Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İstanbul Su Deposu Temizliği

0212 709 03 53

Günlük hayatımızın içerisinde sıklıkla kullandığımız su kaynağı aynı zamanda bizlerin içecek ihtiyacımızın ana unsurudur. İnşaat sektöründe geliştirilen binaların alt yapıları çok kapsamlı nitelikler taşımakta olup, su depo ayrıntıları özelleştirilmiştir. Buna takiben her daim kullanım gösterdiğimiz içme suyunun depo alanlarını yapıların zemin katına ya da farklı bir düzlüğüne inşa ederek, kesintisiz bir şekilde tüketmemiz sağlanmaktadır. Su depolarımızın dış etkenlerden korunması ve her türlü bakımlarının aksatılmaması, sağlığımız için oldukça önemlidir. Ortak kullanım alanlarımızın banyo, mutfak vb. yerlerinde sık olarak temas ettiğimiz ve pek çok temizlik uygulamamızı yaptığımız su depolarının hijyen açısından dezenfekte edilmesi şart olmaktadır. Çünkü haznelerin içinde saklanan suyun ve alanın uzun zaman kullanılmasına takiben ya da dezenfeksiyonunun yapılmadığı koşullarda çeşitli bakteri oluşumları meydana gelmektedir. Bu yüzden riskli oluşumlardan kaçınılması ve sağlıklı bir şekilde himaye edilmesi için 6 ay içerisinde arındırılması gerekmektedir. Firmamız depo temizliği alanında faaliyete başladığı andan bu güne kadar garantili hizmet sunmanın beraberinde sektör içerisinde ismini lider konumuna çıkartarak, işlemlerini devam ettirmektedir. Firmamız profesyonel prensipleri doğrultusunda alanında uzman çalışanları ile İstanbul su deposu temizliği hizmetlerini kaliteli ekipmanlarıyla kusursuzca yapmaktadır. Bu konuda sizlerin yanında olan firmamız, tehlikesiz ve sıhhatli olarak yaşam sürmenizi temizlik işlemleriyle desteklemektedir. Bu yüzden su depolarının her türlü işlemini uzman ve işinin ehli kişilerin yapması önem arz etmektedir.

İstanbul Su Deposu Temizliği
  
Su Deposu Dezenfekte İşlemlerinde Önceliğimiz Kaliteli Hizmet

Firmamız kaliteli hizmeti ile depo içlerinde oluşan tortu ve zararlı bakterilerin insan sağlığına etki etmemesi için birçok tedbir alarak, en güvenli uygulamasını sunmaktadır. Kurumsal ve en iyi İstanbul su deposu temizliği alanında uzun zamandır edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimize bağlı olarak kazandığımız referans çizgisi ile arındırma başarı artılarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Buna takiben işlem esnasında suyun tutulduğu haznenin iç kısmında meydana gelen posa ya da küf izlerini güçlü dezenfeksiyon araçlarımızla temizlemekteyiz. Firmamızın önceliği kalite olduğu için temizlik ekiplerini dikkatli ve disiplinli bir şekilde seçerek, ustalık yetenekleri yönünde en doğru kişilerle çalışmaktadır. Bu doğrultuda hareket eden firmamız, hem en iyi işlemler ile etkili İstanbul su deposu temizliği yapılmasını hem de ekiplerimizin bizzat sağlıklarında riskli oluşumlar husul etmemesini sağlamaktadır. Temizlik hizmetlerimizde uygulamalarımız.

• Arındırma işlemi için öncelikle depo içindeki su tam olarak boşaltılmaktadır.
• Temizlik işlemi kaliteli ve etkili malzemelerle yapılmaktadır.
• Dezenfekte uygulamamızda, insan sağlığına zararı olmayan ilaçlar kullanılmaktadır.
• Özel ve çalışma alanına uygun kıyafetler diktirilerek, işletimimizde ki görevlilerin iş güvenliği sağlanmaktadır.
• Çalışma kuralları doğrultusunda profesyonel uygulama yapılmaktadır.
• Su depolarının iç ve dış kısımlarında yer alan kir, tortu, pas gibi zararlı atıklar temizlenmektedir.
İstanbul Su Deposu Temizliği

Garanti Kapsamında Profesyonel Temizlik Ve Kontrol

Kurumsallığımız ile İstanbul su deposu temizliği işlemlerini tecrübeli çalışanlarımızın son kontrol uygulamasına takiben detaylı ve kusursuz hizmet sunmak, hedeflerimiz arasındadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek, kısa zamanda temizlik faaliyetimizi tamamlamaktayız. Bununla beraber firmamız, delik, kaçak ve çatlak ihtimalleri üzerinde durmakta olup, deponun her alanını titizlikle incelemektedir. Firmamız depo içinin su dolumu için elverişliğini sağlayarak, sizlerin güvenli bir şekilde tüketiminize sunmaktadır. Bunun için ön görülen su deposu problemlerinin giderilmesi için bakım veya temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu tür sıkıntılarınızda bizleri 7/24 telefonlarımızdan arayabilir ya da iletişim hattımızda bulunan başvuru formumuzu doldurarak, hemen ulaşabilirsiniz. Bizler depo temizliği konusunda uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Telefonla Ara
» Su Deposu Temizliğinden Dezenfektan Çalışmalarına Kadar Birçok Hizmetimizde Özel İndirim Uygulanmaktadır  
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 764550
REFERANSLARIMIZ