Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş Garantili Su Deposu Temizliği

0212 709 03 53

Yaşamımızın her anında ve her yerde rahat bir şekilde tükettiğimiz su, bizler için son derece önemli kaynaktır. Bu yüzden yaşam sürdüğümüz alanların alt yapı nitelikleri bir takım sistemlere tabi tutularak, genellikle zemin bölgelerine su deposu yapılmaktadır. Bizlere sunulan bu sistem ile dur duraksız olarak su ihtiyacımızı karşılayabilmekteyiz. Bunun için devamlılık olarak su haznelerinin bakımlarının yapılması ve dış atıklardan uzak tutulması sağlıklı yaşam için ehemmiyet gerektirir. Buna takiben gündelik yaşantımızın mutfak ve banyo gibi alanlarında ya da tüm temizlik faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz suyun korunma bölgesinin steril edilmesi zorunlu bir işlemdir. Bu tür işlemlerin aksatılması halinde su depolarında sayısız bakteri üremeleri ve birikimleri oluşmaktadır. Bundan dolayı her 6 ayda bir düzenli olarak depo içleri temizlenerek, hijyen koşullarında su tüketimi yapılmalıdır. Depo dezenfekte ve bakım işlemlerini üstlenen firmamız, çok yönlü hizmet sunumu ile sektörsel faaliyetlerini üst seviyelere taşıyarak, uygulamalarını sürdürmektedir. İstaş garantili su deposu temizliği konusunda firmamız, uzman personelleri ile en etkili yardımcı ekipmanlarla hizmet sunmaktadır. Bu alanda çalışmalarını yürüten firmamız, sizlerin olası risklerle karşılaşmamanız için çaba göstermektedir. Bu nedenle depo alanlarının dezenfekte uygulamasını yalnızca ustalık belgesine sahip kişiler yapmalıdır.
su-deposu-temizliği-istaş

Profesyonel Sunum İle Su Deposu Arındırma Hizmeti

Firmamız güvenli hizmeti ile depo kenarlarında ve iç kısımlarında birikmelere sebep olan zararlı mikrop, virüs gibi sağlığınızı tesir etmemesi yönünde çeşitli önlemler alarak, hizmet sunmaktadır. İstaş garantili su deposu temizliği konusunda kurumsal hizmetlerimizi senelerdir biriktirdiğimiz gözlemlerimize dayanarak ve referans belgelerimize bağlı olarak hizmet vermekteyiz. Bunun akabinde uygulamalarımız sırasında depoların içinde ya da dışında küf, kir oluşumlarını en kuvvetli arındırma malzemelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamız profesyonel olarak iş gücüne sahip personellerinin disiplin ve beceri kabiliyetleri doğrultusunda ustaları bir araya getirerek, hizmet sunmaktadır. Firmamız bu şekilde çalışma tutumu yürüterek, İstaş garantili su deposu temizliği yapmakta olup, aynı zamanda personellerinin bilinçli dezenfekte işlemi sunmalarını sağlamaktadır.

Dezenfekte aşamasında uyguladığımız işlemler
su-deposu-temizliği-istaş

• Deponun iç kısmında var olan suyun bütünüyle aktarımı yapılmaktadır.
• Kaliteli ve çok yönlü aparatlar ile dezenfekte işlemi uygulanmaktadır.
• İşlem esnasında kullandığımız ilaçlar insan sağlığına etki etmemektedir.
• Bünyemizde yer alan elemanlarımızın iş güvenliğini nitelikli kıyafetlerle güçlendirmekteyiz.
• Kurumsal prensiplerimiz ile adım, adım işlem sunmaktayız.
• Haznenin her alanında bulunan tortu, küf ve çamur lekelerini ya da zararlı oluşumlarını temizlemekteyiz.

Kaliteli Temizlik Ve Periyodik Kontrollerimiz
su-deposu-temizliği-istaş

Kurumsal hizmet anlayışı ile İstaş garantili su deposu temizliği uygulamalarımızı deneyimli elemanlarımızın özenli kontrol faaliyetlerinde ayrıntıları kaçırmadan kaliteli hizmet sunmaktayız. Su depolarının hijyen işlemlerini müşteri memnuniyetine önem vererek, kısa vakitte hizmetlerimizi sonlandırmaktayız. Buna takiben firmamız olası çatlak, delik ve kaçakları gözeterek, su deposunun her yerini teste tabii tutmaktadır. Firmamız su haznesinin doluma uygunluğunu kesinleştirerek, sizlerin tüketiminize profesyonelce sunmaktadır. Bunun için depolarınız ile ilgili herhangi bir sorun aksettiğinde, onarım ve temizlik işlemlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu tarz sorunların lüks etmesi akabinde firmamıza 7/24 telefonlarımızdan ulaşabilir ya da iletişim kısmında yer alan başvuru formunu doldurarak anında ulaşabilirsiniz. Firmamız depo dezenfekte hizmetlerini ekonomik fiyat aralıklarında sunmaktadır.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 660587
REFERANSLARIMIZ