Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstaş Acil Destek

0212 709 03 53

Bulunduğunuz alanda bazı hizmetleri profesyonel bir şekilde alabilmeniz yaşam kalitenizin artmasına yardımcı olur. Bu sayede size sunulan tüm hizmetlerden yararlanarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Ancak hizmet aldığınız firmayı iyi seçmeniz gerekir. Konusunda tecrübesi olması gerekir. Bu sayede işler daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sonuçlandırılır. Bunun için seçtiğiniz firmanın hizmet içeriğini mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca size sunacağı fiyat politikası konusunda da bilgi sahibi olmanız yararınıza olacaktır. Kış ayının gelmesi ile kombi bakımı büyük önem taşır. Bakımı yapılan bir kombi çalışma açısından maksimum fayda sağlayacaktır. Bunun için belirli aralıklarda kombi bakımınızı yaptırmanız sağlıklı çalışma açısından avantaj sağlar. Bu konuda sektör içerisinde kurumsal hizmet veren firmalardan hizmet alabilirsiniz. Ayrıca İstaş acil destek hattına da ulaşım sağlayarak gerekli desteği profesyonel çerçeve içerisinde güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.
İstaş

Hizmet Alacağınız Zaman Dikkat Edin

Soğuk havaların etkisi ile petek bakımı hizmetlerinde artış yaşanır. Peteklerin bakımı kombi bakımı kadar önemlidir. Bakımı yapılmayan petek sıcaklığı size iletmeyecektir. Firmamız petek bakımı konusunda geçmişten gelen tecrübe ve hizmet ile size yardımcı oluyor. İstaş acil destek hattına talep de bulunan müşterilerimize hızlı bir şekilde dönüş yapılarak destek olunmaktadır. Petek bakımı uzmanlık isteyen bir konudur. Peteğin bakımı yapılmaz ise oda sıcaklığı ayarlanamaz. Peteklerin alt kısmı bazen ısıtmaz. Üst kısmında sıcaklık oluşur. Bunun nedeni ilgili tıkanıklıktan kaynaklanmasıdır. Bu konuda profesyonel destek alarak sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyoruz. Firmamız bu hizmetleri kurumsal kimlik ile vermekte olup sektör içerisinde başarılı işlere imza atmaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz.
İstaş

Su Deposu Temizliği

Firmamız İstaş su deposu temizliği konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Su deposu temizliği yasal olarak zorunlu kapsam içerisinde yer alır. Kanunda belirtilen süreler içerisinde temizliğinin profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Su deposunun temizliği yapılmaz ise belirli hastalıkların oluşmasının önü açılır. Temizlik hizmet içeriğinde firmamız öncelikle tüm suyun bitmesini bekler. Tüm suyu kullandıktan sonra İstaş acil destek hattından tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzman personel su deposu içerisinde biriken suyu özel pompalar yardımı ile dışarı çıkarır. Dışarı çıkarılan su sonrası deponun içi özel olarak temizlenir. Temizleme işleminde kimyasal içerik kullanılmaması gerekir. Bu konuda titiz bir çalışma yürüten firmamız tüm hizmeti garanti kapsamı içerisinde sunar. Bundan dolayı su deposu temizliği konusunda firmamızdan kurumsal hizmet alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için kurumsal müşteri hizmetlerimize veya İstaş acil destek hattımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.
İstaş-su-deposu-temizliği
Firmalarda yer alan ve ortak noktalarda yer alan su sebillerinin temizliği de büyük önem taşır. Belirli bir süre sonunda su sebilleri kirlenebilmektedir. İç kısımlarının profesyonel bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu konuda da firmamız özel bir çalışma yürütmekte olup temizlik işlemleri uzman personel tarafından yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler yasal çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca fiyat politikamızda ekonomik olarak belirlenmiş olup güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Firmamız çatı izolasyonu konusunda da başarılı çalışmalara yer vermektedir. Bu konuda da destek almak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Size sunulan tüm hizmetlerde müşteri memnuniyet ilkesi ilk sırada yer alır.  

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 753563
REFERANSLARIMIZ