Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İZMİR Su Deposu Temizliği

İzmir su deposu temizliği hizmetleri ile her ölçekten su deposunun iç ve dış bölümünün ideal bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Temizlik işlemlerinde insan sağlığına dost olan materyalleri tercih eden alanında uzman ekibimiz, depo içerisinde bulunan zararlı mikroorganizmaların da yok edilmesini olanak sağlar. Kullanıcı deneyimini iyileştiren çözümleri ile temizlik işlemlerini tek merkezden yürüten İsttaş, ister birkaç litrelik, isterseniz de tonlarca su kapasitesine sahip olan su depolarının mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Profesyonel destek alarak oluşabilecek insan hatalarını minimalize etmenize olanak sağlayan İzmir su deposu temizliği firmamız, suyu sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizler için sunar. Depo içinde bekleyen su, zaman içerisinde kirlenir. Yılda en az bir kez ve mümkünse de yılda iki kez temizletmeniz gereken su deponuz, bu sayede bulaşıcı hastalık yuvası olmaktan çıkar. Unutmayınız ki bulaşıcı hastalıkların yarısından fazlası kirli sulardan kaynaklanır. Bu suyun muhafaza edildiği alanı temizletmezseniz depo içerisinde bulunan su kirlenir ve bu da suyu kullanan herkesin tehdit altında olduğu anlamına gelir.
 

WhatsApp Hizli Basvuru


Yalıtım ve Temizlik Bir Arada

Sadece temizlik değil, aynı zamanda yalıtımın da yapılması gereken su depolarında korozyon oluşmaması için önleminizi bugünden almalısınız. Depo duvarlarında meydana gelen sızıntılar, binanın temeline ve duvarlarına doğru ilerleyerek duvarların çürümesine sebep olabilir. Bu nedenle ortamda meydana gelen sızıntılar ve çatlakların alanında uzman firmamız tarafından doldurulması gereklidir. Deponun temizlenirken insan sağlığına dost ve suyun kimyasalını değiştirmeyecek solüsyonlar kullanıyoruz. Bu nedenle kendi başınıza temizlemek istediğiniz depomuzda çamaşır suyu ve deterjan gibi sodyum hipoklorit içeren herhangi bir madde ile temizlik yapmamalısınız. Depoda bilinçsizce kullandığınız kimyasallar, yarardan çok zarar getirebilir. İnsan sağlığına zararlı olan kimyasalların depo içerisinde kullanılması durumunda, kimyasal madde suya karışabilir. Bu da suyu kullanan herkesin önemli bir tehdit altında olduğu anlamına gelir. Bu nedenle yaşamın temel kaynağı olan suyu kullanırken güven içerisinde tüketmek istiyorsanız İzmir su deposu temizliği firmamızdan destek alabilirsiniz. Gıda tüzüğüne uygun olarak temizliğini gerçekleştirdiğimiz su depolarında insan sağlığına dost olarak işlemlerimizi tamamlarız. Temizlik işlemlerimiz sonrasında suyun klor parametrelerini ölçüp pH’ını belirledikten sonra bina yönetimine bilgilendirme amacıyla teknik bir rapor da hazırlayabiliriz. Bu sayede bina yönetimi de sorumlu olduğu bina sakinlerine söz konusu raporu kopyalayarak iletebilir ve insanların bina için hangi işlemlerin yapıldığını kolay bir şekilde görmelerine yardımcı olabilirsiniz.
 
İzmir su deposu temizliği


Belgeli Temizlik Malzemeleri

Su depolarında kullanılabilir belgesine sahip olan temizlik malzemelerimizle beklentilerinizi tam olarak karşılayan firmamız, hijyen kurallarına dikkat ederek depoların mükemmel bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Sağlıklı ve donanımlı İzmir su deposu temizliği ekibimiz, suyun temizleneceği alana gelerek koruyucu giysiler vasıtasıyla depo alanında girer. Bu sayede temizlik işlemleri esnasında personellerimizden depoya doğru herhangi bir olumsuz etki meydana gelmez. Birçok farklı materyalden üretilebilen su depoları, ihtiyacınızın doğru bir şekilde karşılanmasına olanak tanır. Su kesintilerinin sık sık yaşandığı durumlarda veya su tesisatının bulunmadığı alanlarda tercih edilebilen su depoları, insanların suya erişimini mümkün kılar. Temizlik ve bakım konusunda oldukça hassasiyet göstermeniz gereken su depolarının temizliğini zamanında ve doğru bir şekilde yapmadığınızda alanda bakteri ve mikrop oluşumuna zemin hazırlarsınız. Bu bakteri ve mikropların yanı sıra suyun içinden ayrışan maddeler, alanda tortu ve yosun gibi farklı oluşumlara da sebebiyet verebilir. Aynı zamanda depo içerisinde haşere ve fare gibi canlılar giriş yaptığında çok daha olumsuz bir sonuç doğabilir.


İzmir su deposu temizliği


Her Depoya Uygun Temizlik

İster mermer isterseniz de paslanmaz çelikten üretilen su depolarının doğru bir şekilde temizlenmesi için uzun yıllardır süregelen tecrübemizden faydalanabilirsiniz. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulmayan özel kimyasallar ve son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetleri sayesinde alanda en ufak bir toz ve kir tanesi bile bırakmadan mükemmel temizlik hizmetini sizler için sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek her nerede olursanız olun dezenfeksiyon ve temizlik hizmetlerimizden yararlanmak olacak. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğinizde deponuz hakkında detaylı bilgi alınır. Gerekli durumlarda deponun fotoğrafı da sizden istenebilir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra temizlik işlemleri ile ilgili gün ve saat bilgisi ortaklaşa kararlaştırılır. Alanında uzman ekibimiz, özel koruyucu kıyafetler ve son teknolojik ekipmanlarla birlikte zamanında alana giderek profesyonel bir şekilde dört bir koldan temizlik işlemlerini gerçekleştirir. Suyun boşaltılması ile başlayan temizlik işlemleri, depo içinin dibine yapışan maddelerin kimyasal solüsyonlar ile ayrıştırılması ile devam eder. Basınçlı makineler vasıtasıyla depo içinin temizlenmesi ile ayrıştırılan maddeler depo dışına aktarılır. Detaylı temizlik işleminin yapılmasından sonra deponun içi yeniden basınçlı su ile yıkanarak son kontroller yapılır. Deponun içi tekrar su ile doldurularak klor ve pH kontrolleri yapılır. Bu sayede hem sizin hem de ekibimizin içi rahat olur. Talep etmeniz durumunda, temizlik işlemlerinin yanı sıra dezenfeksiyon hizmeti de alabilirsiniz. su deposu temizliği hizmetleri sunan firmamız, tek merkezden çoklu hizmet anlayışı ile depolarda, gözle görülmeyen zararlı mikroorganizmaların yok edilmesinde de yanınızdadır.

İzmir su deposu temizliği

Firmamız Hakkında
İzmir su deposu temizliği hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Geri kalan her şeyi alanında uzman ekibimiz sizin adınıza gerçekleştirecektir. Bu sayede sizden hem zaman hem de efordan büyük ölçüde tasarruf edersiniz. İşin uzmanları tarafından yapılan temizlik işlemleri sayesinde uzun bir süre boyunca herhangi bir ek bakım ve onarım masrafı gerektirmeden deponuzu gün içerisinde kullanabilirsiniz. İçme, meyveleri yıkama, çamaşır yıkama veya evinizde beslediğiniz diğer canlılar için kullanabileceğiniz depo suyunun temiz bir şekilde muhafaza edilmesi için mutlaka depo temizliğini zamanında ve işinin ehli kişiler tarafından yapılması gereklidir.

İzmir su deposu temizliği

Bizimle İletişime Geçin
Deponun yapısına uygun olarak ilgili malzemeleri kullanan ekibimiz, daima sizin için en iyisini hedefler. Siz de kusursuz temizlik hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız 0212 709 03 53 no.lu telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depo temizliğinde nitelikli çözüm arayanların adresi olan firmamız, sektörde çeyrek asra yaklaşan hizmetleri ile en doğru sonuçları almanıza olanak tanıyor. İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. No:3, 34387 Nurol Tower kat 2 ofis 1 Şişli/İstanbul adresinden bize ulaşarak da hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sunduğumuz depo temizliği hizmetlerinin yanı sıra, su kaçaklarının tamir edilmesinde de uzman olan ekibimiz ile su deponuzda meydana gelen tüm problemlere tek bir merkezden çözüm bulursunuz. Bu sayede tek bir muhatap ile işlemlerinizin çok daha hızlı ve profesyonelce gerçekleşmesini sağlarsınız. Nitelikli ekipmanlar, eğitimli personeller ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Evlerden otellere kadar her alandaki su deposuna müdahale edebilen ekibimiz, depo ölçeği fark etmeksizin tüm alanlara erişebilecek kapasitededir. Su deposunun temizliği için zaman kaybetmek istemiyorsanız siz de alanında uzman su deposu temizliği hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek haftanın her günü beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru


İZMİR Bölgesine özel Su deposu temizliği hizmetimizle artık size çok yakınız. Su deposu temizlik artık hemen hemen her evde, her iş yerinde su sorunu yaşanmasına karşı bir önlem olarak kullanılmaktadır. Bir lüks olmaktan çıkmış her konutun bir gereksinimi haline gelmiştir. Ancak bu kadar çok su deposu kullanmamıza karşın su deposu kullanımı konusunda hala gereken bilince sahip değiliz. Su deposunu alma anından kullanıma kadar ve hatta kullanım süresinde de dikkat edilmesi, yapılması gereken birçok durum vardır. İZMİR Su Deposu Temizliği hizmeti ile çok kısa süre içerisinde bölgenize gelip ön keşif çalışmasıyla fiyatlandırmayı en uygun şekilde sunuyor ve onayınızla hizmeti veriyoruz.

İZMİR SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su Deposu Nasıl Doğru Kullanılır?
Hayatımızın devamını sağlayabilmemiz için gereken temel şartlardan bir tanesi de sudur. Temiz bir suya erişmek bizim için oldukça önemli bir durumdur. Su sıkıntısı çekmemek için su depoları alıyor ancak bu depoları yanlış şekilde kullanıyoruz. Öncelikle su deposu seçme esnasında su deposunun hangi malzemeden yapıldığına dikkat etmemiz gerekmektedir. Mümkün olduğunuzca suya karşı direnç gösterecek ve kolay yosun, pas kaplamayacak malzemelerden yapılmış su depolarını tercih etmeliyiz. Montajı doğru bir şekilde yapılan su deposunun kapağı her zaman kapalı durumda kalmalıdır.

İZMİR Su Depo Temizliliği FirmasıAksi halde bu kapak alanından su deponuzun içerisine toz, kir gibi istenmeyen ve suyunuzu kirletecek atıklar girebilir. Hatta sokak hayvanları depo içerisine girebilir ve su içerisinde can verebilirler. Bu durumda ölü hayvan üzerinde oluşacak tüm bakteriler de suyunuza karışacaktır. Var olan bulaşıcı hastalıkların çok büyük oranının su ile bulaştığını göz önünde bulundurursak sularımı oldukça dikkatli kullanmalıyız. Tüm bu kullanım şartlarını sağlamış olsak bile her yıl en az bir defa olmak üzere su depomuzun temizlenmesini sağlamalıyız. Bu işlem için su deposu temizliği ilacı olarak bilinen gerekli kimyasallar kullanılmaktadır. Oldukça hassas ve önemli bir iş olan bu temizlik işlemini İZMİR bölgesine özel en kaliteli şekilde sunan İsttaş su deposu temizliği ilacı ile temizlik hizmeti veren firmamızdan gerekli hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle hem deponuz konusunda uzman ekibimiz ile tamamen her türlü atıktan temizlenir, hem de istediğiniz takdirde gelecek zamanlar için bir temizlik planı hazırlayabiliriz.

İZMİR Su Depo Temizliliği

İZMİR Su Deposu Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Su deposu temizliği ilacı ile yapılacak olan temizlik esnasında çok güçlü kimyasallar kullanılacağı için olay esnasında işlem yapacak olan kişiler koruma elbiseleri giymeli, gözlük ve maskelerini takmalıdır. Bu ön hazırlık işleminden sonra temizliği yapılacak olan depo tamamen boşaltılır. İçerisi boş olan deponun iç yüzeyi öncelikle basınç verilmiş su ile yıkanır. Bu işlem ile deponuzun iç yüzeyinde oluşmuş olan pas, yosun, tortu gib fiziksel atık olarak kabul edilen kirliliklerden kurtulmanız sağlanır. Ardından ise depo içerisinde oluşan kimyasal atıklardan kurtarmak için su deposu temizliği ilacı ile depo içerisi tamamen yıkanır. İZMİR merkezli bu işlem ile depo içerisinde ki zararlı olan her şeyin temizlenmesi sağlanır. Son kez tamamen yıkanan su deposu kimyasal ilaçlardan arındırıldıktan sonra kullanılmaya hazırdır. Böylelikle su deponuzu tamamen güven ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Vereceğiniz talimat ile gereken zaman aralıklarında bu işlem tekrarlanarak deponuz her zaman güven altında tutulur.

WhatsApp Hizli Basvuru

İsttaş firması olarak bizlerden bu hizmeti almak için web sitemizdeki adresinden bizlere ulaşabilir başvuru formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarımız ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. İZMİR noktasına en yakın ekibimiz iletişiminizden sonra sizi arayarak randevu alıp fiyat ve hizmet sunacaktır.

İZMİR Su Depo Temizliliği Firması Telefon Numaraları


İZMİR Su Deposu Temizliği Talimatı
Su hayatımızın her anında bizlerin yaşamını sürdürebilmesi için gereklidir. Bundan dolayıdır ki tarih boyunca yaşama su şekil vermiştir. Temiz ve kullanılabilir olan su her zaman en önemli durumdur. Günümüzde de bu işleyiş aynı şekilde devam etmektedir. Yaşadığımız çağ her ne kadar su ve diğer herşeyin bulunurluğu konusunda el verişli olsa da dikkat etmemiz gereken durumlar da vardır. Su depolama hemen hemen her evin sahip olduğu bir durumdur. Bu depolanan suyun da bakımı oldukça önemlidir. Aksi durumda su kullanılmaz ya da kullanımı durumunda insan sağlığına zarar verecek boyutlara gelebilir. Bu gibi durumlar için biz İstaş su deposu temizliği firması olarak sizlere gereken tüm hizmetleri sağlıyoruz. Depolarınızı her zaman güvende ve sağlık içinde tutuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizleri arayarak su deposu temizliği talimatı vermek olacaktır.

İZMİR SU DEPOSU KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DURUMLAR
Olası bir su kaybı durumunda sorun yaşamamak için su deposu almaya karar verdiniz. Peki bu durumda nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle deponun yapıldığı malzeme su depolamak için uygun olmalıdır. Yosun, tortu, pas tutmayacak malzemeler seçmeye özen göstermelisiniz. Daha sonrasında alınan deponun taşınması ve kurulumu da oldukça önemlidir. Taşınma sırasında darbe alıp çatlayan depolar siz fark etmeseniz de zamanla su sızdırır bu da binanıza zarar verir. Bağlantıları doğru yapılmayan depolar da aynı şekilde sizleri zarara uğratır. Her durumda su deposunda ki su içeride tutulmalı, su depodan kullanıp suyun devamlılığı sağlanmalıdır. Bekleyen su her zaman sağlıksızlaşmaktadır. Tüm bu kullanım detaylarına dikkat etseniz bile yılda en az bir defa su deponuzu temizletmeniz gerekmektedir. Var olan bulaşıcı hastalıkların %80 gibi büyük bir kısmı su aracılığı ile bulaşıyor. Su deponuzun her zaman temiz olmasını sağlamak için ekibimiz ile görüşerek bir su deposu temizliği talimatı verebilirsiniz. Böylelikle siz unutsanız bile hazırlanmış olan periyot dahilinde gereken zamanlarda deponuzun temizliği aksatılmadan yapılır. Bu işlem için tek yapmanız gereken bizleri arayarak ekibimiz ile görüşerek bir randevu ayarlamak ve yapılacak olan ilk temizliği takiben gereken zaman aralıkları ile bir su deposu temizliği talimatı oluşturmak olacaktır.

İZMİR SU DEPOSU NASIL TEMİZLENİR?
İZMİR Su deposu temizliğinin iki aşaması vardır. Birincisi fiziksel temizlik aşaması dediğimiz tortu, kir, pas gibi atıklardan arındırma, ikincisi ise gözle göremeyeceğimiz kimyasal oluşumlara karşı temizleme aşaması olan kimyasal temizlik aşamasıdır. Adım adım temizlik aşamasını inceleyecek olursak;

• Öncelikle temizlik yapılacak olan su deposunda eğer su varsa boşaltılır. Temizlik yapılabilmesi için su deposunun içerisi tamamen boş olmalıdır. İZMİR merkezli hizmetimizde boş olan su deposu temizliklerinde çok hızlı hizmet sağlıyoruz.

• Uygulama ekibi işlem öncesi gerekli koruma kıyafetlerini giyerler. Ve ardından fiziksel temizlik işlemi başlar. Bu işlem çok yüksek basınçlı su ile su deposunun içerisini yıkayarak gerçekleşir. Bu sayede depo iç yüzeyin kaplamış olan tüm atıklar yerlerinden sökülür, işlem sonrasında depo içerisinde gözle görülür bir kir, pas, tortu, yosun kalmaz

• Fiziksel temizlikten sonra işin görünmeyen kısmına sıra gelir. Yüksek kimyasal içerikli karışımlar ile deponun içerisi tamamen yıkanır. Bu işlem esnasından kesinlikle maske kullanmadan nefes alınmamalıdır. Çok güçlü kimyasallar kullanıldığı için oldukça risklidir.

• Kimyasal temizlik yapıldıktan sonra sıra depo içerisini bu kimyasallardan temizleme işlemindedir. Tekrardan çok yüksek basınçlı sular ile depo tamamen durulanır ve böylelikle deponun temizliği sağlanmış olur.

Bu işlemler ile depolarını sağlıkla kullanılacak duruma getiriyor ve ardından sizlerle beraber bir su deposu temizliği talimatı hazırlayarak gereken aralıklarda depolarınızı temizliyoruz. Bu talimatı vermek ve ekibimizle görüşmek için tek yapmanız gereken İZMİR merkezimizi size yönlendirmek için çağrı merkezi hattımızdan bizleri aramak olacaktır.

İstaş Su Deposu Temizleme Kimyasalları
İZMİR Su Depo TemizliliğiSu tarihin başlangıcından beri hayatımıza ve tüm dünyaya yön veren bir güç olarak yaşamıştır. Ve bu durumun değişeceği de ön görülmemektedir. Büyük medeniyetlere, krallıklara insanlara her zaman bir güç sağlamış, su nerede ise insanlarda oralarda yaşamışlardır. Tabii ki bu durumda suyun kullanılabilirliği de önemlidir. Nitekim günümüzde de durum aynı. Oldukça rahat bir şekilde suya erişimimiz var. Ancak kullandığımız bu sular ne kadar temiz? Depolama yaptığımız su depoları ne kadar sağlıklı?
Yaşanabilecek olan olası su kesintileri vb gibi durumlar için hemen her apartmanın, evin kendi kullanımına ait bir su deposu bulunmaktadır. Bu depolar ile depolanan sular gerektiği durumda kullanılmak üzere saklanır. Ancak bu doğru bir yöntem değildir. Su depolanmamalı, aksine sürekli devir daim içerisinde olmalıdır. Aksi halde sağlıksız bir hal alacaktır. 

Ayrıca bu su depolarının ağızları da kapalı kalmalıdır. Ağzı açık kalan su depolarının içerisine toz, kir, pislik gibi maddelerin yanı sıra oranın bir sığınak olduğunu düşünen kedi, fare gibi hayvanlarda girebiliyor ve içerisinde çıkamayıp ölü olarak orada kalmaya devam ediyorlar. Bu gibi durumlar da sağlığınıza doğrudan çok ciddi zararlar verebiliyor. Bununla beraber bu su depolarının bağlantılarının doğru yapılması da oldukça önem arz etmektedir. Her şey doğru yapıldıktan sonra ise belirli zaman aralıklarında su depolarına temizlik bakımı yapılması gerekmektedir. Biz İ istaş su deposu temizleme kimyasalları firması olarak sizlere bu konuda uzman kadromuz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile gereken tüm hizmetleri sunmaktayız. Bizi telefon ile arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve istediğiniz zaman periyotlarında tüm depo temizlik hizmetinizi sağlatabilirsiniz.

İZMİR Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?
İstaş su deposu temizleme kimyasalları firması olarak sahip olduğunuz her boyut ve ebatta ki su depolarının tüm temizliğini sağlayarak su depolarınızı güvenle kullanmanızı sağlıyoruz sizlere. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olacaktır. istaş su deposu temizleme kimyasalları, sahip olduğu uzman kadrosu ile sektörde öncü bir yere sahip olmaktadır. Su deposu temizliği yapmadan önce bazı koşulların hazır olması gerekmektedir ve bunun ardından temizleme işlemi başlar. Yapılacak olan işlemleri sıralayacak olursak;
• istaş su deposu temizleme kimyasalları ile temizliği yapılacak olan su deposu tamamen boş olmalıdır. Boş olmayan depolar gereken durumlarda ekibimiz tarafından boşaltılacaktır.
• istaş su deposu temizleme kimyasalları çok güçlü maddeler olduğu için ekip özel koruma kıyafeti giyerek işlemlere devam eder. İkinci adım olarak çok yüksek basınçlı sular ile depo içerisi tortu, pas ve kir gibi maddelerden arındırılır.
• Fiziksel temizlik adı verilen yıkama işleminden sonra kimyasal temizlik yapılacaktır. Bu adımda ise NaCIO kimyasal bileşeni kullanılarak depo tüm kimyasal kirlerden arındırılır.
• Bu kimyasal çok kuvvetli olduğu için sırada ki adım arındırma işlemidir. Depo kimyasallardan arındırılana kadar defalarca basınçlı sular ile yıkanır.
Tüm bu işlemler ile deponuz temiz bir hale getirilmiş olarak tekrar kullanımınıza sunulur. Ardından ise ekibimiz ile görüşerek düzenli temizlik için bir bakım planı oluşturulmasını sağlayabilir ve bu plan sayesinde su deponuzu güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin sağlanması için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

İZMİR Su Depo Temizliliği Ucuz

İZMİR İstaş Su Deposu Temizliği Fiyatları
Evlerinizde kullanmış olduğunuz depolarınızın ne denli temiz olduğunu hiç düşündünüz mü? Aklınıza gelmiş olsa da aklınıza gelmemiş olsa da su deposu temizliği ayrı bir öneme sahiptir. Hastalıklardan korunmak adına buna dikkat etmek gerekir. Sonuçta deponuzda bulunan su ile yemek yapıyor, bulaşık yıkıyor, duş alıyorsunuz. Hayatınızın birçok alanında bu sudan faydalanıyorsunuz. Temiz olmaması halinde, .eşitli hastalıklara yakalanma oranınız yüksek olacaktır. İstaş su deposu temizliği fiyatları konusunda gözünüz korkmasın. Gayet makul fiyatlar sunuyoruz. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 

WhatsApp Hizli Basvuru

Su Deposu Temizliği Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evlerinizde, iş yerinizde, okullarda ya da hastanelerde kullanılan depoların temizliği çok önemlidir. Belli aralıklar ile bu depoların kontrolünün yapılması gereklidir. Bakımının yapılmadığı takdirde hastalıklar ile karşılaşmanız yüksektir. İstaş firması olarak, depolarınızın temizliği için çalışıyoruz. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz. İstaş su deposu temizliği fiyatları için firmamızı arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Depolarınızın belirli aralıklar ile temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullandığınız sudan memnun kalamazsınız. Firmamızda çalışan kişiler, bu işin eğitimini almış uzman kişilerdir. Bu neden ile içiniz rahat olabilir. Yılların verdiği tecrübe ile işlerini devam ettirmektedirler. Deponuzun dezenfekte işleminin yapılması şarttır. Anlaştığınız firmanın kaç yıldır bu işi yaptığını sorgulamanız gerekir. 

İZMİR Su Deposu Temizliği Nasıl Uygulanır?
İZMİR Su deposu temizliği için öncelik olarak deponuzda bulunan suyun boşaltılması gereklidir. Eğer deponuzda bulunan suyu boşaltamadıysanız, ekiplerimiz tarafından pompa yardımı ile boşaltılacaktır. Depo boşaltma işlemi bittikten sonra, ekiplerimiz özel kıyafetlerini giyerek depo içerisine girerler. İlk olarak yapılan işlem, deponun içerisinde kir, pas gibi şeyler deponuzdan atılır. Ardından kompresör yardımı ile temizlenir. Ardından sodyum ile tüm yüzey dezenfekte edilir. Bu işlem sonrasında da yine kompresör yardımı ile defalarca durulanır. Bunun sonucunda da ekiplerimiz, sizlere yapılan işlemi anlatan bir yazı verecektir. 

İZMİR Su Depo Temizliliği Personeli

Bu yazıda dikkat etmeniz gerekenler de yazılı olacaktır. Su deposu temizliği konusunda bilmeniz gerekenler şunlardır:

• Su deposu temizliği oldukça önemlidir. Bu konuda işin ehli olan kişilerden yardım almak en iyi olanıdır.
• Su depolarınızın temizliğini belirli aralıklar ile yaptırmanız gerekmektedir. Dezenfekte işlemi olmadan mikroplardan arınmanız mümkün değildir. 
• Su deposu temizliğini yapacak olan kişilerin özel kıyafet giymeleri gerekmektedir. Profesyonel bir ekip tarafından deponuz temizlenirse çok daha iyi olacaktır. Böylelik ile yapılan işlem sonrasında daha çok verim alırsınız. 
• Su deponuz temizlenirken, kullanılan malzemenin de kaliteli olması çok önemlidir. Kalitesiz malzeme ile yapılan dezenfekte işlemi, istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için dikkatli olmakta yarar vardır. 
• İstaş su deposu temizliği fiyatları konusunda, firma olarak müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca verdiğimiz hizmetin son derece arkasındayız.

İZMİR bölgesinde genellikle su depoları gün içerisinde defalarca kullanılır. Sık sık kullanıldığı için dezenfekte işleminin belirli aralıklar ile yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için bu işi bilen kişilerden hizmet alabilirsiniz. Seçeceğiniz firmanın, kaç yıldır bu iş ile meşgul olduğunu bilmeniz size yarar sağlayacaktır. İstaş İZMİR su deposu temizliği fiyatları için firmamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.


» İZMİR İline Ait Verdiğimiz Diğer HizmetlerİZMİR Su Deposu İzolasyonu


» Hizmet Verdiğimiz İlçelerALİAĞA Su Deposu Temizliği


BALÇOVA Su Deposu Temizliği


BAYINDIR Su Deposu Temizliği


BERGAMA Su Deposu Temizliği


BEYDAĞ Su Deposu Temizliği


BORNOVA Su Deposu Temizliği


BUCA Su Deposu Temizliği


ÇEŞME Su Deposu Temizliği


ÇİGLİ Su Deposu Temizliği


DİKİLİ Su Deposu Temizliği


FOÇA Su Deposu Temizliği


GAZİEMİR Su Deposu Temizliği


GÜZELBAHÇE Su Deposu Temizliği


KARABURUN Su Deposu Temizliği


KARŞIYAKA Su Deposu Temizliği


KEMALPAŞA Su Deposu Temizliği


KINIK Su Deposu Temizliği


KİRAZ Su Deposu Temizliği


KONAK Su Deposu Temizliği


MENDERES Su Deposu Temizliği


MENEMEN Su Deposu Temizliği


NARLIDERE Su Deposu Temizliği


ÖDEMİŞ Su Deposu Temizliği


SEFERİHİSAR Su Deposu Temizliği


SELÇUK Su Deposu Temizliği


TİRE Su Deposu Temizliği


TORBALI Su Deposu Temizliği


URLA Su Deposu Temizliği

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 526106
REFERANSLARIMIZ