Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

EN İYİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

0212 709 03 53

Su depoları oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Özellikle de su temininde süreklilik olmayan ve yeterli miktarda su sağlanamayan yerlerde, şebeke hattının bulunmadığı alanlarda mecburi bir ihtiyaca dönüşmektedir. Toplu tüketim alanı denilen okul, hastane, fabrika gibi alanlarda su depolarının önemi çok büyüktür. Çünkü bu alanlarda su kesintisi çok kısa bir süreliğine bile olsa, bu durum sağlık açısından hiç uygun olmamaktadır. Çünkü meydana gelen su kesintisi pek çok rahatsızlığa davetiye çıkarmaktadır. Genel anlamda su depoları her yer için önem taşır. Herhangi bir zamanda, hiç beklenilmedik bir anda su deposuna ihtiyaç olabilir.
En İyi Su Deposu Temizliği

Suyun depolandığı bu alanların temizliği de oldukça önemlidir. Çünkü su özelliğinden dolayı mutlaka korunmalı ve bulunduğu alanın hijyenine dikkat edilmelidir. Su birçok hastalığın ortaya çıkabilmesi için uygun ortama sahiptir. Deponun temizliğinde bir ihmal ya da deponun temizliğinin uzmanlıkla yapılmaması insan sağlığı açısından tehlike oluşturmaktadır. Bizler bu kadar ehemmiyeti olan bir konuda tam manasıyla profesyonel bir hizmet sunmaktayız. En iyi su deposu temizliği denilince akla hemen biz gelmekteyiz. Çünkü en temel ilkemiz insan sağlığıdır. Tüm çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmetler de bu doğrultudadır.

Su Depoları Neden Temizlenmeli ve Dezenfekte Edilmelidir?

Firmamız iş güvenliği eğitimine sahip çalışanlarıyla su deposu temizliği alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon çalışmalarımızla insan sağlığına hizmet etmekte, en iyi su deposu temizliği denildiğinde akla ilk biz gelmekteyiz. Sizler de bu hizmete bizden rahatlıkla ulaşabilir, başvuru için bizi arayabilirsiniz. Her şeyden önce sağlığınız için bu durumu asla ihmal etmemelisiniz. Çünkü su depoları;
En İyi Su Deposu Temizliği

• Bulaşıcı hastalıkların yayılmaması,
• Kötü koku olmaması,
• Kötü bir tat olmaması,
• Depoda herhangi bir sızıntı meydana gelmemesi için mutlaka gerektiği zamanlarda temizlenmelidir.

Su deposu temizliği denilince akla uzmanlıkla ve profesyonellikle yapılan bir temizlik gelmelidir. Çünkü su deposu temizliği aynı zamanda dezenfeksiyon işlemlerinden de oluşmaktadır. Çünkü bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olabilen mikroorganizmalar ancak bu şekilde yok edilmektedir. Yapılan depo temizliği aynı zamanda kötü tat ve kokuya sebep olan maddeleri de uzaklaştırmaktadır. Suyun bulaşıcı hastalıkların yayılmasında oldukça elverişli bir ortam olabileceği asla unutulmamalı, ayrıca sular su deposunda uzun sürelerce bekletilmemelidir.

Su Deposu Temizliğinde Kapsamlı ve Güvenilir Hizmet
En İyi Su Deposu Temizliği

Bizler en iyi su deposu temizliği denilince akla gelen ve bu başarıyı her geçen gün büyüterek sürdüren bir firmayız. İçme ve kullanma suyunun olduğu depoların bakımını ve onarımını özenle yapmakta, temizlik ve dezenfekte işlemlerini de uzmanlıkla sağlamaktayız. Bu konuda standartları yakalamış ve ilkelerinden taviz vermeyen bir çalışma anlayışına sahibiz. Ancak bu şekilde suyun kalitesini koruyabilir ve insan sağlığına zararı ortadan kaldırabiliriz.

Su Depolarını Nasıl Temizleriz?


Su deposu temizliğinde yapılacak işlemleri su deposunun cinsine göre belirleriz. Yani metal, polyester, betonarme gibi depo cinsleri mevcuttur. Bizler de türlere uygun hareket eder, kullanılan malzemeyi ve uygulanacak yöntemleri ona göre belirleriz. Deponun içini boşalttıktan sonra depoya girecek çalışanlarımız mutlaka iş güvenliğine uygun giyinir. Basınçlı makineler ve fırçalarla temizlik ve durulama yapılırken, özel malzemelerle dezenfekte işlemleri de uygulanır.
En İyi Su Deposu Temizliği
Yaptığımız onlarca işten ve sektörden edindiğimiz bilgi bize göstermiştir ki depodaki sızıntılar da suyun hijyeni açısından oldukça önem taşımaktadır. Kanalizasyon bağlantı borularında meydana gelen sızıntılar ya da depodaki herhangi bir çatlak suyu kirletmektedir. Bu boşluklardan suya organizmalar bulaşmakta ve bu canlı organizmalar insan sağlığını tehdit etmektedir. O nedenle bizler depoda genel duruma da mutlaka bakarız. Sadece temizlikle değil bakım, onarım ve dezenfekte ile hizmet sağlarız. En iyi su deposu temizliği kavramının hakkını vererek çalışır, insan sağlığını her şeyin üzerinde tutarız. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. İşi uzmanına bırakın ve ayrıcalıklı hizmetin konforunu yaşayın.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 944590
REFERANSLARIMIZ