Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

GARANTİLİ SU DEPOSU DEZENFEKSİYON

0212 709 03 53

İnsanların en önemli ve temel ihtiyaçları arasında olan içme suyu, son dönemlerde gelişen alt yapı değişiklikleri ile depolarda tutulmaktadır. Ortak yaşam alanlarında çoğunlukla tercih edilen bu sistem bir hayli revaçta olup, kesintisiz olarak kullanılmaktadır. Ancak bir takım nedenlerden dolayı büyük bir kesim içme suyunu halen çeşmelerden temin etmektedir. Bu yüzden her türlü gereksinimlerimizi karşıladığımız suyun hijyenik olması son derece önemlidir. Çeşmelerimizden akan suyu içmek için kullanmasak da banyolarımızda ve mutfaklarımızda bir çok temizlik işlemlerimizi yapmaktayız. Ancak binalarımızda bulunan su deposu sistemi belirli süreçlerde dezenfekte edilmediği takdirde sağlığımız açısından önemli bir tehdit oluşturmaktadır. Bunun için bizler sektörde yerimizi aldığımız günden itibaren prensipli ve garantili su deposu dezenfeksiyon işlemlerimiz ile öncü olarak ilerlemekteyiz. Firmamız İstaş kurumsal su deposu temizliği alanında uzman ekipleri ve en iyi donanım malzemeleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Bu konuda hizmet ağını geniş bir çerçevede tutan firmamız, binaların zemin katında yer alan depo ortamlarının suyu sağlıklı ve berrak haliyle muhafaza edilebilmesi için 3 ya da 6 ayda bir temizliğinin yapılmasını önemle arz eder. Bu alanda sarf ettiğimiz çaba sizlerin riskli bir şekilde hayat sürmenizi engellemektir. Bunun için depo temizliği işlemlerini sadece işi bilir kişiler ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.
Garantili Su Deposu Dezenfeksiyonu

Güvenli Ve Kaliteli Su Deposu Temizliği

Firmamız profesyonel hizmeti ile depolarda birikme olasılığı olan zararlı ve sağlık şartlarını zorlayan mikroorganizma üremelerine karşı kaliteli önlemler alarak, güvenli temizlik işlemi uygulamaktadır. İstaş kurumsal su deposu temizliği konusunda yılların verdiği tecrübelerimiz ve dezenfeksiyon başarı, yeterlilik belgelerimiz doğrultusunda hassasiyetle hizmet sunmaktayız. Bununla beraber su haznelerinde oluşan kir ve pas görüntüsünü etkili aparatlar kullanarak, arındırma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız çalışanları konusunda da titizlik göstermekte olup, profesyonelliğe bağlı ve temizlik alanında üstün becerilere sahip kişileri tercih etmektedir. Çünkü siz müşterilerimizin hijyenik suya sahip olması ve elemanlarımızın temizlik esnasında usulsüz ya da kendi sağlıklarını tehlikeye atmadan bilinçli olarak hizmet sunmaları bizler için önemli bir kavramdır. Firmamız İstaş kurumsal su deposu temizliği alanında sunduğumuz işlemler;

• Dolu olan haznenin tamamen boşaltılarak, hijyenik temizliği yapılmaktadır.
• Kaliteli ekipmanlar yardımı aracılığında depo geneli arındırılmaktadır.
• Ekiplerimizin güvenliği için özel kıyafetler ile müdahale yapılmaktadır.
• İnsan sağlığını tehdit etmeyen ilaçlar ile etkili temizlik sunulmaktadır.
• Kurumsallık ve profesyonellik ilkelerine bağlı çalışma sunulmaktadır.
• Kir, pas, çamur ya da depo etrafında bulunan zararlı maddeler tamamen temizlenmektedir.

İstaş Kurumsal Su Deposu Temizliği Ve Periyodik Kontrol
Garantili Su Deposu Dezenfeksiyonu

Firmamız İstaş kurumsal su deposu temizliği ve periyodik kontrol işlemlerinde profesyonel elemanlarımız ile hiçbir ayrıntıyı atlamadan hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Su depolarınızın arındırma işlemleri sırasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olup, kısa sürede tüm hizmetlerimizi bitirmekteyiz. Bunun akabinde firmamız, nitelikli dezenfekte işlemlerinin hemen arkasından deponun her noktasını incelemenin beraberinde kaçak, çatlak ya da ufak bir delik olasılığının var olup, olmadığını test etmektedir. Firmamız tüm hazne bağlantılarının uygunluğunu sağladıktan sonra sizlerin su akışını güven içerisinde sunmaktadır. Bu yüzden yaşam alanlarınızda karşılaştığınız su deposu sıkıntılarında ya da bakım ve temizlik işlemleri için bizlerle hemen bağlantı kurabilirsiniz. Bunun gibi sorunların oluşumlarında firmamızı 7/24 iletişim telefonlarından arayabilir ya da sorun bildiri - başvuru formlarını doldurarak, direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerinin depo temizlik uygulamalarını ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.      

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 138546
REFERANSLARIMIZ