Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş İski Su Deposu Temizliği Fiyatları

0212 709 03 53

Su deposu kullanımı günümüzde oldukça yaygındır. Su deposu olası su kesintilerinde kullanılmakta ve hayatı da oldukça kolaylaştırmaktadır. Su deposundan verimli bir şekilde yararlanmak istediğinizde mutlaka temizliğini belirli periyotlar içerisinde yapmanız gerekir. Bu sayede sağlıklı bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Firmamız su deposu temizliği konusunda sektörün ihtiyacına cevap vermektedir. Özel yöntemler uygulanarak yapılan bu temizlik hizmeti aynı zamanda garanti kapsamı içerisinde de yer alır. Bundan dolayı güven içerisinde size sunacağımız hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu konuda destek almak istediğinizde firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İstas iski su deposu temizliği fiyatları ise firmamız tarafından ekonomik olarak belirlenmiştir.
su-deposu-temizliği-istaş-fiyat-listesi

Su Deposu Temizlik Süresi

Su deposu belirli bir süre sonra mikrop üretir. Bunun için düzenli aralıklarda temizlenmesi gerekir. Temizleme işlemi özel olarak yapılmalıdır. Seçtiğiniz firmanın bu konuda tecrübesi olması gerekir. Yanlış yapılan bir temizlik su deposunun temiz olmasını sağlamayacak aksine daha kirli görünmesine neden olacaktır. Bunun için firmamızdan bu konuda genel bir destek alabilirsiniz. İstaş İski su deposu temizliği fiyatları konusunda da yardımcı olan firmamız bu hizmeti alanında uzman kadrosu ile sunmaktadır. Su deposu temizlik işlemine başlamadan önce deponuzda yer alan suyun tamamının bitmesi gerekiyor. Depoda yer alan su genelde evlerde bulaşıkta ve diğer işlerde kullanılır. Su bittikten sonra uzman personel kalan suyu özel ekipmanlar ile dışarı çıkarır. Bu ekipmanlar profesyonel ürün olan pompalar yardımı ile yapılır. Eğer bir firmanın dalgıç pompası yok ise temizlik işleminde başarı elde edemeyecektir. Bunun için bu ayrıntıya mutlaka dikkat edin.
su-deposu-temizliği-istaş-fiyat-listesi

Depo Temizliğinde Firma Hizmetinin Önemi

Depo temizliği konusunda sektör içerisinde hizmet veren birçok firma bulunuyor. Firma seçimlerinde mutlaka hizmetin içeriği kontrol edilmelidir. Firmanın geçmiş tecrübesi ve sektör içerisindeki durumu araştırılmalıdır. Çünkü yanlış yapılan bir temizlik manevi ve maddi zararlara yol açabilir. Deponun için asla kimyasal ürünler ile temizlenmemelidir. Eğer firma bunu bilmeden kimyasal içerik ile temizler ise deponun içerisinde kimyasal içerik kalacaktır. Bu suyun kullanılması durumunda ise de ciddi sağlık sorunları oluşabilecektir. Bunun için mutlaka buna dikkat etmeniz gerekir. İstaş iski su deposu temizliği fiyatları konusunda sektörün öncüsü olan firmamız sağlıklı bir temizleme hizmetini size özel olarak sunar.
su-deposu-temizliği-istaş-fiyat-listesi

Su Deposu Temizliğinde Uygulanan Özel Yöntemler

İstaş İski su deposu temizliği fiyatları konusunda müşterilerine yardımcı olan firmamız bu hizmeti geçmişten günümüze emin adımlar ile sürdürmektedir. Firmamız deponun temizliği konusunda özel ekipmanlar kullanılır. Deponun içi kimyasal içerik kullanılmadan temizlenir ve durulama işlemi yapılır. Duruluma işlemi sonrası deponuz temiz olur. Hijyen kurallarına uygun olarak hareket eden firmamız hizmetini size ayrıcalıklı olarak sunar. Ayrıca kurumsal yapımız ile ön planda yer aldığımızdan dolayı tüm hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde sunulmaktadır. Bu konuda hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize gün içerisinde ulaşarak destek alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde işlemlere başlanacak ve deponuz temiz hale getirilecektir. Bu konuda firmamız başarılı işlere imza atmıştır. Aklın takılan soruları da uzman çalışanlarımıza yönlendirebilir ve bilgi alabilirsiniz. Depo temizliğinin yapılması kanun olarak da zorunludur.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 451331
REFERANSLARIMIZ