Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş İnşaat

0212 709 03 53

Günümüzde kullanılan su depolarının hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmesi oldukça önemli olup, bu konuda hizmet sunan firmalardan bu konuda hizmet almak gerekiyor. Ancak bu hizmeti almak istediğiniz firmaların kaliteli ve yönetmeliklere uygun olarak hizmet verip vermediklerini dikkatli bir şekilde analiz etmek gerekiyor. Son derece kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunan firmamız su depolarınızın özelliği ve kalitesi ne olursa olsun, dezenfekte konusunda en iyi hizmeti sunarak su depolarınızı temizlemektedir. Sizde eğer su deponuzun temizlenmesi için bizimle iletişime geçerseniz, alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere birinci sınıf hizmet vererek su depolarınızı temizlemekte ve sağlıklı su deposu için özenle çalışmaktayız. Su depoları inşat sektörünün de olmazsa olmazıdır. İnşaat sektöründe kullanılan su depoları konaklayan çalışanlar için kullanılmaktadır. Su ihtiyacını bu depolardan karşılayanlar için su depolarının temiz olması gerekiyor ve İstaş İnsaat olarak bu konuda birinci sınıf hizmet veriyoruz.
su-deposu-temizliği-istaş

İnşaat Depolarının Temizliği Neden Önemli

İnsanoğlu için su her zaman zorunlu bir ihtiyaç olmuştur. Sadece insanoğlu için değil doğada yaşayan her canlı için su olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Su depoları günümüzde ciddi anlamda tercih edilen ve suyun depolandığı alanlardır. Bu alanlar zaman için çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak çeşitli kir ve pislikleri içinde barındırmaktadır. Bu kirler ve pislikler zaman içinde mikropların çoğalmasına ve üremesine neden olmaktadır. Bu suların elle ve ağız ile temas etmesi doğrudan insan sağlığını etkileyecek olmasından dolayı temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız İstaş İnsaat su depolarının temizliği konusunda birinci sınıf hizmet vermekte olup, su depolarının temiz olması için şartlara ve yönetmeliklere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 
Su Depolarını Temizlerken Nelere Dikkat Ediyor Ve Nasıl Temizliyoruz
su-deposu-temizliği-istaş

Kendi imkanlarınız ile su depolarını temizlemeniz mümkün değildir. Görsel olarak su depolarının temizlenmesi demek onu zararlı mikroplardan temizlendiğini ifade etmez. Üreyen mikropların temizlenmesi için mutlakla depoların dezenfekte edilmesi gerekiyor. Dezenfekte edilen su depolarında oluşan bakteriler ortadan kalkarak ilk günkü haline geri döner. Firmamız birinci sınıf hizmet kalitesini ilkelerinden taviz vermeden kaliteli şekilde temizlemektedir.

Su depolarınızın temizlenmesi için öncelikle sizden su depolarınızın boşaltılmasını istiyoruz. Su depoları doluyken dezenfekte yapılamayacağından su depolarının boş olması gerekiyor. Su deposuna daha sonra uzman ekiplerimiz özel kıyafet kullanarak girmekte ve gerekli kontrolleri ve görsel temizliği yaptıktan sonra dezenfekte işlemine başlamaktadır. Bu sayede İstaş su deposu temizliği İnsaat hizmetlerimiz ile su depolarınız dezenfekte edilerek mikroplardan arındırılmaktadır. Kısa sürede biten bu işlem tamamen yürütmeliklere uygun olarak gerçekleşmektedir.
su-deposu-temizliği-istaş
 
Kaliteli Su Depo Dezenfekte Hizmetini Uygun Fiyata Yapıyoruz

 Günümüzde su depolarının temizliği önemli konulardan biridir. Bu konuda uzmanların önemli tavsiyeleri olup, bu konuda profesyonel firmalardan destek almak en doğrusudur. Su depolarını kendi imkanınız ile temizleyemez ve mikroplardan arındıramazsınız. Bunun için yapmanız gereken su depolarında ki mikropları ortadan kaldırmak için dezenfekte hizmeti almanızdır. Firmamız birinci sınıf hizmet kalitesi ile su depolarınızı dezenfekte ediyor ve sizi bu sorunlardan kurtarıyor. İstaş su deposu temizliği İnsaat alanında başarılı hizmetler sunan firmamız uygun fiyat aralıkları ile su deponuzun özelliğine bakmaksızın temizlemektedir. Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 822004
REFERANSLARIMIZ