Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş İzolasyon

0212 709 03 53

İzolasyon yapıları dış etkenlerden korumak için yapılan bir uygulamadır. İstaş İzolasyon olarak hem çatı izolasyonunda hem de su deposu izolasyonunda en iyi hizmeti vermekteyiz. İzolasyon bir korunma ve tasarruf uygulamasıdır. Evlerde yapılan izolasyon çatı veya duvar için uygulandığında ısı ve ses korunması sağlamaktadır. Evlerde yaptığımız izolasyon ile kışın dışarıdaki soğuğun evimize girmesini engellerken yazın ise dışarıdaki sıcağın evimize dolmasını engellemiş oluruz. Önlenen ısı kaybı maddi olarak bizi külfetli faturalardan kurtarırken aynı zamanda konforlu bir yaşam sürmemizi sağlar. İyi bir izolasyon yaşam kalitenizi artırır. Su depolarında yapılan izolasyon öncelikle sağlığı korumak için önem arz eder. Zira su depolarında iyi bir izolasyon yapılmadıağında doğadaki kirli sular, atıklar ve zararlı maddeler suya karışarak sağlığı tehdit eder. İstaş İzolasyon olarak yılların verdiği tecrübe ve deyimli teknik kadromuz ile en yeni teknoloji cihazlar kullanarak kaliteli ve mükemmel izolasyon işlemini gerçekleştirmekteyiz. İzolasyon işinde kullandığımız kaliteli ve sağlıklı malzeme ile uzun ömürlü ve garantili izolasyon hizmetini sunmaktayız.
su-deposu-temizliği-istaş-izolasyon

İzolasyon Neden Önemlidir

Binalar ya da su depoları iyi bir şekilde izolasyon yapılmazsa neler olur. İzolasyon yapıldığında kişilerin kazancı ne olur sıralayalım.
• İzolasyon binaların ve su depolarının ömrünü uzatarak yıllarca sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlar.
• Bina izolasyonu sayesinde olumsuz hava şartlarından etkilenmez, dışarıdaki sıcak veya soğuk havanın evi etkilemesi önlenerek tasarruf edilmiş olur. Yüklü doğal gaz ya da elektrik faturaları ödemek zoruna kalmazsınız.
• Su depolarında yapılan iyi bir izolasyon ile kirli suların depoya sızması engellenerek sağlıklı su kullanılmış olur.
• Su deposundan sızan sular korozyona neden olabilir bu da olası bir depremde binanın zarar görmesine neden olur. İyi bir izolasyon yapıldığında su deposunda kaçak olmayacağından hem güvenli olur hem de su faturasından tasarruf edilir.

İzolasyon çok gerekli ve önemli bir uygulama olduğundan yetkili kişilerce en iyi şekilde yapılması şarttır. İstaş firması olarak tüm yetki belgelerimiz ile en kaliteli izolasyon işlemini gerçekleştiriyoruz. İstaş İzolasyon olarak  müşteri memnuniyetini, insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak sizlere hizmet sunmaktayız. Örnek izolasyon çalışmalarımızı inceleyerek seçiminizi en doğru şekilde yapmalısınız.
su-deposu-temizliği-istaş-izolasyon

İzolasyon Nasıl Yapılmalıdır

Binalarda çatı izolasyonu hem binanın ömrü açısından hem de yaşayanların daha rahat bir yaşam sürmeleri için en iyi şekilde yapılmalıdır. Çatı izolasyonu camyünü, taş yünü, strafor ya da poliüretan gibi farklı malzemeler ile yapılabilmektedir. Fakat hangi malzeme ile yapılırsa yapılsın malzemenin kalitesi ve iyi bir işçilik çok önemlidir. İstaş İzolasyon firmamız kalite standartlarına uygun malzeme ve işinde uzman kadrosu ile en iyi çatı izolasyonunu yapmaktadır. Çatı yalıtımı binanızı güneşin, yağmurun ve nemin olumsuz etkilerinden koruyan önemli bir uygulamadır. Firmamız izolasyon konusunda Ergün kendini yenileyen kadrosu ve en kaliteli malzeme kullanımı ile mükemmel bir izolasyon hizmeti sunmaktadır. Su deposu izolasyonu konusunda da insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak kaliteli izolasyon uygulamaları yapmaktadır. TSE belgeli malzeme ve teçhizat kullanarak en iyi hizmeti sunmaktadır.  İnternet adresimizden teklif formu doldurarak ya da telefon ile arayarak bize ulaşabilir en mükemmel izolasyon hizmetini alabilirsiniz.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 661672
REFERANSLARIMIZ