Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

Telefonla Ara

Çatı İzolasyonu

0212 709 03 53

ÇATI İZOLASYONU

Çatı izolasyonu ile çatılarda meydana gelen birçok problemden kurtulabilirsiniz. Eski ve yeni tüm çatılar için tercih edebileceğiniz izolasyon hizmetleri, kaliteli çözümleri ile çatılarda meydana gelen ısı kaçaklarının da önüne geçilmesini sağlar. Çatıların maruz kaldığı çevresel koşullara karşı daha dayanıklı olmasına yardımcı olan izolasyon hizmetleri, aynı zamanda su sızıntılarının da önlenmesine yardımcı olur. Alanında uzman olan ekiplerinizin gerçekleştirdiği işlemler ile binaların çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Çatıların altında bulunan tüm yapılarda akustik konforun korunmasına olanak sağlayan izolasyon hizmetlerimiz ile en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak.   

ÇATI İZOLASYONUÇatı 

İzolasyonu ile Uzun Ömürlü Çözümler

Çatıların her türlü su tehdidinden korunmasına olanak sağlayan çatı izolasyon hizmetlerimizi bir kez tercih ettiğinizde uzun yıllar konforun tadını çıkarabilirsiniz. Mevsim şartlarından onlarca yıl etkilenmeyen izolasyon malzemeleri, sağladığı ısı tasarrufuyla ısınma giderlerinden de önemli ölçüde tasarruf etmenize olanak tanır. Binaların kar, yağmur, don ve güneş ışığından etkin bir biçimde korunmasına olanak sağlayan izolasyon hizmetleri, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Çatıların sudan, buhardan ve radyasyondan korunmasına olanak sağlayan hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Tüm bunların yanı sıra ses yalıtımı yapılmasına da olanak sağlayan bu hizmetlerimiz, çatılardaki akustik konforun korunmasını sağlar. Su kaçaklarının engellenmesi için oldukça avantajlı olan hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Yapıların vazgeçilmez yalıtım aracı olan çatılar, kullanılan malzeme ve uygulama yöntemlerine göre pek çok çeşide ayrılır. Ancak hepsinin ortak noktası bina yalıtımını sağlamak ve yapının ilk gün ki kalitesini uzun vadede korumaktır. Klasik çatı, sandviç çatı yada trapez çatı sistemlerinden hangisine sahip olursanız olun, belirli aralıklarla bakımını ve onarımını yapmak şarttır. Doğada olan her şey gibi, hava şartlarından doğan olumsuzluklara karşı dayanmak ve deformasyonu engellemek imkansızdır. 

ÇATI SİSTEMLERİ

Çatı sistemleri de bu guruplardan sadece bir tanesidir. Sahip olduğu yalıtım gücünü uzun vadede korumak neredeyse imkansızdır. Binayı; güneşin, yağmurun ve nemin olumsuz etkirlinden korumakla görevli olan, az enerji harcayarak etkili bir ısınma ve var olan sıcaklığı korumakla görevli olan, yağmur ve karlı havalarda suyun binanın temellerine inmesine en gel olan çatılar, bu özelliği etkili izolasyon malzemelerinden ve su yalıtım elemanlarında alır. 

Çatının yüklendiği misyonu düzgün bir şekilde yerine getirmesi için kaplama sisteminin görevini iyi yapıyor olması ve bütünlüğüne her hangi bir zarar gelmemiş olması şarttır. Bu nedenle kaplama cinsi ne olursa olsun düzgün bir şekilde uygulanmalı, herhangi bir bölümünde deformasyon yada hasar olmaması gereklidir. 

Camyünü, taşyünü, strafor yada poliüretan dolgu malzemelerinden hangisi ısı yalıtımında kullanılmış olursa olsun; doğru işçilik ve malzemenim kalitesi şarttır. Aynı şekilde su yalıtımı elemanlarından olan, su yalıtım örtüleri ve dereleri de doğru malzemeden seçilmeli ve doğru yöntemlerle uygulanmalıdır ki görevini doğru ve kusursuz yerine getirebilsin. Bütün bunların yanı sıra aslında en önemli şey, çatı yapımının ve yalıtımının doğru ellerde şekil alması ve işinin ehli ustalar tarafından uygulanmasıdır. Biz de firma olarak binanın ömrü ve tasarruflu enerji tüketimi için olmazsa olmaz önceliklerden olan çatıların yalıtımını ve izolasyonunu sağlıyoruz. 
Çatı İzolasyonu işini uzun senelerdir sürdüren, yaptığı her işle birlikte biraz daha profesyonel olan ve mükemmelliğe yanaşan firmamız; çatı su yalıtımı, çatı ısı yalıtımı ve gerek duyulan diğer yalıtım elemanlarının hepsini ustalıkla ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Çatı Yalıtımı Fiyatları ve çeşitleri ile Çatı Yalıtım Firmaları içerisinde öncelikli tercih edilen kuruluşlardan bir tanesi olarak, binalara uygun olan kusursuz çatı yalıtım çözümlerini gerçekleştiriyoruz. 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 201778
REFERANSLARIMIZ