Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

ANTALYA Su Deposu Temizliği

Antalya su deposu temizliği oldukça önemli bir konudur. Su depolarının oldukça önemli bir yere sahip olduğu bu ilimizde, su deposu temizliğinin doğru bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Su depolarında oluşan kirlilik, sağlık problemlerine yol açabilir. Suyun beklemesi sonucunda koku oluşumu meydana geleceği için bu durum, yaşam kalitesini de olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle  Antalya su deposu temizliği almak isteyenlerin doğru temizlik firmaları ile iletişime geçmelidir. Sektöründe yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile hizmetlerini sunan İsttaş, her ölçekten su deposunun mükemmel bir şekilde temizlenmesine olanak sağlar. Bir su deposunda hayata geçireceğimiz temizlik hizmeti, hem kullanım süresini uzatabilir hem de deposu kusursuz hale getirir. Bu sayede içme suyundan meyvelerinizi yıkamaya kadar suyunuzu pek çok alanda kullanabilirsiniz. Son teknolojik temizlik ekipmanları ile gerçekleştirdiğimiz işlemler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak içinse 0212 709 03 53 no.lu telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru


Canlı Sağlığı için Temiz Su

İnsan vücudu içinde bulunan su miktarının kontrolünde etkili olan kalsiyum, magnezyum ve mika maddeleri, depoyu besleyerek ince bir molekül yapısı edinir. Su deposunda çözünen maddelerin uzun süre beklemesi sonucunda depo içerisinde zararlı mikroorganizmalar oluşabilir. Bu da sadece insan sağlığını değil, ortamda bulunan tüm canlıların sağlığını olumsuz yönde etkiler. Uzun süre bekleyen depoların içine fare ve diğer haşereler girebilir. Suyun içinde boğulan bu canlılar, suyun zehirlenmesine neden olabilir. Bu nedenle yılda iki kez Antalya su deposu temizliği hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sadece temizlik değil, aynı zamanda su sızıntısı gibi durumlarda tamir hizmeti veren firmamız, talebinize bağlı olarak depoların onarımını da sağlar. Bu kapsamda su deposu temizliği yapılmadan önce, su borularından süzülürse, kimyasal yollarla bu partiküllerin arıtılması ve su depolarına geri dönmesini sağlamak için borular açılır. Depo plakası iki-üç kez temizlenir ve çatlak olan yerler özel kimyasallar yardımıyla doldurulur. Bu sayede kılcal damar genişliğinde dahi olan en küçük çatlakların bile doldurulması sağlanır. Büyük küçük her ölçekten bina için gerekli olan bu işlem, hem ortamda bulunan canlıların sağlığını korumanıza yardımcı olur hem de bütçeden ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Antalya Su Deposu Temizliği

Zamandan Tasarruf Edin, Sağlıktan Değil
Su, neredeyse her evde ve tüm endüstriyel işletmelerde kullanılan bir girdidir. Su, temiz havaya, temiz çevreye ve suyun kalitesine katkıda bulunmakta, yapıların yaşam konforu ve bina tesisatının sağlamlığı için gereklidir. Su depoları temizliği konusunda uzmanlık gerektiren bir iştir. Sektördeki tecrübelerimiz, depolarda su bozulmasına veya çevrenin zarar görmesine neden olmasının bizi efektif bir şekilde su temizleme uygulaması yapmaya teşvik etmiştir. Bu kapsamda sunduğumuz Antalya su deposu temizliği ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz, her ölçekten deponun kusursuz bir şekilde temizlenmesine olanak sağlar. Su deposu temizliği, yapılarda zaman kaybının önüne geçebilmek için hijyenin %100 temiz olması ve tozsuz bir ortamın oluşturulmasını sağlar. Su depoları farklı şekillerde ve büyük boyutlarda kullanılır. Sürekli kullanılan ve özellikle yaz aylarında artan su tüketimi ile birlikte su depoları içerisindeki borular, ortamın kirlenmesine neden olur. Aynı zamanda su depolarında yaşayan mikroorganizmalar çevreyi hasta eder. Temizlik işlemlerinde sular depodan uzaklaşıldıktan sonra, parçalanan ve birikmiş materyal içerisindeki yaşamsal maddelerin yerini alan ve kirlenmiş suyu temizlemek için atık suya neden olan bakteriler, virüsler ve diğer mikroorganizmalar yok edilir. Suya herhangi bir zararı bulunmayan temizleyici solüsyonlar, deponun içine eşit miktarda püskürtülerek her alandan maksimum sonuç alınmasına olanak sağlar.

Antalya Su Deposu Temizliği

Su Depolarında Zararlı Mikroorganizmalara Yer Yok
Su depoları, suyun bakteri ve mantarların üremesi için uygun olan yerlerdir. Su tüketiminin düzenli olmaması, depolarda su birikmesine neden olur. Bu da bekleyen suyun klor içeriğini zamanla kaybetmesine sebep olur. Düzenli kullanılmayan su depolama, sık aralıklarla kontrol edilmesi gereken zor mekanlara dönüşür. Bu durumda yapılan her çalışma ekonomik anlamda oldukça sancılıdır. Temiz ve hijyenik su depolamak için dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Her biri oldukça küçük yapılar olmasına rağmen bu depolar zaman içerisinde bakteri üreme alanları, her tip aşırı miktarda madde depolama alanları, hastalık üreten yerler olarak karşımıza çıkar. Günümüzde su tüketimi ciddi oranda arttığı içinse depo kullanım gereksinimi daha büyük bir paya sahip olur. Bu depoların sağlıklı birer kullanım alanlarına dönüşmesi için tercih edebileceğiniz depo temizlik hizmetleri, beklentilerinizi tam olarak karşılayan kusursuz sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Hijyenik depolar elde etmek için siz de Adres: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. No:3, 34387 Nurol Tower kat 2 ofis 1 Şişli/İstanbul adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzaktan fiyat teklifi almak isteyenler ise info@isttas.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçebilir.

Antalya Su Deposu Temizliği

Hijyenik Su Depoları için Doğru Adres
Su deponuzun ilk günkü kadar temiz ve sağlıklı olmasını istiyorsanız siz de Antalya su deposu temizliği hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Su depolarının temizlenmesi ve hijyenik bir şekilde kullanımı oldukça önemlidir. Su deponuzun temizliği ve hijyenik olması göz ardı edemeyeceğiniz kadar önemli bir konudur. Su gibi temiz ve hijyenik bir ortamda depolandığı takdirde, sağlıklı ve güvenli sonuçlar verir. Temiz su sistemi hali hazırda, yaşadığımız yerde her şey için geçerlidir. Su depo temizliği konusuna bakıldığında, su depoların sadece temiz bir şekilde muhafazalandığını ve muhafaza edildiği sürece ilk günkü gibi temiz kalacağını düşünmek yanlış olacaktır. Zamanla etkisi kaybeden klor, su sızıntıları, depo içinde biriken haşereler ve çok daha fazlası suyun kirlenmesine neden olur. Zaman içerisinde depo dibine yapışan yosunlar ve kir tabakaları, suyun yarardan daha çok zarar getirmesine sebep olabilir. Çevresel koşullar da su depolarını etkiler. Havanın ısındığı dönemlerde bakteri ve virüs gibi zararlı mikroorganizmaların artması mümkündür. Bedensel ve ekolojik etkilerinin yanı sıra su depolama sistemleri hijyenik ve temiz bir şekilde çalışmalıdır. Su depolama sisteminde ayrıca özenle seçilen profesyonel kalite standartlarına uyulmalıdır.

Antalya Su Deposu Temizliği

Suyun Devirdaim Yapmasını Sağlayın
Suyu, her gün ihtiyacımız olan miktarın üstündeki bir depoda depolamak sağlığımızı tehlikeye sokar. Bu nedenle deponuzdaki suyu düzenli olarak kullanmalı ve devir daim yapmasını sağlamalısınız. Her gün kullandığınız suyu, hastalık ve bakterilerin depolandığı bir depoda bekletmek ister misiniz? Cevabınız hayırsa hemen bizimle iletişime geçin. Su depolarının periyodik olarak temizlenmesi, ileride meydana gelebilecek bakım ve onarım masraflarını azaltabileceği gibi sağlık problemlerinin de ortadan kalkmasını sağlar. Sudan kaynaklanan birçok hastalığa yakalanmamak, her defasında temiz bir suya kavuşmak için bugün, son derece makul fiyatlarla sunulan su deposu temizlik hizmetleri ile tanışın. Alanında uzman ekibimiz ve teknik ekipmanımız ile alana gelerek taahhüt ettiğimiz süre içerisinde temizlik işleminin tamamlanmasını sağlıyoruz. Size de güvenle suyunuzu tüketmek kalıyor. İster oteller isterseniz de son tüketicinin tercih ettiği bir konut olsun; tercihiniz ne olursa olsun temiz bir suya erişim için profesyonel hizmetlerimizden faydalanın. Her bütçeye hitap eden temizlik işlemlerimizin yanı sıra bakım ve onarım hizmetlerini de sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

WhatsApp Hizli Basvuru


ANTALYA Bölgesine özel Su deposu temizliği hizmetimizle artık size çok yakınız. Su deposu temizlik artık hemen hemen her evde, her iş yerinde su sorunu yaşanmasına karşı bir önlem olarak kullanılmaktadır. Bir lüks olmaktan çıkmış her konutun bir gereksinimi haline gelmiştir. Ancak bu kadar çok su deposu kullanmamıza karşın su deposu kullanımı konusunda hala gereken bilince sahip değiliz. Su deposunu alma anından kullanıma kadar ve hatta kullanım süresinde de dikkat edilmesi, yapılması gereken birçok durum vardır. ANTALYA Su Deposu Temizliği hizmeti ile çok kısa süre içerisinde bölgenize gelip ön keşif çalışmasıyla fiyatlandırmayı en uygun şekilde sunuyor ve onayınızla hizmeti veriyoruz.

ANTALYA SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su Deposu Nasıl Doğru Kullanılır?
Hayatımızın devamını sağlayabilmemiz için gereken temel şartlardan bir tanesi de sudur. Temiz bir suya erişmek bizim için oldukça önemli bir durumdur. Su sıkıntısı çekmemek için su depoları alıyor ancak bu depoları yanlış şekilde kullanıyoruz. Öncelikle su deposu seçme esnasında su deposunun hangi malzemeden yapıldığına dikkat etmemiz gerekmektedir. Mümkün olduğunuzca suya karşı direnç gösterecek ve kolay yosun, pas kaplamayacak malzemelerden yapılmış su depolarını tercih etmeliyiz. Montajı doğru bir şekilde yapılan su deposunun kapağı her zaman kapalı durumda kalmalıdır.

ANTALYA Su Depo Temizliliği FirmasıAksi halde bu kapak alanından su deponuzun içerisine toz, kir gibi istenmeyen ve suyunuzu kirletecek atıklar girebilir. Hatta sokak hayvanları depo içerisine girebilir ve su içerisinde can verebilirler. Bu durumda ölü hayvan üzerinde oluşacak tüm bakteriler de suyunuza karışacaktır. Var olan bulaşıcı hastalıkların çok büyük oranının su ile bulaştığını göz önünde bulundurursak sularımı oldukça dikkatli kullanmalıyız. Tüm bu kullanım şartlarını sağlamış olsak bile her yıl en az bir defa olmak üzere su depomuzun temizlenmesini sağlamalıyız. Bu işlem için su deposu temizliği ilacı olarak bilinen gerekli kimyasallar kullanılmaktadır. Oldukça hassas ve önemli bir iş olan bu temizlik işlemini ANTALYA bölgesine özel en kaliteli şekilde sunan İsttaş su deposu temizliği ilacı ile temizlik hizmeti veren firmamızdan gerekli hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle hem deponuz konusunda uzman ekibimiz ile tamamen her türlü atıktan temizlenir, hem de istediğiniz takdirde gelecek zamanlar için bir temizlik planı hazırlayabiliriz.

ANTALYA Su Depo Temizliliği

ANTALYA Su Deposu Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Su deposu temizliği ilacı ile yapılacak olan temizlik esnasında çok güçlü kimyasallar kullanılacağı için olay esnasında işlem yapacak olan kişiler koruma elbiseleri giymeli, gözlük ve maskelerini takmalıdır. Bu ön hazırlık işleminden sonra temizliği yapılacak olan depo tamamen boşaltılır. İçerisi boş olan deponun iç yüzeyi öncelikle basınç verilmiş su ile yıkanır. Bu işlem ile deponuzun iç yüzeyinde oluşmuş olan pas, yosun, tortu gib fiziksel atık olarak kabul edilen kirliliklerden kurtulmanız sağlanır. Ardından ise depo içerisinde oluşan kimyasal atıklardan kurtarmak için su deposu temizliği ilacı ile depo içerisi tamamen yıkanır. ANTALYA merkezli bu işlem ile depo içerisinde ki zararlı olan her şeyin temizlenmesi sağlanır. Son kez tamamen yıkanan su deposu kimyasal ilaçlardan arındırıldıktan sonra kullanılmaya hazırdır. Böylelikle su deponuzu tamamen güven ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Vereceğiniz talimat ile gereken zaman aralıklarında bu işlem tekrarlanarak deponuz her zaman güven altında tutulur.

WhatsApp Hizli Basvuru

İsttaş firması olarak bizlerden bu hizmeti almak için web sitemizdeki adresinden bizlere ulaşabilir başvuru formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarımız ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. ANTALYA noktasına en yakın ekibimiz iletişiminizden sonra sizi arayarak randevu alıp fiyat ve hizmet sunacaktır.

ANTALYA Su Depo Temizliliği Firması Telefon Numaraları


ANTALYA Su Deposu Temizliği Talimatı
Su hayatımızın her anında bizlerin yaşamını sürdürebilmesi için gereklidir. Bundan dolayıdır ki tarih boyunca yaşama su şekil vermiştir. Temiz ve kullanılabilir olan su her zaman en önemli durumdur. Günümüzde de bu işleyiş aynı şekilde devam etmektedir. Yaşadığımız çağ her ne kadar su ve diğer herşeyin bulunurluğu konusunda el verişli olsa da dikkat etmemiz gereken durumlar da vardır. Su depolama hemen hemen her evin sahip olduğu bir durumdur. Bu depolanan suyun da bakımı oldukça önemlidir. Aksi durumda su kullanılmaz ya da kullanımı durumunda insan sağlığına zarar verecek boyutlara gelebilir. Bu gibi durumlar için biz İstaş su deposu temizliği firması olarak sizlere gereken tüm hizmetleri sağlıyoruz. Depolarınızı her zaman güvende ve sağlık içinde tutuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizleri arayarak su deposu temizliği talimatı vermek olacaktır.

ANTALYA SU DEPOSU KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DURUMLAR
Olası bir su kaybı durumunda sorun yaşamamak için su deposu almaya karar verdiniz. Peki bu durumda nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle deponun yapıldığı malzeme su depolamak için uygun olmalıdır. Yosun, tortu, pas tutmayacak malzemeler seçmeye özen göstermelisiniz. Daha sonrasında alınan deponun taşınması ve kurulumu da oldukça önemlidir. Taşınma sırasında darbe alıp çatlayan depolar siz fark etmeseniz de zamanla su sızdırır bu da binanıza zarar verir. Bağlantıları doğru yapılmayan depolar da aynı şekilde sizleri zarara uğratır. Her durumda su deposunda ki su içeride tutulmalı, su depodan kullanıp suyun devamlılığı sağlanmalıdır. Bekleyen su her zaman sağlıksızlaşmaktadır. Tüm bu kullanım detaylarına dikkat etseniz bile yılda en az bir defa su deponuzu temizletmeniz gerekmektedir. Var olan bulaşıcı hastalıkların %80 gibi büyük bir kısmı su aracılığı ile bulaşıyor. Su deponuzun her zaman temiz olmasını sağlamak için ekibimiz ile görüşerek bir su deposu temizliği talimatı verebilirsiniz. Böylelikle siz unutsanız bile hazırlanmış olan periyot dahilinde gereken zamanlarda deponuzun temizliği aksatılmadan yapılır. Bu işlem için tek yapmanız gereken bizleri arayarak ekibimiz ile görüşerek bir randevu ayarlamak ve yapılacak olan ilk temizliği takiben gereken zaman aralıkları ile bir su deposu temizliği talimatı oluşturmak olacaktır.

ANTALYA SU DEPOSU NASIL TEMİZLENİR?
ANTALYA Su deposu temizliğinin iki aşaması vardır. Birincisi fiziksel temizlik aşaması dediğimiz tortu, kir, pas gibi atıklardan arındırma, ikincisi ise gözle göremeyeceğimiz kimyasal oluşumlara karşı temizleme aşaması olan kimyasal temizlik aşamasıdır. Adım adım temizlik aşamasını inceleyecek olursak;

• Öncelikle temizlik yapılacak olan su deposunda eğer su varsa boşaltılır. Temizlik yapılabilmesi için su deposunun içerisi tamamen boş olmalıdır. ANTALYA merkezli hizmetimizde boş olan su deposu temizliklerinde çok hızlı hizmet sağlıyoruz.

• Uygulama ekibi işlem öncesi gerekli koruma kıyafetlerini giyerler. Ve ardından fiziksel temizlik işlemi başlar. Bu işlem çok yüksek basınçlı su ile su deposunun içerisini yıkayarak gerçekleşir. Bu sayede depo iç yüzeyin kaplamış olan tüm atıklar yerlerinden sökülür, işlem sonrasında depo içerisinde gözle görülür bir kir, pas, tortu, yosun kalmaz

• Fiziksel temizlikten sonra işin görünmeyen kısmına sıra gelir. Yüksek kimyasal içerikli karışımlar ile deponun içerisi tamamen yıkanır. Bu işlem esnasından kesinlikle maske kullanmadan nefes alınmamalıdır. Çok güçlü kimyasallar kullanıldığı için oldukça risklidir.

• Kimyasal temizlik yapıldıktan sonra sıra depo içerisini bu kimyasallardan temizleme işlemindedir. Tekrardan çok yüksek basınçlı sular ile depo tamamen durulanır ve böylelikle deponun temizliği sağlanmış olur.

Bu işlemler ile depolarını sağlıkla kullanılacak duruma getiriyor ve ardından sizlerle beraber bir su deposu temizliği talimatı hazırlayarak gereken aralıklarda depolarınızı temizliyoruz. Bu talimatı vermek ve ekibimizle görüşmek için tek yapmanız gereken ANTALYA merkezimizi size yönlendirmek için çağrı merkezi hattımızdan bizleri aramak olacaktır.

İstaş Su Deposu Temizleme Kimyasalları
ANTALYA Su Depo TemizliliğiSu tarihin başlangıcından beri hayatımıza ve tüm dünyaya yön veren bir güç olarak yaşamıştır. Ve bu durumun değişeceği de ön görülmemektedir. Büyük medeniyetlere, krallıklara insanlara her zaman bir güç sağlamış, su nerede ise insanlarda oralarda yaşamışlardır. Tabii ki bu durumda suyun kullanılabilirliği de önemlidir. Nitekim günümüzde de durum aynı. Oldukça rahat bir şekilde suya erişimimiz var. Ancak kullandığımız bu sular ne kadar temiz? Depolama yaptığımız su depoları ne kadar sağlıklı?
Yaşanabilecek olan olası su kesintileri vb gibi durumlar için hemen her apartmanın, evin kendi kullanımına ait bir su deposu bulunmaktadır. Bu depolar ile depolanan sular gerektiği durumda kullanılmak üzere saklanır. Ancak bu doğru bir yöntem değildir. Su depolanmamalı, aksine sürekli devir daim içerisinde olmalıdır. Aksi halde sağlıksız bir hal alacaktır. 

Ayrıca bu su depolarının ağızları da kapalı kalmalıdır. Ağzı açık kalan su depolarının içerisine toz, kir, pislik gibi maddelerin yanı sıra oranın bir sığınak olduğunu düşünen kedi, fare gibi hayvanlarda girebiliyor ve içerisinde çıkamayıp ölü olarak orada kalmaya devam ediyorlar. Bu gibi durumlar da sağlığınıza doğrudan çok ciddi zararlar verebiliyor. Bununla beraber bu su depolarının bağlantılarının doğru yapılması da oldukça önem arz etmektedir. Her şey doğru yapıldıktan sonra ise belirli zaman aralıklarında su depolarına temizlik bakımı yapılması gerekmektedir. Biz İ istaş su deposu temizleme kimyasalları firması olarak sizlere bu konuda uzman kadromuz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile gereken tüm hizmetleri sunmaktayız. Bizi telefon ile arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve istediğiniz zaman periyotlarında tüm depo temizlik hizmetinizi sağlatabilirsiniz.

ANTALYA Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?
İstaş su deposu temizleme kimyasalları firması olarak sahip olduğunuz her boyut ve ebatta ki su depolarının tüm temizliğini sağlayarak su depolarınızı güvenle kullanmanızı sağlıyoruz sizlere. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olacaktır. istaş su deposu temizleme kimyasalları, sahip olduğu uzman kadrosu ile sektörde öncü bir yere sahip olmaktadır. Su deposu temizliği yapmadan önce bazı koşulların hazır olması gerekmektedir ve bunun ardından temizleme işlemi başlar. Yapılacak olan işlemleri sıralayacak olursak;
• istaş su deposu temizleme kimyasalları ile temizliği yapılacak olan su deposu tamamen boş olmalıdır. Boş olmayan depolar gereken durumlarda ekibimiz tarafından boşaltılacaktır.
• istaş su deposu temizleme kimyasalları çok güçlü maddeler olduğu için ekip özel koruma kıyafeti giyerek işlemlere devam eder. İkinci adım olarak çok yüksek basınçlı sular ile depo içerisi tortu, pas ve kir gibi maddelerden arındırılır.
• Fiziksel temizlik adı verilen yıkama işleminden sonra kimyasal temizlik yapılacaktır. Bu adımda ise NaCIO kimyasal bileşeni kullanılarak depo tüm kimyasal kirlerden arındırılır.
• Bu kimyasal çok kuvvetli olduğu için sırada ki adım arındırma işlemidir. Depo kimyasallardan arındırılana kadar defalarca basınçlı sular ile yıkanır.
Tüm bu işlemler ile deponuz temiz bir hale getirilmiş olarak tekrar kullanımınıza sunulur. Ardından ise ekibimiz ile görüşerek düzenli temizlik için bir bakım planı oluşturulmasını sağlayabilir ve bu plan sayesinde su deponuzu güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin sağlanması için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

ANTALYA Su Depo Temizliliği Ucuz

ANTALYA İstaş Su Deposu Temizliği Fiyatları
Evlerinizde kullanmış olduğunuz depolarınızın ne denli temiz olduğunu hiç düşündünüz mü? Aklınıza gelmiş olsa da aklınıza gelmemiş olsa da su deposu temizliği ayrı bir öneme sahiptir. Hastalıklardan korunmak adına buna dikkat etmek gerekir. Sonuçta deponuzda bulunan su ile yemek yapıyor, bulaşık yıkıyor, duş alıyorsunuz. Hayatınızın birçok alanında bu sudan faydalanıyorsunuz. Temiz olmaması halinde, .eşitli hastalıklara yakalanma oranınız yüksek olacaktır. İstaş su deposu temizliği fiyatları konusunda gözünüz korkmasın. Gayet makul fiyatlar sunuyoruz. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 

WhatsApp Hizli Basvuru

Su Deposu Temizliği Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evlerinizde, iş yerinizde, okullarda ya da hastanelerde kullanılan depoların temizliği çok önemlidir. Belli aralıklar ile bu depoların kontrolünün yapılması gereklidir. Bakımının yapılmadığı takdirde hastalıklar ile karşılaşmanız yüksektir. İstaş firması olarak, depolarınızın temizliği için çalışıyoruz. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz. İstaş su deposu temizliği fiyatları için firmamızı arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Depolarınızın belirli aralıklar ile temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullandığınız sudan memnun kalamazsınız. Firmamızda çalışan kişiler, bu işin eğitimini almış uzman kişilerdir. Bu neden ile içiniz rahat olabilir. Yılların verdiği tecrübe ile işlerini devam ettirmektedirler. Deponuzun dezenfekte işleminin yapılması şarttır. Anlaştığınız firmanın kaç yıldır bu işi yaptığını sorgulamanız gerekir. 

ANTALYA Su Deposu Temizliği Nasıl Uygulanır?
ANTALYA Su deposu temizliği için öncelik olarak deponuzda bulunan suyun boşaltılması gereklidir. Eğer deponuzda bulunan suyu boşaltamadıysanız, ekiplerimiz tarafından pompa yardımı ile boşaltılacaktır. Depo boşaltma işlemi bittikten sonra, ekiplerimiz özel kıyafetlerini giyerek depo içerisine girerler. İlk olarak yapılan işlem, deponun içerisinde kir, pas gibi şeyler deponuzdan atılır. Ardından kompresör yardımı ile temizlenir. Ardından sodyum ile tüm yüzey dezenfekte edilir. Bu işlem sonrasında da yine kompresör yardımı ile defalarca durulanır. Bunun sonucunda da ekiplerimiz, sizlere yapılan işlemi anlatan bir yazı verecektir. 

ANTALYA Su Depo Temizliliği Personeli

Bu yazıda dikkat etmeniz gerekenler de yazılı olacaktır. Su deposu temizliği konusunda bilmeniz gerekenler şunlardır:

• Su deposu temizliği oldukça önemlidir. Bu konuda işin ehli olan kişilerden yardım almak en iyi olanıdır.
• Su depolarınızın temizliğini belirli aralıklar ile yaptırmanız gerekmektedir. Dezenfekte işlemi olmadan mikroplardan arınmanız mümkün değildir. 
• Su deposu temizliğini yapacak olan kişilerin özel kıyafet giymeleri gerekmektedir. Profesyonel bir ekip tarafından deponuz temizlenirse çok daha iyi olacaktır. Böylelik ile yapılan işlem sonrasında daha çok verim alırsınız. 
• Su deponuz temizlenirken, kullanılan malzemenin de kaliteli olması çok önemlidir. Kalitesiz malzeme ile yapılan dezenfekte işlemi, istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için dikkatli olmakta yarar vardır. 
• İstaş su deposu temizliği fiyatları konusunda, firma olarak müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca verdiğimiz hizmetin son derece arkasındayız.

ANTALYA bölgesinde genellikle su depoları gün içerisinde defalarca kullanılır. Sık sık kullanıldığı için dezenfekte işleminin belirli aralıklar ile yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için bu işi bilen kişilerden hizmet alabilirsiniz. Seçeceğiniz firmanın, kaç yıldır bu iş ile meşgul olduğunu bilmeniz size yarar sağlayacaktır. İstaş ANTALYA su deposu temizliği fiyatları için firmamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.


» ANTALYA İline Ait Verdiğimiz Diğer HizmetlerANTALYA Su Deposu İzolasyonu


» Hizmet Verdiğimiz İlçelerALANYA Su Deposu Temizliği


ANSEKİ Su Deposu Temizliği


ANTALYA MERKEZİ Su Deposu Temizliği


DEMRE Su Deposu Temizliği


ELMALI Su Deposu Temizliği


FİNİKE Su Deposu Temizliği


GAZİPAŞA Su Deposu Temizliği


GÜNDOĞMUŞ Su Deposu Temizliği


İBRADI Su Deposu Temizliği


KAŞ Su Deposu Temizliği


KEMER Su Deposu Temizliği


KORKUTELİ Su Deposu Temizliği


KUMLUCA Su Deposu Temizliği


MANAVGAT Su Deposu Temizliği


SERİK Su Deposu Temizliği

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 467620
REFERANSLARIMIZ