Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İSTAŞ DEZENFEKTE VE TEMİZLİK UYGULAMASI

0212 709 03 53

İstaş dezenfekte ve temizlik uygulaması sayesinde ortamların çok daha hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Bakteri ve küf gibi istenmeyen mikroorganizmaların üretiminde önemli bir yere sahip olan İstaş dezenfekte ve temizlik uygulaması sayesinde en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonel ekipleri ile temizlik yapılacak mekana gelen uzmanlarımız, edindiği bilgi birikimi ve sektörel tecrübesi sayesinde temizlik ve dezenfekte uygulamalarının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Size de bu rahatlığı doyasıya yaşamak kalır. Su depoları başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda değerlendirilebilen temizlik ve dezenfekte uygulamaları sayesinde en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İstaş dezenfekte ve temizlik uygulaması
İstaş Dezenfekte ve Temizlik Uygulaması ile Hijyene Ulaşın

Hijyenin önemli olduğu alanlarda değerlendirebileceğiniz İstaş dezenfekte ve temizlik uygulaması beklentilerinizi tam olarak karşılar. Gözle görünmeyen mikropların dahi ortamdan profesyonelce uzaklaştırılmasına olanak sağlayan ekiplerimiz, çok daha uzun süre mekanların steril kalmasına yardımcı olur. İstediğiniz ortam için tercih edeceğiniz temizlik ve dezenfekte işlemlerimiz, son derece uygun fiyatlıdır. İleride size daha büyük külfetler oluşturacak problemlerden uzaklaşarak en doğru sonuçlara ulaşmak için siz de dezenfekte ve temizlik işlemlerimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle su depoları için tercih edeceğiniz hizmetlerimiz, sağlıklı suya erişmenize olanak sağlar. Bu da su kaynaklı meydana gelen salgın hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Tifüs, kolera ve dizanteri gibi hastalıklarla savaşmak istemiyorsanız siz de profesyonel hizmetlerimizden faydalanın, rahat edin! Öncelikle depo içerisindeki mevcut suyu tüketmenizi istiyoruz. Depo içerisinde tüketemediğiniz kalan suyu ekiplerimiz dalgıç pompası ile tahliye edecektir. Tahliye işlemi bittikten sonra ekiplerimiz depo içerisinde güvenli iş kıyafetleri ve hijyen elbiseleri ile depo içerisine girecektir. Su deposu dezenfektesi ve su deposu temizliği hizmeti baştan savma bir işlem olmadığından dolayı güvenilir ve uzman olmasına dikkat edilmelidir. İstaş firmamız bu konuda son derece tedbirli ve uzman personellerle çalışmaktadır. 

istas-dezenfekte-ve-temizlik-uygulamasi

Daha sonra depo içerisinin fiziksel temizliğini yani (kir,pas,tortu vb.) gibi pislikleri depo içerisinden tahliye edecektir. 150 bar basınçlı kompresör ile depo yüzeyi tamamen temizlenecektir. Temizleme işlemi bittikten sonra deponun tüm yüzeyinin dezenfektesi yapılır ve tekrar 150 bar basınçlı kompresör ile defalarca durulanır. Durulama işlemi bittikten sonra deponuzu temiz ve sağlıklı bir şekilde kullanabiliriz. Ekibimiz depo içerisindeki kusurları ve depo için yapılması gereken bir işlem varsa onları size dezenfekte bilgi formunun açıklama bölümünde size gerekli bilgileri yazılı olarak aktaracaklardır

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 738237
REFERANSLARIMIZ