Şişli / İSTANBUL
Sitede Ara

İSTANBUL Su Deposu Temizliği

İstanbul su deposu temizliği ile su depolarının içinde bulunan zararlı mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Periyodik bakım hizmetlerimiz sayesinde su depolarındaki suyun çok daha sağlıklı ve içilebilir kıvamda olmasını sağlayabilirsiniz. Su depolarının birer mikrop yuvasına dönüşmemesi için tercih edebileceğiniz İstanbul su deposu temizliği hizmetleri sayesinde, klor etkisini kaybetmeyen sulara sahip olmak mümkündür. Bekleyen su kimyasal reaksiyona girerek zararlı mikroorganizmaların oluşumuna zemin hazırlayabilir. Küf, tortu, kum, pas ve çamur gibi insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engellemek için bir gereklilik değil, bir zorunluluk olan temizlik işlemleri aynı zamanda deponun kötü kokmasını da engeller. Depoda suyun beklemesi, bir süre sonra kötü koku oluşumuna ve suyun renginin değişmesine sebep olabilir. Çamaşırlarınızı yıkadığınız, meyvelerinizi yıkadığınız ve hatta içme suyu olarak kullandığınız bu sular sağlığınızı tehdit edebilir. İshal, hepatit, tifüs, tifo ve kolera gibi önemli hastalıkların habercisi olabilecek sağlıksız suların tüketilmesi hem sizin hem de çevrenizdeki canlıların sağlığını olumsuz yönde etkilemesine sebep olabilir. Su depolarına haşerelerin girmesi ve bunların alanda ölmesi de mümkündür. Bu durum çok daha önemli sağlık sorunlarına yol açabilir. Yılda minimum 1 defa temizlenmesi gereken su depolarının doğru bir şekilde temizlik işleminin gerçekleşmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru


Su Deposu Neden Kirlenir?

Su deposunun kirlenmesinde belli başlı faktörler vardır. Suyun beklemesi kirlenmenin en önemli etkenlerinden bir tanesidir. Bu nedenle suyu bekletmek ve sadece su kesintilerinin olduğu dönemlerde tüketmek yerine sürekli olarak devir daim yapmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ortamın sıcaklığı da deponun kirlenmesi üzerinde etkili olan bir başka etkendir. Yaz aylarında sıcaklık arttığı için virüs ve bakterilerin çok daha hızlı yayılması mümkündür. Su depolarının içerisinde genellikle şebeke suyu kullanılır. Suyun içerisinde bulunan klor, zamanda etkisini yitirir ve mikropların üremesine sebep olabilir. Temizlik işlemlerinin gerçekleşmesi ise profesyonellik gerektirir. Alanında uzman ekibimiz, sertifikalı personellerimiz ile taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde deponun alanına gelerek deponun yapısına uygun olan temizlik malzemeleri ile işlemleri gerçekleştiriyoruz. Suya herhangi bir zararı olmayan, insan sağlığına dost olan solüsyonlar sayesinde deponun tabanında yapışmış olan yosun ve diğer zararlı mikroorganizmaların sökülmesini sağlıyoruz. Basınçlı makineler yardımıyla, depo içinin mükemmel bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan ekibimiz, ister galvanizden isterseniz de paslanmaz çelikten üretilmiş olsun; her türlü deponun yapısına uygun olarak temizlik işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Hizmetlerimizden faydalanmak için İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. No:3, 34387 Nurol Tower kat 2 ofis 1 Şişli/İstanbul adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul su deposu temizliği

İsttaş ile Kaliteli ve Sağlıklı Sular

Suyun biyolojik yapısını bozarak kalitesinin yok edilmesine sebep olan etkenleri ortadan kaldıran ekibimiz, hızlı bir şekilde profesyonel hizmet sunarak zamandan da tasarruf etmenize olanak sağlar. Suyun içindeki deponun boşaltılması ile başlayan temizlik işlemlerimiz, depo dibinde bulunan yosun, metal, tahta, tortu, kum ve çamur gibi dipte biriken zararlı materyallerin yok edilmesini sağlar. Deponun duvarlarında oluşan tortuların kusursuz bir şekilde çıkarılmasını olanak sağlayan alanında uzman ekibimiz, kompresör ile basınçlı su yardımıyla temizlik yapılan alanlarda tek bir toz tanesinin bile kalmasını engeller. Temizlik işleminin sonrasında kirli suyun dışarı çıkarılmasını olanak tanıyan ekibimiz, özel cihazlar vasıtasıyla depo içerisinde herhangi bir kirin kalıp kalmadığını son tanesine kadar kontrol eder. 2 kez basınçlı su yardımıyla temizlik işleminin gerçekleştiği alanlarda talebinize bağlı olarak dezenfeksiyon hizmeti de verebiliriz. Dezenfeksiyon hizmeti, alanda bulunan ve gözle görülmeyen zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi olanak sağlar. Son derece ekonomik olan su deposu temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak.

İstanbul su deposu temizliği

Profesyonel Su Deposu Temizliği
İstanbul su deposu temizliği konusunda uzman olan firmamız, sunduğu profesyonel araçlar ve teknik çalışma ekibi tarafından en uygun sonuçları almanızı sağlar. Profesyonel kişilerden İstanbul su deposu temizliği hizmeti alarak siz de suyun çok daha temiz olmasına yardımcı olabilirsiniz. Farklı kullanım ömürlerine sahip olan su depolarının doğru bir şekilde temizlenmesi için tercih edebileceğiniz firmamız, insan yaşamı için gerekli olan en önemli bileşenlerinden olan suyun temizlenmesine olanak sağlar. Vücudun yarısından fazlasına sahip olan su, sadece insanlar için değil, diğer canlılar için de oldukça önemlidir. Su tesisatının bulunmadığı alanlarda veya su kesintilerinin yoğun olduğu alanlarda tercih edilen su depoları insan sağlığı için oldukça önemlidir. Deponun büyüklüğü ve kirlilik oranına göre farklı sürelerde yapılan temizlik işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanır. Bu sayede siz zamandan tasarruf ederek herhangi bir efor sarf etmeden deponuzun temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Eğer depo içerisinde herhangi bir su sızıntısı veya su kaçağı varsa tamir işlemleri için de yanınızdayız. Deponun sadece temizlenmesi yetmez. Su kaçakları hem yapının bozulmasına hem de tortu veya kum gibi farklı materyallerin depo içerisine girmesine sebep olabilir. Bu nedenle temizlik işlemi öncesinde talep etmeniz durumunda İsttaş ekibi olarak su deposu tamir hizmetlerimiz ile de yanınızdayız. Doğru bakım hizmetleri ile deponun içinin ve dışının doğru bir şekilde temizlenmesini sağlayan alanında uzman ekibimiz, işlemler sonrasında yeniden su dolumu yapılan alanlarda pH ölçümü yaparak suyun temizliğinin garanti altına alınmasını sağlar. 

İstanbul su deposu temizliği

Kaliteli ve Güvenilir Su Deposu Hizmetleri
Temizlik esnasında suyun sıcaklığı ve niteliğini daimi olarak kontrol eden ekibimiz, canlı sağlığına zarar verebilecek tüm zararlı mikroorganizmaların yok edilmesine olanak sağlar. Tüm bu işlemler insan sağlığına dost olan özel solüsyonlar yardımı ile gerçekleştirilir. Son teknolojik ekipmanlar ile temizlik işleminin kusursuz olarak uygulandığı İstanbul su deposu temizliği hizmetlerimiz kapsamında işlemler öncesinde alandaki suyu tamamen tahliye ediyoruz. Depolar genellikle bodrum katlarında veya dış mekanlarda bulunduğu için doğru aydınlatma uygulamaları ile deponun içinin her alanının görünür kılınmasını sağlıyoruz. Bu sayede pislik, tortu, kir, duvar ve tabanlardaki diğer zararlı mikroorganizmaları insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan kimyasal malzemelerle temizliyoruz. Kimyasal uygulamasının ardından durulama işlemi uyguluyoruz. Durulama işlemi sonrasında talebinize bağlı olarak dezenfeksiyon hizmetlerimizi sunuyor ve ardından yeniden durulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Son teknolojik ekipmanlar sayesinde gerçekleştirdiğimiz durulama ve temizlik işlemleri sayesinde alanda herhangi bir olumsuzluk bulundurmuyoruz. Hafta içi ve hafta sonu da dahil olmak üzere her gün ulaşabileceğiniz firmamız bakteri önleyici ürünler sayesinde uzun süre boyunca sterilizasyonu korur.

İstanbul su deposu temizliği

Su Deposu Temzlik Hizmeti
Alanda bulunan kireçlerin sorunsuz bir şekilde temizlenmesi, hijyenik ve güvenli bir su deposu ortamı sağlar. Ortamda bulunan yağ ve kir gibi ağır kalıntıların temizlendiği su deposu temizleme hizmetlerimizde yosunlanmanın önlenmesi için özel uygulamalar yapılır. Gerekli olduğu durumlarda da tek merkezden hizmet alarak zamandan ve efordan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Ekonomik çözümleri ile beklentilerinize en iyi şekilde karşılayan firmamız inşaat parçaları, beton, metal, hayvan ölüleri, bakteri, fare, haşere, çamur, pas, kir ve yosun gibi alanda oluşabilecek tüm olumsuzlukların tamamıyla ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Siz de kusursuz temizlik hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz 0212 709 03 53 no.lu telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

WhatsApp Hizli Basvuru


İSTANBUL Bölgesine özel Su deposu temizliği hizmetimizle artık size çok yakınız. Su deposu temizlik artık hemen hemen her evde, her iş yerinde su sorunu yaşanmasına karşı bir önlem olarak kullanılmaktadır. Bir lüks olmaktan çıkmış her konutun bir gereksinimi haline gelmiştir. Ancak bu kadar çok su deposu kullanmamıza karşın su deposu kullanımı konusunda hala gereken bilince sahip değiliz. Su deposunu alma anından kullanıma kadar ve hatta kullanım süresinde de dikkat edilmesi, yapılması gereken birçok durum vardır. İSTANBUL Su Deposu Temizliği hizmeti ile çok kısa süre içerisinde bölgenize gelip ön keşif çalışmasıyla fiyatlandırmayı en uygun şekilde sunuyor ve onayınızla hizmeti veriyoruz.

İSTANBUL SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su Deposu Nasıl Doğru Kullanılır?
Hayatımızın devamını sağlayabilmemiz için gereken temel şartlardan bir tanesi de sudur. Temiz bir suya erişmek bizim için oldukça önemli bir durumdur. Su sıkıntısı çekmemek için su depoları alıyor ancak bu depoları yanlış şekilde kullanıyoruz. Öncelikle su deposu seçme esnasında su deposunun hangi malzemeden yapıldığına dikkat etmemiz gerekmektedir. Mümkün olduğunuzca suya karşı direnç gösterecek ve kolay yosun, pas kaplamayacak malzemelerden yapılmış su depolarını tercih etmeliyiz. Montajı doğru bir şekilde yapılan su deposunun kapağı her zaman kapalı durumda kalmalıdır.

İSTANBUL Su Depo Temizliliği FirmasıAksi halde bu kapak alanından su deponuzun içerisine toz, kir gibi istenmeyen ve suyunuzu kirletecek atıklar girebilir. Hatta sokak hayvanları depo içerisine girebilir ve su içerisinde can verebilirler. Bu durumda ölü hayvan üzerinde oluşacak tüm bakteriler de suyunuza karışacaktır. Var olan bulaşıcı hastalıkların çok büyük oranının su ile bulaştığını göz önünde bulundurursak sularımı oldukça dikkatli kullanmalıyız. Tüm bu kullanım şartlarını sağlamış olsak bile her yıl en az bir defa olmak üzere su depomuzun temizlenmesini sağlamalıyız. Bu işlem için su deposu temizliği ilacı olarak bilinen gerekli kimyasallar kullanılmaktadır. Oldukça hassas ve önemli bir iş olan bu temizlik işlemini İSTANBUL bölgesine özel en kaliteli şekilde sunan İsttaş su deposu temizliği ilacı ile temizlik hizmeti veren firmamızdan gerekli hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle hem deponuz konusunda uzman ekibimiz ile tamamen her türlü atıktan temizlenir, hem de istediğiniz takdirde gelecek zamanlar için bir temizlik planı hazırlayabiliriz.

İSTANBUL Su Depo Temizliliği

İSTANBUL Su Deposu Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Su deposu temizliği ilacı ile yapılacak olan temizlik esnasında çok güçlü kimyasallar kullanılacağı için olay esnasında işlem yapacak olan kişiler koruma elbiseleri giymeli, gözlük ve maskelerini takmalıdır. Bu ön hazırlık işleminden sonra temizliği yapılacak olan depo tamamen boşaltılır. İçerisi boş olan deponun iç yüzeyi öncelikle basınç verilmiş su ile yıkanır. Bu işlem ile deponuzun iç yüzeyinde oluşmuş olan pas, yosun, tortu gib fiziksel atık olarak kabul edilen kirliliklerden kurtulmanız sağlanır. Ardından ise depo içerisinde oluşan kimyasal atıklardan kurtarmak için su deposu temizliği ilacı ile depo içerisi tamamen yıkanır. İSTANBUL merkezli bu işlem ile depo içerisinde ki zararlı olan her şeyin temizlenmesi sağlanır. Son kez tamamen yıkanan su deposu kimyasal ilaçlardan arındırıldıktan sonra kullanılmaya hazırdır. Böylelikle su deponuzu tamamen güven ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Vereceğiniz talimat ile gereken zaman aralıklarında bu işlem tekrarlanarak deponuz her zaman güven altında tutulur.

WhatsApp Hizli Basvuru

İsttaş firması olarak bizlerden bu hizmeti almak için web sitemizdeki adresinden bizlere ulaşabilir başvuru formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarımız ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. İSTANBUL noktasına en yakın ekibimiz iletişiminizden sonra sizi arayarak randevu alıp fiyat ve hizmet sunacaktır.

İSTANBUL Su Depo Temizliliği Firması Telefon Numaraları


İSTANBUL Su Deposu Temizliği Talimatı
Su hayatımızın her anında bizlerin yaşamını sürdürebilmesi için gereklidir. Bundan dolayıdır ki tarih boyunca yaşama su şekil vermiştir. Temiz ve kullanılabilir olan su her zaman en önemli durumdur. Günümüzde de bu işleyiş aynı şekilde devam etmektedir. Yaşadığımız çağ her ne kadar su ve diğer herşeyin bulunurluğu konusunda el verişli olsa da dikkat etmemiz gereken durumlar da vardır. Su depolama hemen hemen her evin sahip olduğu bir durumdur. Bu depolanan suyun da bakımı oldukça önemlidir. Aksi durumda su kullanılmaz ya da kullanımı durumunda insan sağlığına zarar verecek boyutlara gelebilir. Bu gibi durumlar için biz İstaş su deposu temizliği firması olarak sizlere gereken tüm hizmetleri sağlıyoruz. Depolarınızı her zaman güvende ve sağlık içinde tutuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizleri arayarak su deposu temizliği talimatı vermek olacaktır.

İSTANBUL SU DEPOSU KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DURUMLAR
Olası bir su kaybı durumunda sorun yaşamamak için su deposu almaya karar verdiniz. Peki bu durumda nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle deponun yapıldığı malzeme su depolamak için uygun olmalıdır. Yosun, tortu, pas tutmayacak malzemeler seçmeye özen göstermelisiniz. Daha sonrasında alınan deponun taşınması ve kurulumu da oldukça önemlidir. Taşınma sırasında darbe alıp çatlayan depolar siz fark etmeseniz de zamanla su sızdırır bu da binanıza zarar verir. Bağlantıları doğru yapılmayan depolar da aynı şekilde sizleri zarara uğratır. Her durumda su deposunda ki su içeride tutulmalı, su depodan kullanıp suyun devamlılığı sağlanmalıdır. Bekleyen su her zaman sağlıksızlaşmaktadır. Tüm bu kullanım detaylarına dikkat etseniz bile yılda en az bir defa su deponuzu temizletmeniz gerekmektedir. Var olan bulaşıcı hastalıkların %80 gibi büyük bir kısmı su aracılığı ile bulaşıyor. Su deponuzun her zaman temiz olmasını sağlamak için ekibimiz ile görüşerek bir su deposu temizliği talimatı verebilirsiniz. Böylelikle siz unutsanız bile hazırlanmış olan periyot dahilinde gereken zamanlarda deponuzun temizliği aksatılmadan yapılır. Bu işlem için tek yapmanız gereken bizleri arayarak ekibimiz ile görüşerek bir randevu ayarlamak ve yapılacak olan ilk temizliği takiben gereken zaman aralıkları ile bir su deposu temizliği talimatı oluşturmak olacaktır.

İSTANBUL SU DEPOSU NASIL TEMİZLENİR?
İSTANBUL Su deposu temizliğinin iki aşaması vardır. Birincisi fiziksel temizlik aşaması dediğimiz tortu, kir, pas gibi atıklardan arındırma, ikincisi ise gözle göremeyeceğimiz kimyasal oluşumlara karşı temizleme aşaması olan kimyasal temizlik aşamasıdır. Adım adım temizlik aşamasını inceleyecek olursak;

• Öncelikle temizlik yapılacak olan su deposunda eğer su varsa boşaltılır. Temizlik yapılabilmesi için su deposunun içerisi tamamen boş olmalıdır. İSTANBUL merkezli hizmetimizde boş olan su deposu temizliklerinde çok hızlı hizmet sağlıyoruz.

• Uygulama ekibi işlem öncesi gerekli koruma kıyafetlerini giyerler. Ve ardından fiziksel temizlik işlemi başlar. Bu işlem çok yüksek basınçlı su ile su deposunun içerisini yıkayarak gerçekleşir. Bu sayede depo iç yüzeyin kaplamış olan tüm atıklar yerlerinden sökülür, işlem sonrasında depo içerisinde gözle görülür bir kir, pas, tortu, yosun kalmaz

• Fiziksel temizlikten sonra işin görünmeyen kısmına sıra gelir. Yüksek kimyasal içerikli karışımlar ile deponun içerisi tamamen yıkanır. Bu işlem esnasından kesinlikle maske kullanmadan nefes alınmamalıdır. Çok güçlü kimyasallar kullanıldığı için oldukça risklidir.

• Kimyasal temizlik yapıldıktan sonra sıra depo içerisini bu kimyasallardan temizleme işlemindedir. Tekrardan çok yüksek basınçlı sular ile depo tamamen durulanır ve böylelikle deponun temizliği sağlanmış olur.

Bu işlemler ile depolarını sağlıkla kullanılacak duruma getiriyor ve ardından sizlerle beraber bir su deposu temizliği talimatı hazırlayarak gereken aralıklarda depolarınızı temizliyoruz. Bu talimatı vermek ve ekibimizle görüşmek için tek yapmanız gereken İSTANBUL merkezimizi size yönlendirmek için çağrı merkezi hattımızdan bizleri aramak olacaktır.

İstaş Su Deposu Temizleme Kimyasalları
İSTANBUL Su Depo TemizliliğiSu tarihin başlangıcından beri hayatımıza ve tüm dünyaya yön veren bir güç olarak yaşamıştır. Ve bu durumun değişeceği de ön görülmemektedir. Büyük medeniyetlere, krallıklara insanlara her zaman bir güç sağlamış, su nerede ise insanlarda oralarda yaşamışlardır. Tabii ki bu durumda suyun kullanılabilirliği de önemlidir. Nitekim günümüzde de durum aynı. Oldukça rahat bir şekilde suya erişimimiz var. Ancak kullandığımız bu sular ne kadar temiz? Depolama yaptığımız su depoları ne kadar sağlıklı?
Yaşanabilecek olan olası su kesintileri vb gibi durumlar için hemen her apartmanın, evin kendi kullanımına ait bir su deposu bulunmaktadır. Bu depolar ile depolanan sular gerektiği durumda kullanılmak üzere saklanır. Ancak bu doğru bir yöntem değildir. Su depolanmamalı, aksine sürekli devir daim içerisinde olmalıdır. Aksi halde sağlıksız bir hal alacaktır. 

Ayrıca bu su depolarının ağızları da kapalı kalmalıdır. Ağzı açık kalan su depolarının içerisine toz, kir, pislik gibi maddelerin yanı sıra oranın bir sığınak olduğunu düşünen kedi, fare gibi hayvanlarda girebiliyor ve içerisinde çıkamayıp ölü olarak orada kalmaya devam ediyorlar. Bu gibi durumlar da sağlığınıza doğrudan çok ciddi zararlar verebiliyor. Bununla beraber bu su depolarının bağlantılarının doğru yapılması da oldukça önem arz etmektedir. Her şey doğru yapıldıktan sonra ise belirli zaman aralıklarında su depolarına temizlik bakımı yapılması gerekmektedir. Biz İ istaş su deposu temizleme kimyasalları firması olarak sizlere bu konuda uzman kadromuz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile gereken tüm hizmetleri sunmaktayız. Bizi telefon ile arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve istediğiniz zaman periyotlarında tüm depo temizlik hizmetinizi sağlatabilirsiniz.

İSTANBUL Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?
İstaş su deposu temizleme kimyasalları firması olarak sahip olduğunuz her boyut ve ebatta ki su depolarının tüm temizliğini sağlayarak su depolarınızı güvenle kullanmanızı sağlıyoruz sizlere. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olacaktır. istaş su deposu temizleme kimyasalları, sahip olduğu uzman kadrosu ile sektörde öncü bir yere sahip olmaktadır. Su deposu temizliği yapmadan önce bazı koşulların hazır olması gerekmektedir ve bunun ardından temizleme işlemi başlar. Yapılacak olan işlemleri sıralayacak olursak;
• istaş su deposu temizleme kimyasalları ile temizliği yapılacak olan su deposu tamamen boş olmalıdır. Boş olmayan depolar gereken durumlarda ekibimiz tarafından boşaltılacaktır.
• istaş su deposu temizleme kimyasalları çok güçlü maddeler olduğu için ekip özel koruma kıyafeti giyerek işlemlere devam eder. İkinci adım olarak çok yüksek basınçlı sular ile depo içerisi tortu, pas ve kir gibi maddelerden arındırılır.
• Fiziksel temizlik adı verilen yıkama işleminden sonra kimyasal temizlik yapılacaktır. Bu adımda ise NaCIO kimyasal bileşeni kullanılarak depo tüm kimyasal kirlerden arındırılır.
• Bu kimyasal çok kuvvetli olduğu için sırada ki adım arındırma işlemidir. Depo kimyasallardan arındırılana kadar defalarca basınçlı sular ile yıkanır.
Tüm bu işlemler ile deponuz temiz bir hale getirilmiş olarak tekrar kullanımınıza sunulur. Ardından ise ekibimiz ile görüşerek düzenli temizlik için bir bakım planı oluşturulmasını sağlayabilir ve bu plan sayesinde su deponuzu güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin sağlanması için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

İSTANBUL Su Depo Temizliliği Ucuz

İSTANBUL İstaş Su Deposu Temizliği Fiyatları
Evlerinizde kullanmış olduğunuz depolarınızın ne denli temiz olduğunu hiç düşündünüz mü? Aklınıza gelmiş olsa da aklınıza gelmemiş olsa da su deposu temizliği ayrı bir öneme sahiptir. Hastalıklardan korunmak adına buna dikkat etmek gerekir. Sonuçta deponuzda bulunan su ile yemek yapıyor, bulaşık yıkıyor, duş alıyorsunuz. Hayatınızın birçok alanında bu sudan faydalanıyorsunuz. Temiz olmaması halinde, .eşitli hastalıklara yakalanma oranınız yüksek olacaktır. İstaş su deposu temizliği fiyatları konusunda gözünüz korkmasın. Gayet makul fiyatlar sunuyoruz. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 

WhatsApp Hizli Basvuru

Su Deposu Temizliği Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evlerinizde, iş yerinizde, okullarda ya da hastanelerde kullanılan depoların temizliği çok önemlidir. Belli aralıklar ile bu depoların kontrolünün yapılması gereklidir. Bakımının yapılmadığı takdirde hastalıklar ile karşılaşmanız yüksektir. İstaş firması olarak, depolarınızın temizliği için çalışıyoruz. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz. İstaş su deposu temizliği fiyatları için firmamızı arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Depolarınızın belirli aralıklar ile temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullandığınız sudan memnun kalamazsınız. Firmamızda çalışan kişiler, bu işin eğitimini almış uzman kişilerdir. Bu neden ile içiniz rahat olabilir. Yılların verdiği tecrübe ile işlerini devam ettirmektedirler. Deponuzun dezenfekte işleminin yapılması şarttır. Anlaştığınız firmanın kaç yıldır bu işi yaptığını sorgulamanız gerekir. 

İSTANBUL Su Deposu Temizliği Nasıl Uygulanır?
İSTANBUL Su deposu temizliği için öncelik olarak deponuzda bulunan suyun boşaltılması gereklidir. Eğer deponuzda bulunan suyu boşaltamadıysanız, ekiplerimiz tarafından pompa yardımı ile boşaltılacaktır. Depo boşaltma işlemi bittikten sonra, ekiplerimiz özel kıyafetlerini giyerek depo içerisine girerler. İlk olarak yapılan işlem, deponun içerisinde kir, pas gibi şeyler deponuzdan atılır. Ardından kompresör yardımı ile temizlenir. Ardından sodyum ile tüm yüzey dezenfekte edilir. Bu işlem sonrasında da yine kompresör yardımı ile defalarca durulanır. Bunun sonucunda da ekiplerimiz, sizlere yapılan işlemi anlatan bir yazı verecektir. 

İSTANBUL Su Depo Temizliliği Personeli

Bu yazıda dikkat etmeniz gerekenler de yazılı olacaktır. Su deposu temizliği konusunda bilmeniz gerekenler şunlardır:

• Su deposu temizliği oldukça önemlidir. Bu konuda işin ehli olan kişilerden yardım almak en iyi olanıdır.
• Su depolarınızın temizliğini belirli aralıklar ile yaptırmanız gerekmektedir. Dezenfekte işlemi olmadan mikroplardan arınmanız mümkün değildir. 
• Su deposu temizliğini yapacak olan kişilerin özel kıyafet giymeleri gerekmektedir. Profesyonel bir ekip tarafından deponuz temizlenirse çok daha iyi olacaktır. Böylelik ile yapılan işlem sonrasında daha çok verim alırsınız. 
• Su deponuz temizlenirken, kullanılan malzemenin de kaliteli olması çok önemlidir. Kalitesiz malzeme ile yapılan dezenfekte işlemi, istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için dikkatli olmakta yarar vardır. 
• İstaş su deposu temizliği fiyatları konusunda, firma olarak müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca verdiğimiz hizmetin son derece arkasındayız.

İSTANBUL bölgesinde genellikle su depoları gün içerisinde defalarca kullanılır. Sık sık kullanıldığı için dezenfekte işleminin belirli aralıklar ile yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için bu işi bilen kişilerden hizmet alabilirsiniz. Seçeceğiniz firmanın, kaç yıldır bu iş ile meşgul olduğunu bilmeniz size yarar sağlayacaktır. İstaş İSTANBUL su deposu temizliği fiyatları için firmamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.


» İSTANBUL İline Ait Verdiğimiz Diğer HizmetlerİSTANBUL Su Deposu İzolasyonu


» Hizmet Verdiğimiz İlçelerACIBADEM Su Deposu Temizliği


ADATEPE Su Deposu Temizliği


AĞVA Su Deposu Temizliği


AKSARAY Su Deposu Temizliği


ALEMDAĞ Su Deposu Temizliği


ALİBEYKÖY Su Deposu Temizliği


ALTINTEPE Su Deposu Temizliği


ALTUNİZADE Su Deposu Temizliği


ANADOLU HİSARI Su Deposu Temizliği


ANADOLU YAKASI Su Deposu Temizliği


ARNAVUTKÖY Su Deposu Temizliği


ATAKÖY Su Deposu Temizliği


ATAŞEHİR Su Deposu Temizliği


AVCILAR Su Deposu Temizliği


AVRUPA YAKASI Su Deposu Temizliği


BAĞCILAR Su Deposu Temizliği


BAĞLARBAŞI Su Deposu Temizliği


BAHARİYE Su Deposu Temizliği


BAHÇELİEVLER Su Deposu Temizliği


BAHÇEŞEHİR Su Deposu Temizliği


BAKIRKÖY Su Deposu Temizliği


BATI ATAŞEHİR Su Deposu Temizliği


BAYRAMOĞLU Su Deposu Temizliği


BAYRAMPAŞA Su Deposu Temizliği


BEBEK Su Deposu Temizliği


BEŞİKTAŞ Su Deposu Temizliği


BEYAZIT Su Deposu Temizliği


BEYKOZ Su Deposu Temizliği


BEYLERBEYİ Su Deposu Temizliği


BEYLİKDÜZÜ Su Deposu Temizliği


BEYOĞLU Su Deposu Temizliği


BOSTANCI Su Deposu Temizliği


BURGAZ ADA Su Deposu Temizliği


BÜYÜK ADA Su Deposu Temizliği


BÜYÜK BAKKALKÖY Su Deposu Temizliği


BÜYÜK DERE Su Deposu Temizliği


BÜYÜKÇEKMECE Su Deposu Temizliği


CADDEBOSTAN Su Deposu Temizliği


CAĞALOĞLU Su Deposu Temizliği


CEVİZLİ Su Deposu Temizliği


CİHANGİR Su Deposu Temizliği


ÇAĞLAYAN Su Deposu Temizliği


ÇAMLICA Su Deposu Temizliği


ÇAPA Su Deposu Temizliği


ÇAVUŞBAŞI Su Deposu Temizliği


ÇEKMEKÖY Su Deposu Temizliği


ÇELİKTEPE Su Deposu Temizliği


ÇENGELKÖY Su Deposu Temizliği


ÇİFTEHAVUZLAR Su Deposu Temizliği


DAVUTPAŞA Su Deposu Temizliği


DRAGOS Su Deposu Temizliği


DUDULLU Su Deposu Temizliği


EMİNÖNÜ Su Deposu Temizliği


EMİRGAN Su Deposu Temizliği


ERENKÖY Su Deposu Temizliği


ESENLER Su Deposu Temizliği


ESENTEPE Su Deposu Temizliği


ESENYURT Su Deposu Temizliği


ETİLER Su Deposu Temizliği


EYÜP Su Deposu Temizliği


FATİH Su Deposu Temizliği


FENERBAHÇE Su Deposu Temizliği


FENERYOLU Su Deposu Temizliği


FINDIKZADE Su Deposu Temizliği


FİKİRTEPE Su Deposu Temizliği


FİRUZKÖY Su Deposu Temizliği


FLORYA Su Deposu Temizliği


FULYA Su Deposu Temizliği


GALATASARAY Su Deposu Temizliği


GAYRETTEPE Su Deposu Temizliği


GAZİOSMANPAŞA Su Deposu Temizliği


GÖZTEPE Su Deposu Temizliği


GÜLTEPE Su Deposu Temizliği


GÜMÜŞYAKA Su Deposu Temizliği


GÜNEŞLİ Su Deposu Temizliği


GÜNGÖREN Su Deposu Temizliği


GÜRPINAR Su Deposu Temizliği


GÜZELCE Su Deposu Temizliği


HADIMKÖY Su Deposu Temizliği


HALICIOĞLU Su Deposu Temizliği


HALKALI Su Deposu Temizliği


HARAÇÇI Su Deposu Temizliği


HASANPAŞA Su Deposu Temizliği


HASKÖY Su Deposu Temizliği


HAVUZBAŞI Su Deposu Temizliği


HAZNEDAR Su Deposu Temizliği


HİSARÜSTÜ Su Deposu Temizliği


İÇERENKÖY Su Deposu Temizliği


İDEALTEPE Su Deposu Temizliği


İKİTELLİ Su Deposu Temizliği


İSTİNYE Su Deposu Temizliği


KADIKÖY Su Deposu Temizliği


KAĞITHANE Su Deposu Temizliği


KALAMIŞ Su Deposu Temizliği


KANDİLLİ Su Deposu Temizliği


KARAKÖY Su Deposu Temizliği


KARTAL Su Deposu Temizliği


KASIMPAŞA Su Deposu Temizliği


KAVACIK Su Deposu Temizliği


KAYIŞDAĞI Su Deposu Temizliği


KAYNARCA Su Deposu Temizliği


KEMERBURGAZ Su Deposu Temizliği


KIZILTOPRAK Su Deposu Temizliği


KİLYOS Su Deposu Temizliği


KOCAMUSTAFAPAŞA Su Deposu Temizliği


KOŞUYOLU Su Deposu Temizliği


KOZYATAĞI Su Deposu Temizliği


KUMBURGAZ Su Deposu Temizliği


KUMKAPI Su Deposu Temizliği


KURTKÖY Su Deposu Temizliği


KURTULUŞ Su Deposu Temizliği


KUZGUNCUK Su Deposu Temizliği


KÜÇÜKBAKKALKÖY Su Deposu Temizliği


KÜÇÜKÇEKMECE Su Deposu Temizliği


KÜÇÜKYALI Su Deposu Temizliği


LALELİ Su Deposu Temizliği


LEVENT Su Deposu Temizliği


MAÇKA Su Deposu Temizliği


MAHMUTBEY Su Deposu Temizliği


MALTEPE Su Deposu Temizliği


MASLAK Su Deposu Temizliği


MECİDİYEKÖY Su Deposu Temizliği


MERTER Su Deposu Temizliği


MİMAROBA Su Deposu Temizliği


MODA Su Deposu Temizliği


NAKKAŞTEPE Su Deposu Temizliği


NİŞANTAŞI Su Deposu Temizliği


OKMEYDANI Su Deposu Temizliği


ORTAKÖY Su Deposu Temizliği


ÖMERLİ Su Deposu Temizliği


PENDİK Su Deposu Temizliği


POLENEZKÖY Su Deposu Temizliği


RAHMANLAR Su Deposu Temizliği


REŞADİYE Su Deposu Temizliği


RUMELİ HİSARI Su Deposu Temizliği


SAHRAYICEDİT Su Deposu Temizliği


SARIGAZİ Su Deposu Temizliği


SARIYER Su Deposu Temizliği


SEFAKÖY Su Deposu Temizliği


SELAMİÇEŞME Su Deposu Temizliği


SELİMİYE Su Deposu Temizliği


SELİMPAŞA Su Deposu Temizliği


SEYRANTEPE Su Deposu Temizliği


SUADİYE Su Deposu Temizliği


SULTANBEYLİ Su Deposu Temizliği


ŞAŞKINBAKKAL Su Deposu Temizliği


ŞEHREMİNİ Su Deposu Temizliği


ŞİLE Su Deposu Temizliği


ŞİRİNEVLER Su Deposu Temizliği


ŞİŞLİ Su Deposu Temizliği


TAKSİM Su Deposu Temizliği


TARABYA Su Deposu Temizliği


TEŞVİKİYE Su Deposu Temizliği


TOPAĞACI Su Deposu Temizliği


TOPKAPI Su Deposu Temizliği


TUZLA Su Deposu Temizliği


UĞUR MUMCU Su Deposu Temizliği


ULUS Su Deposu Temizliği


UNKAPANI Su Deposu Temizliği


ÜMRANİYE Su Deposu Temizliği


ÜSKÜDAR Su Deposu Temizliği


YAKACIK Su Deposu Temizliği


YEDİKULE Su Deposu Temizliği


YENİBOSNA Su Deposu Temizliği


YENİKÖY Su Deposu Temizliği


YEŞİLKÖY Su Deposu Temizliği


YEŞİLYURT Su Deposu Temizliği


ZEKERİYAKÖY Su Deposu Temizliği


ZEYTİNBURNU Su Deposu Temizliği


ZİNCİRLİKUYU Su Deposu Temizliği


ZİVERBEY Su Deposu Temizliği

Telefonla Ara
Bizi Arayın
Sık Sorulan Sorular
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

 » Güvenlik Kodu : 476545
REFERANSLARIMIZ