Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İSTANBUL SU DEPOSU TEMİZLİ

0212 709 03 53

Gündelik yaşamların en gerekli ve berrak içimliğinin temel kaynağı olan su, bizlerin her uygulamamızda kullanım gösterdiğimiz oldukça mühim tüketim arındırma aracımızdır. Bunun için yapı imalatı alanlarında dağınık düzen dengeli hale getirilerek, özel mülklerin ve binaların yanına, zemin ve giriş katlarına yapılandırılmakta olan su deposu, iç haznesinde koruyucu kaplama içermektedir. Bizler ise ihtiyaç duyduğumuz suyu bu sisteme takiben kesinti olmaksızın kullanarak, her işimizi konforlu bir şekilde yapmaktayız. Bu sebeple su haznelerinin temizliğinin denetlenmesi ya da bir takım atıkların karışmaması ve sağlık niteliklerini kapsaması için bakım altına alınması gerekir. Günlük hayatlarımızın özel alanları olan mutfak ve banyo kısımlarında çoğunla temas ederek, her türlü temizliğimizi gerçekleştirmekte olduğumuz su mahzen içlerinin steril olarak korunması mecburîdir. Bu tarz tatbik çalışmalarının umursanmaması ve eylemlerin geciktirilmesi durumunda çok yönlü bakteri çoğalmaları depo genelinde olmaktadır. Bu yüzden su mahzenlerinin azami derecede 3 veya 6 ay gibi bir zaman diliminde dezenfekte edilerek, tüketilmelidir. Firmamız depo dezenfekte, onarım vb. hizmetler sunarak, sektörsel işlemlerinde gelişme kat etmekte olup, daima yeniliklerle ilerlemektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstaş faaliyetlerimizle uzman çalışanlarımızın en iyi işlemleri ve ekipmanları ile kalite yönünde fark atmaktayız. Bu alanda çeşitli tehlikelere yol açan sebepleri yok etmek ve daha refah bir şekilde yaşamanızı sağlamak için firmamız, etkili uygulamaları ile sizlerin destekçiniz olarak yanınızdadır. Bu konuda elzem olan depo hijyen işlemlerini işinin ehli kişilerin yapmasıdır.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstaş

Su Deposu Arındırma Hizmeti İle Nitelikli Görevlerimiz

İstaş Firmamız nitelikli hizmetleri ile su mahzenlerinde oluşan mikrop ve posa gibi kötü etkenlerin sağlığınız üzerinde tesirli olmaması için önlemlerini yoğun tutarak, hizmet vermektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstaş olarak profesyonelliğimizi koruyarak, çalışmalarımızı hep bir adım ileri taşımaktayız. Buna takiben deneyimlerimiz ve ustalık başarılarımızı daima kurumsal referans çerçevesinde birleştirerek, dezenfekte hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bunun için depoların iç ve dış kısımlarındaki posa ve küf birikintilerini kaliteli steriliz araç – gereçleri ile çarçabuk temizlemekteyiz. Firmamız güvenli ve nitelikli hizmetleriyle profesyonel intizamı ya da istikrarı sağlayabilen atik ustalarla sizlere hizmet sunmaya önem vermektedir. Buna dayalı çalışmalarımız ile işletimimizde bulunan görevlilerin sağlıklarını gözeterek, bilinçli hijyen hizmeti sunulmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstaş çalışmalarımızla emin ve kararlı hizmet tutumumuz ile tercih edilmenin ya da adımızın sıkça bahsedilir olmasının gururunu yaşamaktayız. Hijyen esnasında yaptığımız çalışmalar.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstaş

• Su haznesinin iç aksamında bulunan su tamamen farklı bir alana boşaltılmaktadır.
• Dezenfekte hizmeti garantili ve tesirli ekipmanlar ile yapılmaktadır.
• Temizlik sırasında insan sağlığında tehlikelere yol açmayan ilaçlar kullanılmaktadır.
• İş güvenliğini özellikli kıyafetler ile desteklemekteyiz.
• Kurumsal işleyiş farkımızı hizmet kurallarına uygun çalışmalar ile göstermekteyiz.
• Depo haznelerinde kalıplaşan tortu, küf, çamur gibi oluşumlara temizlik uygulanmaktadır.

Etkili Temizlik Ve Periyodik Kontrol Hizmetimiz
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstaş

Kurumsallığımız ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstaş hizmetleri arasında gösterilen etkili arındırma ve periyodik kontrol işlemlerimizle önemli kilit noktası olmayı başardık. Bizler için son derece önemli olan müşteri memnuniyetini kısa vakitte sunduğumuz hizmetlerle, kayda değer güvenilirlik seviyesine sizlerle ulaşmaktayız. Bunun için her temizlik uygulamamızdan sonra delik, çatlak ve kaçak gözlem çalışmamızda derinlemesine incelemeler yapmaktayız. Bununla birlikte depo haznelerini tam anlamıyla doluma hazırlayarak, sizlerin kullanımınıza sunmaktayız. Bu yüzden bakıma ihtiyacı olan depolarınızın temizlik işlemlerini bizlere içiniz rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bunla birlikte hizmetlerimizden yararlanmak ya da depo sorunlarının çözümlenmesi için bizleri 7/24 telefon numaralarımızdan arayabilir ve iletişim bölümümüzdeki başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Bu konuda bizlerden, en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.  

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 498626
REFERANSLARIMIZ