Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

ANKARA Su Deposu İzolasyonu

Ankara Su Deposu İzolasyonu hizmetleri ile su deponuzun kusursuz bir şekilde izole edilmesini sağlıyoruz. Hem kullanım hem de içme suyu deposu olarak kullanabileceğiniz depolarınızda meydana gelen sızıntılarının kalıcı olarak durdurulması için tercih edebileceğiniz su yalıtım sistemlerimiz sayesinde uzun yıllar boyunca deponuzu ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. İçme veya kullanma suyu için tercih ettiğiniz su deponuzdan maksimum verim almanız için tercih edebileceğiniz Ankara su deposu izolasyonu sistemlerimiz sayesinde büyük bütçeler ayırmadan deponun uzun ömrü uzatmanız mümkündür. İçme sularının izolasyonunda ve depoya dağıtımında kullandığımız malzemeler üniversitelerin laboratuvarlarından ve sağlık kuruluşlarından onaylı olarak faaliyete geçirilir. İçme suyuna herhangi bir zararı bulunmayan malzemelerden üretilen bu sistemler insan sağlığını olumsuz yönde etkilemez. Aynı zamanda yüksek basınca dayanıklı olan yalıtım malzemelerimiz her ölçekten su deposuna mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Bu nedenle ister bir kaç litre isterseniz de tonlarca litrelik dolum kapasitesine sahip olan deponuzda izolasyon hizmetlerinizi tercih edebilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru

Depoya Göre İzolasyon Malzemesi
Hem sürme hem de serme ve sprey işlemleri ile gerçekleştirdiğimiz yalıtım malzemelerimiz her türlü materyalden üretilen depolar için uygundur. Uzun ömürlü olan yalıtım hizmetlerimizi bir kez tercih ettiğinizde uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ek bir izolasyon malzemesine ihtiyaç duymadan gerçekleştirdiğimiz işlemlerde profesyonel kadromuz ile destek verdiğiniz için insan kaynaklı hataların da minimize edilmesini sağlıyoruz. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, kullandığımız malzemeler ve yüksek işçilik kalitesi sayesinde izolasyon işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Müsait olduğunuz gün ve saatte deponun bulunduğu alana gelerek gider Ankara su deposu izolasyonu işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz, kısa süre içerisinde işlemleri tamamlayarak son kontrolleri sağlamadan deponuzu size tekrar teslim etmez. Suya salınım yapmayan izolasyon malzemeleri, aynı zamanda kokusuz olduğu için suya hiçbir şekilde olumsuz etki etmez. Hızlı kullanım imkanına sahip olan bu ürünler sayesinde aynı gün içerisinde deponuzu tekrar kullanabilirsiniz. Yüksek esneme kabiliyeti sayesinde deprem ve diğer olası sarsılmalara karşı yüksek koruma altında olduğunuz izolasyon malzemelerimiz yüksek darbe dayanımına sahiptir. Bu özellikleri sayesinde olası olumsuz fiziki koşullar durumunda deponuzun zarar görmeden sürece atlatması sağlanır. Yapının korozyona karşı korunmasına olanak sağlayan izolasyon malzemeleri farklı materyallerden üretilen depolarda oldukça etkilidir. Özelliğini yüksek basınç altında dahi koruyan malzemelerimiz su içinde salınım yapmadıkları ve kokusuz oldukları için tercih edilirler.


Ankara Su Deposu İzolasyonu

Su Deponuzu Koruyun
Su depolarının dış etkenlerden kusursuz bir şekilde korunmasına olanak sağlayan Ankara su deposu izolasyonu malzemelerimiz dışarıdan depo içerisindeki mikroorganizmaların karışmasını engeller. Aynı zamanda su tasarrufu sağlayan bu malzemeler çatı ve dış cephe yalıtımı ile birleştirildiğinde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar elde etmenize olanak tanır. Enerji tasarrufu sağlayan bu malzemeler binaların yapı güvenliğini destekleyen özelliktedir. İster çatı katında isterseniz de bodrum katında bulunan su depolarının doğru bir şekilde yalıtımının sağlanması için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Su depolarında meydana gelen sızıntılar binaların taşıyıcı sistemlerini olumsuz yönde etkileyebilir. Yapıların çürümesine sebep olan su sızıntıları, binanın temelden etkilenmesine neden olarak binada yaşayan insanların sağlığını tehdit edecek boyuta gelebilir. Bina dayanımının azaltımını engellemek için tercih edebileceğiniz su deposu izolasyon sistemleri, aynı zamanda su sarfiyatının da önüne geçer. Yaptıracağınız izolasyon sayesinde dışarıdan depo içerisine girme ihtimali bulunan diğer asidik suların da engellenmesini sağlarsınız.


Ankara Su Deposu İzolasyonu

İçme Suyunuza Kanalizasyon Karışmasın
Hiç kimse kanalizasyon suyunun deposuna karışmasını istemez. Bu tip problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız siz de zamanında ve doğru bir firmanın Ankara su deposu izolasyonu hizmetlerinden faydalanmalısınız. Sadece bunlar değil, aynı zamanda yapının çevresinde bulunan ağaç köklerinin sularının da depoya ulaşmaması için hizmetlerimizden faydalanmanız şiddetle tavsiye edilir. Ağaç köklerinde bulunan deponuza ulaşması, depo içerisinde bulunan suyun biyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak kirlenmesine neden olur. Suyun biyolojik, kimyasal ve fiziksel kirlenmeye karşı dayanıklı olabilmesi için tercih edeceğiniz İsttaş ile beklentilerinizin üzerinde bir hizmet alabilirsiniz. Depo ile su arasındaki teması tamamen ortadan kaldıran izolasyon hizmetlerimiz ile antibakteriyel yalıtım malzemelerimizi sizlere sunuyoruz. Su deposu yalıtımında tercih ettiğimiz antibakteriyel malzemeler insanların ve diğer canlıların sağlığına olumsuz herhangi bir etkide bulunmaz. Su sızıntılarının tamamen ortadan kaldırılması için tercih edebileceğiniz malzemeleriniz suyun sağlıklı şartlar altında muhafaza edilmesine olanak tanır. Deponun çevresel faktörlerin olumsuz etkisinden korunmasına yardımcı olan hizmetlerimizden faydalanmak için İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. No:3, 34387 Nurol Tower kat 2 ofis 1 Şişli/İstanbul adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve talebiniz için günün her saatinde info@isttas.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bizimle telefonla iletişime geçmek istiyorsanız 0212 709 03 53 no.lu telefondan ulaşabilirsiniz. Çeşitli iletişim kanallarından ulaşacağınız müşteri temsilcilerimiz, en nitelikli sonucu almanız için sizleri yönlendirecektir.

Su Deposu İzolasyonunda Doğru Tercih


Ankara Su Deposu İzolasyonu

Su deposu izolasyonunda doğru tercih olan İsttaş, nitelikli çözümleri ile yaşam alanlarınızı çok daha kolay hale getirecek çözümlere imzasını atıyor. Su deponuzu doğru bir verimlilikte kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan hizmetleri tek bir merkezden sunan firmamız, temizlik ve onarım işlemlerinde de yanınızdadır. Gözle görülmeyen mikropların bertaraf edilmesi için dezenfeksiyon hizmetleri de alabileceğiniz firmamız sayesinde, tüm süreçleri tek merkezden kontrol altına alabilirsiniz. Son teknolojik ekipmanlar ile alana gelen ekibimiz, ölçeği ne olursa olsun, deponuzun en kısa süre içerisinde ve hataya yer bırakmayacak şekilde izole edilmesini sağlıyor. Sorunsuz ve uzun ömürlü izolasyonu sağlanan deponuz, bu sayede çok daha efektif bir şekilde kullanılabilir hale geliyor. Deponuzdan aldığınız verimi uzun süre devam ettirebilmek için siz de depo içinde bulunan suyu bekletmemelisiniz. Yalnızda su kesintilerinin olduğu zamanlarda değil, sürekli olarak depo suyunu kullanarak depo içinde bulunan suyun sirküle edilmesini sağlamalısınız. Bu sayede su klor etkisini kaybetmeyecek, bu durumda da suyun içinde zararlı mikroorganizmalar oluşmayacaktır. Nitelikli sonuçlar almak için tercih edebileceğiniz izolasyon hizmetlerimiz sayesinde sızıntı sebebiyle suyun içine girebilecek kirletici etkenlerden de uzak durmuş olursunuz. Bu sayede deponuz daha uzun sürede kirlenecektir.


Ankara Su Deposu İzolasyonu

Daha Sağlıklı Su Depoları
Deponun daha uzun sürede kirlenmesi, temizlik masraflarının da uzun aralıklarla ortaya çıkması anlamına gelir. Deponuzun içine kanalizasyon suyu veya yağmur suyu gibi istenmeyen suların girmesini istemiyorsanız, deponuzdan sızan suyun binanın yapısını çürütmesini istemiyorsanız, su ve enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız siz de su deposu izolasyon hizmetlerimizden hemen faydalanmalısınız. Sağlıklı su depoları için tercih edebileceğiniz izolasyon hizmetlerimizi ulaşılabilir fiyatlarla sunarak herkesin sağlıklı su tüketmesini sağlayan İsttaş, sektördeki güvenilirliğini yıllara dayanan tecrübesi ile taçlandırıyor. Bugüne kadar bizi tercih eden müşterilerimiz artık ailemizin bir parçası, Su depolarının periyodik bakım süresi geldiğinde müşterilerimize hatırlatmada bulunuyor ve onlar adına süreci takip ediyoruz. Rutin bakım ve kontrollerini gerçekleştirdiğimiz depolarda daha sağlıklı sular tüketiliyor, hastalıklara davetiye çıkarılmıyor. Siz de ayrıcalıklı müşterilerimiz arasındaki yerinizi almak için hemen bizimle iletişime geçin. Size özel tekliflerimiz ve ayrıcalıklarımızdan yararlanın.


ANKARA merkezli profesyonel Su Deposu İzolasyonu hizmetimizle garantili olarak ANKARA SU DEPOSU İZOLASYONU sunuyoruz. İsttaş firması, uzun yıllardır su deposu temizliği ve su deposu izolasyonu gibi birçok hizmeti kurumsal olarak sunmaktadır.

WhatsApp Hizli Basvuru

Telefonla Ara
» Su Deposu Temizliğinden Dezenfektan Çalışmalarına Kadar Birçok Hizmetimizde Özel İndirim Uygulanmaktadır  
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 217525
REFERANSLARIMIZ