Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

ANTALYA Su Deposu İzolasyonu

Antalya su deposu izolasyonu sayesinde su sızıntılarının önüne geçebilirsiniz. Bu imkanlar sayesinde su deponuza giriş yapan zararlı partiküllerin alana ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Su sızıntılarından kaynaklanan problemler,  binaların duvar ve temellerinin çürümesine neden olabilir. Bu nedenle, su deposunda önemsemediğiniz bir su sızıntısı, ileride çok daha büyük bir maliyet ile sonuçlandırabilir. Hem maddi açıdan olumsuz bir etkiye sahip olan hem de sağlığınız için tehdit edici olabilen bu tip problemler ile karşılaşmamak için Antalya su deposu izolasyonu hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Son derece avantajlı olan izolasyon desteğimiz sayesinde, her ölçekten deponun yapısının iyileştirilmesini sağlıyor. Oldukça avantajlı olan bu hizmetlerimiz, su depolarında muhafaza edilen suyun çok daha efektif bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Oteller, hastaneler, evler, villalar, iş yerleri ve çok daha fazla alanda tercih edebileceğiniz bu hizmetler kapsamında sizin herhangi bir efor sarf etmenize gerek kalmaz. Alanında uzman ekibimiz, son teknolojik izolasyon kimyasalları ve ekipmanları ile birlikte işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Uzmanlarımız ile iletişime geçtiğinizde, taahhüt ettiğimiz süre içerisinde izolasyon yapılacak deponun bulunduğu lokasyona gelerek işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlar. Rutin günlük akışınızın bozulmadan sürdürülmesine olanak sağlayan bu hizmetler sayesinde sağlıklı su tüketimine sahip olacaksınız.

 


Antalya su deposu izolasyonu

Su İzolasyonunda Profesyonel Çözümler
Su izolasyonunda profesyonel çözümlere sahip olduğunuz İsttaş ile suyun içerisinde bulunan görünür ve görünmeyen zararlı mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Sağlığınız için sağlıklı su içmenize olanak sağlayan firmamız, beklentilerinizi tam olarak karşılayarak sorunun çözümünde destek olur. Birbirinden farklı materyaller ile üretilen depolarının tamamında hakim olan firmamız, yeraltı sularının depoya karışmasını engeller. Kılcal damar büyüklüğünde dahi meydana gelen çatlakların izole edilmesine olanak sağlayan markamız, suyun dışarı kaçırılmasını engelleyerek her açıdan avantaj elde etmenize olanak tanır. Profesyonel su yalıtım sistemleri sayesinde mükemmel bir şekilde önüne geçen İsttaş ile siz de sağlıklı bir şekilde deponuzda muhafaza ettiğiniz suyun kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Her ölçekten ve her türlü materyalden üretilen deponun doğru bir şekilde izole edilmesini sağlayan profesyonel ekibimiz, taahhüt ettiği tarihte alana gelerek Antalya su deposu izolasyonu işlemlerini gerçekleştirir. Günlük iş akışınızı engellemeden işlemleri tamamlayan ekibimiz, bu sayede hızlı bir şekilde işlemlerin tamamlanmasını sağlar. Son teknoloji araçların kullanıldığı kuruluşumuza ulaşarak detaylı bilgi almak isterseniz İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. No:3, 34387 Nurol Tower kat 2 ofis 1 Şişli/İstanbul adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile yapacağınız görüşmeler için de 0212 709 03 53 no.lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Antalya su deposu izolasyonu

Su Deposu İzolasyonunda Yenilik
Su deposu izolasyonu için sunduğumuz yenilikler sayesinde işlemlerin çok daha kısa sürede ve profesyonelce tamamlanmasını sağlıyoruz. Alanında uzman, kalifiye personellerimiz, Antalya su deposu izolasyonu işlemlerinin kusursuz sonuçlarla tamamlanmasına olanak tanıyor. Deponun içinin tamamen boşaltılması ile başlayan dezenfeksiyon süreci, depo içinin iki kez temizlenmesinin ardından dezenfekte edilmesi ile birlikte devam ediyor. Başarılı bir dezenfeksiyon için deponun doğru bir şekilde temizlenmesi oldukça önemlidir. Kilo bir depo üzerinde gerçekleştirilen depo temizlik hizmetleri başarısız olur. Bu, kirli bir vücuda parfüm sıkmaya benzer. Eğer ortamda mevcutta bir kir tabakası varsa üzerine dezenfeksiyon işlemi uygulamanın herhangi bir anlamı yoktur. Çünkü; kir tabakasının altında bulunan bölüme dezenfeksiyon maddesi direkt olarak işlemediği için sonuç başarısız olacaktır. Bu nedenle dezenfeksiyon hizmetinin verileceği depolarda öncelikli olarak alanın temizlenmesi gereklidir. Bu nedenle dezenfeksiyon ve temizlik işlemlerini tek çatı altında, profesyonelce gerçekleştiririz. Bu sayede siz de deponun hem temizlenerek suyun içilebilir kalitede olmasını sağlayabilirsiniz hem de gözle görülmeyen mikropların bertaraf edilmesine yardımcı olabilirsiniz. Temizlik işlemlerinde sadece gözle görülen mikropların yok edilmesi sağlanır. Görülmeyecek kadar küçük olan mikroorganizmaların yok edilmesi için dezenfeksiyon işlemi oldukça gereklidir. Dezenfeksiyon solüsyonlarının insan sağlığına herhangi bir zararlı bulunmaz. Su ile temas ettiğinde tepkimeye girmeyen insan dostu olan bu dezenfeksiyon çözeltileri, su depoları için özel olarak hazırlanır. Belgelendirilmiş özelliklere sahip olan bu çözeltiler ile gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon işlemleri sayesinde siz de herhangi bir sorun yaşamadan sağlıklı bir su deposuna sahip olabilirsiniz.


Antalya su deposu izolasyonu

Tüm Su Depoları için Dezenfeksiyon Hizmeti
İster evinizde kullandığınız isterseniz en büyük otellerden hastanelere kadar çok çeşitli ticari birimlerde kullanabileceğiniz su depolarının temizliğinin doğru bir şekilde sağlanması için ilgili yönetmelikte yer alan kriterlere uygun olarak temizlik işlemlerin yaptırmalısınız. Ticari bir işletmeyseniz deponuzun bakımlarının yapılması oldukça önemlidir. Hem kendiniz hem de misafir ettiğiniz diğer insanların sağlığını korumak için tercih edebileceğiniz dezenfeksiyon hizmetleri sayesinde sağlığınızı koruma altına almak mümkün. Siz de hemen dezenfeksiyon hizmetlerimizle tanışarak makul ücretlerle nitelikli hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Deponun ölçüsü ne olursa olsun her ölçekten alan için uygun olan ekipmanlarımız ve personel tedarikimiz ile daima yanınızdayız. Günün her saati bizimle iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilir ve su kullanım sirkülasyonunu bozmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ekibimiz, alana gelmeden önce randevu günü ve saati belli olacağı için deponun bir gün önceden boşaltılması gereklidir. Deponun dibinde kalan suyu da ekiplerimiz özel pompalar vasıtasıyla boşaltarak temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirir. Bu süreç içerisinde depo içerisinde bulunan su tamamen yok olacağı için depodan su kullanımı mümkün hale gelmez, ancak temizlik ve dezenfeksiyon işleminin ardından deponun birkaç saat kurumaya bırakılması sayesinde hızlı bir şekilde yeniden dolum sağlanarak deponun kullanılabilir hale gelmesi sağlanır. Bu sebeple maksimum 24 saat içerisinde tekrar depodaki suyu kullanabilir hale getirebilirsiniz. Bu sayede su tesisatı bulunmayan alanlar da dahil olmak üzere birçok farklı durumda su deponuzu rahatlıkla kullanma imkânına sahip olursunuz. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve nitelikli ekibimizin tecrübelerinden yararlanmak istiyorsanız su deposu dezenfeksiyon hizmetlerimizden hemen faydalanmalısınız.


Antalya su deposu izolasyonu

Su Kesintileri Kabusunuz Olmasın
Antalya su deposu izolasyonu hizmeti ile su kesintileri kabusunuz olmayacak. Sadece kesintinin olduğu zamanlarda değil, suyun aktığı dönemlerde de deponuzu kullanarak depo içindeki suyun sirkülasyonunu sağlayabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız suyun çok daha nitelikli ve taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli su tüketmek, sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Çünkü; dünyada mevcuttaki hastalıkların büyük bir bölümü sudan bulaşır. Suyun zararlarını değil, faydalarını görmek istiyorsanız doğru bir şekilde deponuzu dezenfekte ettirmeyi unutmayın. Küçük bütçeler ile gerçekleştireceğiniz işlemler, ileride çok daha büyük problemlerin meydana gelmesini engeller. Bu sayede siz de daha büyük bütçeler harcamak ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Nitelikli bir dezenfeksiyon hizmeti almak için sektörde yıllara dayanan deneyimimizden hemen faydalanın. Son teknolojik ekipmanlarımız ve güçlü kadromuz ile her ölçekten ve her materyalden deponun dezenfekte edilmesinde biz varız. Siz yeter ki dezenfeksiyon işlemi için uygun olduğunuz günü belirtin, diğer tüm işlemleri işinin ehli personellerimiz sizin adınıza gerçekleştirecektir. Size de bu profesyonelliğin keyfini çıkarmak kalacak. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek randevunuzu oluşturun, hem kendi sağlığınızı hem de mesuliyetiniz altında bulunan insanların sağlığını koruyun.

WhatsApp Hizli Basvuru


ANTALYA merkezli profesyonel Su Deposu İzolasyonu hizmetimizle garantili olarak ANTALYA SU DEPOSU İZOLASYONU sunuyoruz. İsttaş firması, uzun yıllardır su deposu temizliği ve su deposu izolasyonu gibi birçok hizmeti kurumsal olarak sunmaktadır.

WhatsApp Hizli Basvuru

Telefonla Ara
» Su Deposu Temizliğinden Dezenfektan Çalışmalarına Kadar Birçok Hizmetimizde Özel İndirim Uygulanmaktadır  
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 603213
REFERANSLARIMIZ