Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

ÇATI İZOLASYON HİZMETİ

0212 709 03 53

Çatı İzolasyon Hizmeti
Çatı İzolasyon Hizmeti

Kış aylarında hava şartları en yoğun ve en şiddetli geçen bir ülkede yaşamaktayız. Bu açıdan bulunduğumuz bölgeye göre hava şartları yüzünden binalarımızın çatıları sürekli tamir işlemi görmektedir. Çatı bir evin şapkasıdır. O şapkanın üzerine düşen yağmur, kar, çamur ve rüzgarın etkilerini azaltmaya yaraması en baş görevleri arasındadır. Evimizde konforlu yaşamlar sağlamamıza yardımcı olmak için dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere karşı bizleri savunan bir mekanizmadır.  Bu yüzden yaşamımızda ki yeri büyük ve önemlidir. Çatı eğer güçlü olmazsa tüm çevresel etkilere maruz kala kala, özellikle yağmur suyunu emerek, çatının altına inmesine ve burada biriken suların evinize binanıza ya da işyerinize akarak odalarınızın zarar görmesine sebep olabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için çatının duvar ve tavan arasındaki bağlantısını izole ettirmek en iyi çözümlerden biridir. Bu konuda bilgi ve hizmet almak için firmamızdan çatı izolasyonu hizmeti alabilirsiniz. Son dönemlerde ısıtma ve soğutma amaçlı tüketilen enerjilere çare aranmaktadır. Binanızın ısı kaybına uğramasını istemiyorsanız firmamızı tercih ederek, doğru yerde kullanılan kaliteli izolasyon malzemelerini de tercih etmiş olacaksınız. Yani yazın bunaltıcı sıcaklıktan etkilenmemek, kısın ise soğuk havadan etkilenmemek için çatı izolasyonu yaptırmak sizlere büyük fayda sağlayacaktır.

Çatı İzolasyonu Alanında Tecrübeli Hizmet:
Çatı İzolasyon Hizmeti

istaş firmamızSon derece profesyonel, kurumsal, yılların tecrübesine dayanan bir firmayla çalışmak, hem doğru yapılan bir iş hem de yapılan işin sonunda oluşabilecek sorunlarda çözüm üreten bir firma demektir. Bu kapsamda hizmet veren firmamız çatı izolasyon hizmeti konusunda son derece başarılı işlere imza atmıştır. Tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile bulunduğunuz bölgenin hava şartları göz önünde bulundurularak, kullanılacak malzeme seçiminde son derece yeterli, kaliteli, ısı yalıtımına uygun ve su yalıtımına karşı dirençli malzemelerle isteklerinize cevap vermekteyiz.İstaş Kurumsal işleyimiz başta olmak üzere her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinen güler yüzlü çalışanlarımız ile sizleri büyük bir sorundan kurtarmak için hizmet vermek için çalışmaktayız. Aynı zamanda eğitimli ve deneyimli ekibimizden tamir işleriyle ilgili kafanıza takılan tüm sorulara cevap bulmak için gerek internet sitemizden gerekse telefonla arayarak yardım alabilirsiniz. çatı izolasyon hizmeti almak istediğinizde firmamızın yaptığı
çalışmalar aşağıda listelenmiştir.

•         Kullanılacak malzemenin çatınızın yapısına uygun olup olmadığının kontrolü
•         Kullanılacak malzemenin garanti koşulları altında olmasına dikkat edilir
•         Çatı izolasyonuna geçildiğinde kullanılacak malzemenin ısı ve su yalıtımını yeterli derecede sağlayıp sağlamadığının kontrolü
•         İzolasyon hizmeti verilirken çatıya çıkan ekibimizin güvenlik önlemlerinin alınması
•         Günümüz koşullarına uygun, kırılıp ezilmeyen, kolay deforme olmayan bir malzemenin temini
Çatı İzolasyonu İçin Güvenin Tek Adresi
Çatı İzolasyon Hizmeti

Çatı izolasyonu yaptırmak için çok sayıda firma ve çok sayıda çatı sistemi vardır. Ancak pek çok firma bilmediği halde çatı tamirini yaparken en ucuz malzeme kullanıp, pek çok müşterisini mağdur edebilmektedir. Tercih ettiğiniz firma bu kapsamda yapılan işin uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Firmamızın çatı izolasyon hizmeti vermesinde ki amaç; çatı ustası olan ekibimizle yılların verdiği deneyim ve tecrübesiyle müşteri odaklı çalışarak, çatı sitemlerindeki her türlü sıkıntıyı dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak, garantili işler yapmaktır. Bu durumda karşınıza çıkan çatı problemlerini sizleri mağdur etmeden halletmektedir. Bu yüzden yaptırdığınız işin sonunda sıkıntı yaşayıp yeniden yaptırmak istemiyorsanız firmamızı tercih ederek hem zaman hem de maliyet açısından önlem almış olabileceksiniz. Ayrıca uzun yıllar problem yaşamadan kullanabileceğiniz, çatı izosyonunu hem maliyetli hem de kaliteli malzeme kullanarak sizler için en üstün verimi sağlayan ve ısınma masraflarının oldukça düşmesini sağlayan firmamızla mutlaka irtibata geçmenizi ve bizimle çalışmanızı öneririz.

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 777109
REFERANSLARIMIZ