağlıklı koşullarda depolamanıza olanak sağlar. Su Deposu Dezenfektesi ile zamanında yapılması, hem salgın hastalıklardan korunmanıza hem de ileride oluşabilecek maddi külfetlerden korunmanıza yardımcı olacaktır. Su depoları, genellikle binaların bodrum katlarında konuşlandığı için su tesisatı, kalorifer ve kanalizasyon sistemleri ile temas halindedir. Bu alanlardan depo içerisine sızacak herhangi bir su, depo içerisindeki suyun kalitesini bir anda düşürecektir. Bu gibi problemler, salgın hastalıkların yayılmasına sebebiyet verebilir. Deponun imal edildiği malzeme ile uyumlu olan su deposu yalıtımı malzemesi ile kaplanan depolar, çok daha uzun süre sağlıklı suya ulaşmanıza yardımcı olur. Sızıntı olan depoları ne kadar temizletseniz de tekrar kirlenecektir. Bu nedenle sızıntı olan depoların temizliğinden önce dezenfekte edilmesi gereklidir.

İstaş su deposu temizliği

İstaş Su Deposu Temizliği ile Sağlıklı Sonuçlar

Su, hayattır. Hayatınıza sahip çıkın. Sadece sizin değil, sorumluluğunuz altında bulunan insanların da sağlığını korumak için İstaş su deposu temizliği hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Kirleticilerin depo içerisinden uzaklaşmasına yardımcı olan temizlik hizmetleri, klor aktivitesini yitirmiş olan suların yeniden kullanıma kazandırılmasına yardımcı olur. Bekleyen ve klor etkisini yitiren suların içerisinde zararlı mikroorganizmalar türer. Bu suların bulunduğu depoların temizlenmemesi durumunda suda kötü koku oluşumu meydana gelir. Bunun yanı sıra paslanma, dökülme, çamurlaşma gibi problemler de ortaya çıkar. Biyolojik kirlilikler ve çevresel faktörlerin oluşturduğu olumsuz durumdan en etkili şekilde korunmak için siz de su deposu temizliği hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Corona Virüs Temizleme de çok önemlidir.

İstaş Su Deposu Temizliğinin Önemli Noktaları  

Su deposu temizliği, en önemli etkenler arasındadır. Temizlenmeyen depolar içerisinde fazlaca mikrop oluştururlar buda sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Hem sağlık açısından hem de deponuzu uzun süreli kullanmak açısından depo temizliğine önem vermek önemlidir. Depo temizliğine dikkat etmek ve düzenli olarak depo temizliği yapmak hem depo ömrünü uzatmakta hem de sağlımız için önem arz etmektedir. Bu sebeple de düzenli olarak depo temizliğine özen göstermek gerekmektedir.

Su Deposu Temizliği istaş

Su deposu temizliğinde, en önemli etkenlerden biri de kullanılan ilaçlar ve doğru dezenfekte yapmaktır. Doğru yapılan bir su deposu temizliği her konuda rahatlık sağlamaktadır. Uzun süreli kullanılmayacak depolara mutlaka antifriz konulması gerekmektedir. Bu işlemi kendiniz de yapabilir veya da firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İstaş Firması İle Güvende Olun

Firmamız İstaş tarafından özel ekip ve ilaçlama ile depolarınızı en hassas ve en özel şekilde temizleme işlemi yapmaktayız. Su deposu temizliği, 6 ayda bir düzenli olarak yapıldığı takdir de hem sağlık hem de depo ömrü açsından el verişli olmaktadır. Depo temizliği için firmamıza form doldurarak size dönüş yapmamızı isteyebilir veya telefon ile ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından depolarınız özenle temizlenerek ilaçlanmaktadır. Bu sebeple hem kullanılan ilaçlar olsun hem de depo temizliğini yapan özel ekiplerimiz olsun memnun kalacağınız bir firmadır. Bu sebeple de bizi tercih edebilirsiniz.

Su Deposu Temizliğinin Önemi

• Daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için
• Temizleme de kullanılan ilaçlamanın deponun daha uzun yıllar kullanılmasını sağlaması
• Özel ekiplerle daha doğru şekilde yapılması
• Özel ekiplerle yapılan temizlikte daha kullanışlı bir depo elde etmek

su-deposu-temizliği-istaş

Su Deposu Temizliği Nasıl Olmalı

Su deposu temizliği düzenli olarak yapılmalı ve bu işin yapan firmalara yapılmalıdır. Firmamız uzun yıllardır bu işi yapmakla birlikte her yapılan işten de memnuniyet almaktadır. Firmamız özenle ve düzenli olarak yaptığı her su deposu temizliğinde başarılı sonuç alarak müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yıllardır yapılan bu işlemler özel bir ekip ile yapılmakta ve depo temizliğinde özel ilaçlamalar kullanılmaktadır. Bu ilaçlamalar firmamızın başarısını yukarı taşımakta ve memnuniyeti arttırmaktadır. Özenle yapılan her iş bir başarı demektedir. Bu sebeple de firmamız özenle ve güvenle yapmaktadır bu işlemleri. Bu sebeple ki firmamıza güvenebilir ve su deposu temizliği için başvuru formunu doldurabilir ya da bizi arayarak ulaşabilirsiniz. 
 
su-deposu-temizliği-istaş

Su Deposu Temizliğinde Yapılan Dezenfekte
Birçok yerde kullanılan su depolarının içlerinde böcekler, çamur, çöp, pas gibi birçok şey ile karşılaşılmaktadır. Bu sebeple de firmamız deponuzun dezenfektesini özenle ve güvenle yapabilmektedir. Çünkü su depolarımızı hayatımızın hemen her yerinde kullanmaktayız. Örneğin; bulaşık yıkarken, diş fırçalarken, duş alırken gibi hayatımızın her bölümünde kullandığımız bu su depolarının temizliğine önem veren firmamız tarafından önemle yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmakta ve daha özel ekipler kurmaktayız.

Su deposunda yapılan dezenfekte depo temizliğinde en önemli etkenler arasındadır. Bu dezenfekteyi firmamız tarafından özenle yapabilir ve bu işlemde sizi memnun bırakabiliriz. Bu işlem su depolarında biriken ölü canlılar, pas, çamur gibi birçok bakteriyi ve mikrobu temizlemekle birlikte size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Biz İstaş Su Deposu Temizliği ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için can ve başla hizmetler vermekteyiz.  

WhatsApp Hizli Basvuru

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 377709
REFERANSLARIMIZ