Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş Ankara

0212 709 03 53

Dezenfeksiyon, diğer maddelere zarar vererek bozulmalarına doğrudan etken olan mikroorganizmaların kimyasal ve fiziksel tekniklerle birlikte ortadan kaldırılarak yok edilmesidir. Sağlığınızı düşünüyor ve hastalıklarla uğraşmak istemiyorsanız, yapmanız gereken Dezenfeksiyon tekniği ile su depolarınızı temizlemektir. Son yıllarda büyük şehirlerde görmeye alışık olduğumuz su depolarının temizliği belediyeler ve uzmanlar tarafından şiddetle önerilmektedir. Senede en az bir kez temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gereken su depoları eğer temizlenmezse sağlıksız ortamların oluşmasına neden olabilir. Son derece profesyonel ve kaliteli hizmeti sunan firmamız İstaş Ankara hizmetleri ile de faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun yıllardır faaliyet vere firmamız su depolarının düzenli aralıklarla temizlenmesi konusunda tecrübeleri ile uzmanlarla hem fikirdir. Bu nedenle sizde su depolarınızı temizletmek istediğinizde güvenle firmamızdan bu hizmetleri alabilirsiniz. 
su-deposu-temizliği-ankara

Su Depolarında Bakteri Nasıl Oluşur Ve Nasıl Temizlenir?

Günlük hayatta kullanmakta olduğumuz su depoları zaman içerisinde çeşitli bakterilerin oluşmasına imkan tanıyabilir. Eğer bu bakterileri ortadan kaldıracak temizliği yapmazsak sağlık sorunları ile baş başa kalabiliriz. Su depolarının içerisinde zamanla çamur, atıklar, çöpler, böcekler ve aklınıza gelmeyecek kadar sağlık sorunu oluşturacak pislikler yer almaktadır. Bu pislik ve atıklar zaman içinde çeşitli bakterilerin oluşmasına neden olmaktadır. Eğer bu pislikleri ortadan kaldırmaz ve hijyen kurallarına uygun olarak su depolarını dezenfekte etmezsek çeşitli sorunlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Tüm bu sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız, sizde firmamızın kaliteli ve sağlığınızı düşünen hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 
su-deposu-temizliği-ankara

Neden Firmamızın Dezenfekte Hizmetlerinden Yararlanmalısınız?

Son yıllarda sağlık sorunu oluşturan su depolarının hijyen kurallarına göre temizlenmesi oldukça önemlidir. Firmamız İstaş su deposu temizliği Ankara olarak da faaliyetlerini sürdürmekte ve su depolarınızı ilk günkü temizlikle kullanımınıza sunmaktadır. Her su deposunun özelliği farklı olup, tüm bu depoların temizlik kaliteleri ve teknikleri de farklıdır. Genellikle tercih edilen su depoları beton su depoları olurken, fayans su depoları başta olmak üzere aynı zamanda saç ve paslanmaz çelik özelliği ile tercih edilmektedir. Uzun yıllar sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız, alanında uzman ve profesyonel çalışanlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Bizi aradığınızda ihtiyacınız olduğu her an adresinize ulaşarak pislenmiş ve sağlık sorununa neden olacak su depolarınızı hijyen kurallarına göre dezenfekte etmekteyiz.
Bizi tercih etmek için birçok nedeniniz mevcut olup, firma olarak sizlere dünya standartlarında hizmet sunmaktayız. Hızlı çözüm sunan çalışanlarımız ile yeni nesil temizlik hizmeti ile her zaman uzman çalışanlarımız ile yanınızdayız. 
su-deposu-temizliği-ankara

Her İhtiyacınızda Bütçenize Uygun Fiyat Politikası İle Hizmetinizdeyiz
Öncelikle su depolarınızın temizlik uygulamasına başlamadan önce su depolarının boş olmasını istiyoruz. Dolu olan su depolarına dezenfekte uygulaması sağlıklı olmadığından müşterilerimize biz gelmeden su depolarını tüketmelerini ya da boşaltmalarını istemekteyiz. İstaş Su deposu temizliği ile uzman ekibimiz özel kıyafetleri ile su depolarınıza girmekte ve su depolarınızı özel olarak dezenfekte etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli ve hijyen kurallarına uygun olarak sunulan tüm hizmetlerimiz uygun fiyat politikası ile sunulmaktadır. Fiyat politikamız her bütçeye hitap etmekte ve kirlenen, çeşitli atıklardan oluşan mikroorganizmaların kısa sürede temizlenmesini sağlıyoruz. Bizi tercih ederek sizde su depolarınızı uzman ellerde temizleterek sağlıklı su depoları elde edebilirsiniz. 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 853390
REFERANSLARIMIZ