Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

BETON SU DEPOSU ÇATLAK TAMİRİ

0212 709 03 53

Beton Su Deposu Çatlak Tamiri

Günümüz şartlarına uygun olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri alanında uzman kadromuzla sürdürmekteyiz. Firmamız yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimle birlikte teknolojik gelişmeleri de harmanlayarak en iyi hizmetleri sunmaktadır. Son derece kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, beton su deposu temizliği ile su deposu çatlak tamiri konusunda profesyonel hizmet anlayışı ile çözüm olmaktadır. Beton su depoları günümüzde birçok yaşam alanında kullanılırken, zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak su depolarında çatlaklar oluşabiliyor. Bu durumda beton su depolarının uzun süre ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasını engelleyen önemli faktörlerden biridir. Sizde su deposu temizliği sonrası su deposu çatlakları ile ilgili çeşitli sorunlar yaşıyorsanız, firmamız arayarak çözüm bulabilirsiniz.
 
Beton Su Depolarında Çatlaklar Neden Oluşur?
Beton Su Deposu Çatlak Tamiri

Gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan beton su depolarında oluşan çatlaklar günümüz teknolojisi ile oldukça kolay bir şekilde tamir ediliyor. Güvenilir ve işinde uzman olan firmamız sizlere her durumda yardımcı olmaktadır. Peki kullanılan beton su depolarında ki çatlaklar neden oluşur? Bu durum günümüzde sıklıkla karşılaştığımız bir durum olup, beton depo kalitesi ile ilgili doğrudan bağlantısı bulunmaktadır. Su depoları profesyonel kişiler tarafından ve ne kadar kaliteli olursa olsun, zaman içerisinde çatlaklar oluşabiliyor. Bunun nedeni ise zamanla betonlarda çatlaklar oluşmasının doğal bir durum olmasıdır. Beton çatlaklarının çözülmemesi durumunda ise beton su depolarının sağlıksız olması ve kullanım ömrünün düşmesi söz konusudur. Beton su depolarının yapımında kullanılan malzemelerin yetersiz olması ya da ikinci sınıf malzeme kullanılması nedeni ile beton su depolarında çatlaklar oluşabilir. Nedenler ve sebepler ne olursa olsun, firmamız beton su deposu çatlak tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunarak beklentinizin üzerinde birinci sınıf hizmet sunmaktadır.
 
Çağrı Merkezimizi Arayın Ve Beton Su Depolarınızda Ki Sorunlardan Kurtulun
Beton Su Deposu Çatlak Tamiri

Kullanmış olduğunuz beton su depolarında yaşanacak her türlü sorunda bize güvenle ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Su depolarında yaşanacak tüm sorunlarda firmamız sizlere en hızlı ve en kurumsal şekilde hizmet sunmakta olup, bu hizmetleri aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlerle buluşturuyor. Bizi arayın ve sizi beton su depolarında ki tüm sorunlardan kısa sürede kurtaralım. Son derece güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, alanında uzman çalışanlarla hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal yapısı gereği beklentinizin üzerinde hizmet sunabilmek için özenle çalışmaktadır.
Beton Su Deposu Çatlak Tamiri
 
Çağrı merkezimizi arayarak talep oluşturmak isteyen müşterilerimiz bizi 7/24 arayabilirler. Çağrı merkezimizde ki çalışanlarımız taleplerinizi alarak size en kısa sürede alanında uzman olan arkadaşlarımızı yönlendiriyor. Yaşamış olduğunuz sorunlar ne olursa olsun, firmamız son derece titiz ve son derece özenle çalışmaktadır. Beton su depolarında ki çatlaklıklar depoyu verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanmanızı engelleyecektir. Bu nedenle beton su depolarında ki tüm sorunlarda firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Su depolarında ki tüm sorunlar ve sıkıntılar size zaman içinde ciddi sıkıntı olarak geri döneceğinden sorun gördüğünüzde kısa sürede çözüm bulmanız gerekiyor. Profesyonel ve alanında uzman çalışanlarımızla beton su depolarında ki tüm sorunlara müdahale ederek çözüyoruz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve beton su deposu çatlak tamiri hizmeti almak istediğinizde bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 124766
REFERANSLARIMIZ