Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İSKİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ FİYATLARI

0212 709 03 53

İski Su Deposu Temizliği Fiyatları

Yaşam alanlarında kullanılan su depoları zaman içinde kirlenebilir ve çeşitli bakterilerin oluşmasına zemin hazırlayabilir. Günümüzde su depo temizliği önemli bir konu haline gelmekte olup, son derece dikkatli olmamız gereken konuların başında gelmektedir. Su deposunu kendi imkanlarınızla temizlediğinizde içerisinde mikropların kalmasını engelleyemezsiniz. Bu nedenle su depoları ne kadar temiz gibi görünse de kullanan kişiler için tehlikeli durum arz etmektedir. Günümüzde su depolarının temizlik işini üstelenen kurumsal ve yetkili firmalar olup, bu hizmetler gerekli yeterlilik belgesine sahip kişi ve kurumlar tarafından yapılmaktadır. Dezenfekte yapılarak temizlenen su depoları daha sağlıklı olduğundan su deposunu temizlemek istediğinizde profesyonel firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle kaliteli ve Avrupa standartlarında ki bu hizmetler iski su deposu temizliği fiyatları araştırması yaptığınızda uygun fiyatlarla bu hizmetlerin sunulduğunu görebilirsiniz.
İski Su Deposu Temizliği Fiyatları
Kaliteli Su Deposu Temizliğini Güvenilir Ve Yetkili Kurumlar Yapar

Günümüzde kullanılan su depoları zaman içerisinde kirlenebilir ve buna bağlı olarak mikropların oluşmasına neden olabilir. Kurumsal ve yetkili firmalar tarafından yapılan su deposu temizliği kaliteli şekilde yapılarak depolarınızın daha sağlıklı olmasını sağlamaktadırlar. Sizde kaliteli ve kurumsal hizmet sunan su deposu temizliği ve daha fazlasını sunan firmamızdan birinci sınıf hizmet alarak depoların temizliğini güvenle bizlere yaptırabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan firmamız iski su deposu temizliği fiyatları bakımından da oldukça uygun fiyat aralıkları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteden taviz vermeden hizmetlerini sürdüren firmamız son derece titiz hizmet anlayışı ile depolarda ki kir ve mikropları temizlemekte ve su depolarının daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Su Depolarını Hangi Aralıklarla Temizlemek Gerekiyor

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız bu alanda son derece güvenilir hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Su depoları zaman içerisinde kirlenmekte ve mikropların oluşmasına neden olabilmektedir. Sizde su depolarını belirli aralıklarla temizleterek hijyenik ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik iski su deposu temizliği fiyatları diğer firmaların fiyatları ile karşılaştırıldığında uygun olduğunu sizde göreceksiniz. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu süre içerisinde gerekli bilgi ve tecrübeyi de edinerek kalitemize kalite katmaktayız. Bu nedenle su depolarının  temizliği için sizde profesyonel ve işinde uzman olan firmaların sunmuş oldukları hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
İski Su Deposu Temizliği Fiyatları
 
Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyat Aralıkları İle Sunuyoruz

Son yıllarda su depolarının zaman içerisin de çeşitli bakterileri içerisin de bulundurdukları uzmanlar tarafından belirlenmiş olup, bu konuda profesyonel firmalardan destek almanın önemine vurgu yapılıyor. Bu konuda firmamız, 7/24 çalışarak yaşamış olduğunuz tüm sorunlarda firmamızdan depo temizliği ve tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimiz için üstelik iski su deposu temizliği fiyatları oldukça uygun fiyatlarda olup, kaliteli bakım ve tamir hizmeti sunmaktayız. Kurumsal ilkelerimizden taviz vermeden faaliyetlerimizi sürdürmekte olup, müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunuyoruz. Kaliteli ve güvenilir su deposu bakım hizmetleri için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Yapmanız gereken bizi aramak ve talep kaydı oluşturmaktır. Daha sonra ise en kısa sürede çalışanlarımız adresinize gelerek su deponuzda ki kirleri temizlemekte, bakımlarını ve tamirini yapmaktadır. Sizde güvenle su depolarınızı kullanmak isterseniz, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 660519
REFERANSLARIMIZ