Okmeydanı / İSTANBUL
ARA

BLOG

(0-212) 709 0 353

İsttas Teknik ekibinin bilgileriyle hazırlanan blog sayfalarını inceleyebilirsiniz


PLASTİK (POLİETİLEN) SU DEPOSU

Polietilen su deposu ve polietilen malzemeden üretilen su deposu sağlıklı ve daha ekonomiktir.

DEVAMINI OKU

İSTANBUL SU DEPOSU TEMİZLİK HİZMETLERİ

Üzerinde çok fazla durulmasa da konutların, hastanelerin, okulların su depolarının temizliği önemli bir konudur. ‘ Bina, konut, hastane, okul, yemek fabrikaları gibi toplu hizmet verilen mekanlar da su depolarının altı ya da on iki ayda bir kez temizlik ve dezenfeksiyonu yapılmalıdır.’ diyerek su deposu temizliğine dikkat çekmekteyiz.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU YALITIMINI NİÇİN ÖNERİYORUZ

Su deposu yalıtımı, hem deponuzun ömrünü uzatırken hem de içme kullanma suyunu daha temiz ve kullanıma uygun bir şekilde muhafaza etmektedir. Eskiyen çürüyen beton veya metal olan su depolarınızın zamanla yıpranması sağlığı tehdit eder hale geldiğinde düzenli bakım yapılmazsa birçok hastalığı barındırmaktadır.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU AÇISINDAN YALITIMIN ÖNEMİ

Su deposu yalıtım malzemeleri ve ustalarımız sayesinde gerekli bütün onarım ve güçlendirme işlemlerini yapmaktayız.

DEVAMINI OKU

PROFESYONEL SU DEPOSU İZOLASYONU

İçme suyu ve kullanım suyu depolarındaki sızıntıların durdurulması ve daha temiz bir ortam yaratılması için depo içerisinden yapılan yalıtım ve izolasyon uygulamasıdır.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU TEMİZLİK VE DEZENFEKTESİ

Depolarımıza kadar sağlıklı bir şekilde getirilen suların sadece depoya alınarak muhafaza edilmesi yeterli değildir.

DEVAMINI OKU

BURSA SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su depolarımızdan musluğumuza gelen su ile evimizde her türlü ihtiyacımızı karşılıyoruz. Temizlenmemiş su depoları ise halk sağlığını ciddi anlamda tehdit etmektedir.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU TEMİZLİK

İstaş firmamızın ilk amacı su deposu kullanıcılarına yılda bir kez su depolarının temizlenmesinin gerekliliğini anlatabilmektir.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU İZOLASYONUN ÖNEMİ

Binalar da su depoları içme suyunu güvenli ve sağlıklı bir şekilde depolama ve tüm binaya dağıtma görevini üstlenir.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU NİÇİN TEMİZLENMELİDİR

Su deposu temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir. İnsan sağlığı için fazlasıyla tehlike arz eden bir konudur.

DEVAMINI OKU

İSTAŞ SU DEPOSU YALITIMI

Su deposu yalıtımı, su kaçağını önlemek ve suyun hijyenini sağlamak için büyük önem taşımaktadır. İzolasyon yöntemi, deponun çeşidine göre seçilmektedir.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU DEZENFEKTESİNİN İNSAN SAĞLIĞINA ÖNEMİ

Hastalığa yol açma özelliğine sahip mikropların yok edilmesi işlemine‘dezenfeksiyon’ adı verilir. Bu işlem, bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olan bütün mikropları yok ettiği gibi içme sularına kötü tat ve koku veren organik maddelerle organizmaları da ortadan kaldırır. Bu sayede kokusuz, tortusuz, daha berrak su elde ederiz.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU TEMİZLİĞİNİN YARARLARI

Depoların sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmesi için depo temizliğinin düzenli olarak yapılması önemlidir.

DEVAMINI OKU

PVC MEMBRAN UYGULAMASI

PVC su yalıtımı membranları temelden çatıya ve tüm ara katmanlara kadar uygulanabilen ideal bir su yalıtım malzemesidir.

DEVAMINI OKU

POLİÜRETAN ENJEKSİYON NASIL UYGULANIR

Poliüretan enjekte etmek için motorlu veya hidrolik yüksek basınçlı makine olması gerekmektedir. İnşaat sektörünün en yenilikçi makinesi olarak yer alan söz konusu makine sistemi ile anında suyla temas ettiği zaman reaksiyona giren makine poliüretan enjeksiyon maddelerimizle su yalıtımında 90 oranında net başarı sağlayan bir çalışma ortaya koymuş oluyoruz.

DEVAMINI OKU

POLİÜRETAN ENJEKSİYON UYGULAMASI

Poliüretan enjeksiyon; beton ve ters alanlardan gelen su izolasyonu sağlamak amacıyla beton ve duvar içerisinde çatlak ve kılcal alanların doldurularak su sızıntılarının kesintisinde kullanılan sistemdir. Bu uygulamanın fiyatları işlem büyüklüğüne ve makine kullanımına göre değişmektedir.

DEVAMINI OKU

SAC DEPOLARDA YALITIM

Şehir suyu ve suda bulunan klorun da etkisiyle, sac depolar paslanma ve korozyona uğramaktadır. Paslanma ve korozyon neticesinde suya karışan demir iyonları insan sağlığına karşı ciddi tehdit oluşturmaktadır. Bunun yanında deponun da ömrünün kısalmasına sebep olmaktadır. Sac malzemeden imal edilmiş su depolarının kullanıma alınmadan önce su yalıtımının, içme suyuna uygunluğu olan sağlıklı ve uzun ömürlü malzemelerle yapılması gerekmektedir

DEVAMINI OKU

BETON DEPOLARDA SU YALITIMI

Su yalıtımı, yapıların, her yönden gelebilecek suya veya neme karşı korunmaları için yapılan işlemlerdir. Eskimiş, kullanılması sakıncalı veya yenileme amacıyla ayrıca su deposu kaçağını önleme ve suyu steril olarak muhafaza etmek için su deposu yalıtımı yapılır.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU YALITIMI NASIL YAPILIR?

Depo içi basınçlı su ile yıkanarak yosun, çamur ve herhangi yabancı maddelerden arındırılır.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU İZOLASYONUNUN FAYDALARI

Su deposu izolasyonu, su deposu temizleme hizmeti gibi periyodik yapılmaz. Apartman ve site yöneticilerinin çoğunlukla sorun yaşamadan göremedikleri bir gerekliliktir.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU TEMİZLEME

Temizlenmeyen ve dezenfektesi gerçekleşmeyen su depoları insan sağlığına zarar verebilecek birçok mikrop türlerini bünyesinde barındırır. Bazı araştırmalarda da gösteriyor ki sağlıksız kirli su ile temas yoluyla bile ölümler yaşamımızda mevcuttur. Böylesine önemli bir konuyu gerekli mi diye değerlendirmek yerine sonucunun nelere sebebiyet verebileceği iyi bir şekilde anlamamız şart.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU TEMİZLİK HİZMETİ

Su deposu temizliği son derece profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Su deposu temizliğini belirli aralıklarla ve uzman kişilerle birlikte yapmanızı öneririz. Su deposu temizliği; su ile bulaşabilen hastalıklarla mücadeleyi başlatmış oluyoruz. Depolardaki içme ve kullanma sularının mikroorganizmalardan arınmış olması gerekir.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU DEZENFEKTESİ NASIL YAPILIR

Öncelikle su deposu girişindeki vananızı kapatarak deponuza su dolumunu durdurunuz ve ardından deponuzu boşaltınız. Randevu günü gelen ekibimiz deponuzun etrafında iş güvenlik önlemleri alarak aydınlatma sistemi kuracaktır.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU DEZENFEKTESİ NEDEN YAPILMALIDIR?

Güvenli bir kapağı olmayan ve uzun süre kullanılmayıp genellikle binaların alt katında olduğu için varlığı unutularak temizlik dezenfektesi yapılmayan su depoları, insan sağlığı açısından tehlike saçmaktadır.

DEVAMINI OKU

SU DEPOSU TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ

Su deposunda günlerce bekleyerek gelen suları içmesek bile hastalıkların en önemli önleyicisi olan ellerin temizliği, sebze ve meyvelerin yıkanması, banyo ve tuvalet kullanımı, dişlerimizin fırçalanması, bulaşık ve çamaşır yıkanmasıyla da sudaki mikroplar vücudumuza girmektedir.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Yalıtmında Kullanılan Mazemeler ve Uygunluk Belgeleri

Firmamız tarafından su deposu yalıtımı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde,kullanılan malzemenin onaylı ve sertifikalı ürünler ile,5 yıl garantili,donanımlı,eğitimli,tecrübeli personeli ile yapılır. İSTTAŞ sağlıklı günler diler.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Membran İzolasyonu Hakkında

Su depolarınızda ki sorunların ortadan kaldırılıp dayanıklı ve hijyenik bir depo haline getirilmesinde membran uygulaması en sağlam yollu uygulamalardandır.

DEVAMINI OKU

Poliüretan Enjeksiyon Nasıl Yapılır?

Su depolarında oluşan sorunlara çözüm yolu olan poliüretan enjeksiyonu firmamız ustalıkla tamir etmekte ve sağlıklı, sağlam bir depo haline getirmektedir.

DEVAMINI OKU

Poliüretan Enjeksiyonun Faydaları

Poliüretan enjeksiyon kırık ve çatlaklarda oluşan su sızıntılarını engellemekte bire bir ve sağlam olan bir çözüm yoludur.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Enjeksiyonu Nedir?

Su depolarınız da zamanla oluşan ya da başka sebeplerle oluşan çatlak ve kırıklardan sızan suların önlenmesi için firmamız ustalıkla çözüm yollarını bulmaktadır.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Suyu Boşaltma İşlemi

Su depolarınıza dezenfekteye gelecek olan ustalarımız gelmeden su depolarınızı hidrofor seviyesine kadar suyu boşaltmanız gerekmektedir. Bu işlemi siz sağlayamıyorsanız firmamız tarafından da bu işlem yapılabilir.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Dezenfekte İşlemi

Su depolarınızın dezenfekte işlemini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz ve temiz sağlıklı olan bir depoyu size teslim ediyoruz.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Dezenfektesi Sırasında Su Kesintisi

Su depolarınızın temizliği sırasın da oluşan su kesintisini firmamız en kısa sürede yapmaya çalışmaktadır. Su kesintisini en aza indirerek hızlı ve güvenilir bir iş çıkarmaktadır.

DEVAMINI OKU

Su Depolarının Kirlenmemesi İçin Ne Yapılmalıdır

Su depolarınızın kirlenmemesi için öncelik düzenli temizlik ve depo suyunun sürekli olarak kullanımıdır. Firmamız tarafından dezenfekte işlemi en iyi şekilde tamamlanır ve temiz bir şekilde size teslim edilir.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Dezenfektesi Ne Zaman Yapılmalıdır

Firmamız her yıl düzenli olarak temizliği yapılan depolarda, yıllık temizliği yapılmayan depolara göre çok farklılıklar görmektedir. Düzenli olarak yapılan depolarda ki temizlik büyük önem taşıyor.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Dezenfektesi Neden Yaptırmalısınız

Su depolarında yapılmayan temizlik ile çeşit çeşit mikrop ve bakteriler oluşuyor. Yılda en az 1 kere yapılmayan depolarda oluşan pislikler tehlike saçıyor. İstaş olarak depolarınızın 6 ay veya 1 yıl arasında temizliklerini sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

DEVAMINI OKU

İzolasyonun Faydaları

Eskimiş, su kaçıran, kırık olan depolarınız izolasyon ile yeni depo haline gelir ve yeni bir depo yaptırmaktan daha az maliyete gelir. Yapılan izolasyon işlemi ile sorunların büyük bir kısmı ortadan kaldırılır.

DEVAMINI OKU

Beton Su Depolarının İzolasyon

Beton su depolarında oluşan su kaçakları, kırıklarını kapatıp membran uygulaması ile su kaçaklarını ortadan kaldırıyoruz ve sağlam bir depo haline getiriyoruz.

DEVAMINI OKU

Sac Su Depoları İzolasyon

Sac su depolarında zamanla oluşan pas, kir ve tortudan arındırılıp yeni bir depo haline getirmek için firmamız size uzmanlık ile yardımcı olacaktır.

DEVAMINI OKU

Su Deposu İzolasyon Malzemeleri Depo Suyuna Uygun Mudur

Su Deposu İzolasyonunda kullanılacak olan malzemelerin içme ve kullanım suyuna uygunluğuna dair firmamız belgelere sahiptir.

DEVAMINI OKU

Su Deposu İzolasyonu Nedir

Kurumsal firmamız deponuzda ki sorunlarınıza yıllardır devam eden uzmanlığımız ile çözüm ortağı oluyoruz.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Yalıtımı

Su Deposu Yalıtımı konusunda uzman ekibimizle Su Deposu Yalıtımı merkezli olarak kurumsal çözümler sunuyoruz.

DEVAMINI OKU

Su Deposu Dezenfekte Malzemeleri

Su depoları kapakları güvenle kapatılmadığı, uzun süre kullanılmadığı gibi durumlardan sonra gerekli malzemeler ile dezenfekte edilmediği sürece insan salığı açısından oldukça ciddi sorunlar teşkil edebilecek duruma gelebilirler.

DEVAMINI OKU

Ucuz İstas

Su depolarının temizliği konusunda faaliyetlerini sürdüren firmamız ucuz istas hizmeti ile depolarınızda ki kirleri ve atıkları temizlemekle kalmıyor.

DEVAMINI OKU

Plastik Su Tankı Temizliği

Çoğumuz öncelikle içtiğimiz ya da pişirme amacıyla kullandığımız suyun saflaştırılmasına odaklanıyoruz. Ancak, suyun depolandığı su deposunun temizliğine nadiren dikkat ediyoruz.

DEVAMINI OKU

Plastik Su Deposu Yosun Tutuyor

Plastik deponuz yosun tutuyor ise bu durumda size fiziksel ve kimyasal temizlik hizmetleri sunuyoruz. İsttaş tarafından gerekli tüm eğitimleri verilen temizlik konusunda ki uzman ekibimiz plastik su deponuzun tüm temizliğini yerinde ve oldukça kısa süreler içerisinde sizlere sunuyor.

DEVAMINI OKU

Plastik Su Deposu İzolasyonu

Günümüzde suyun depolanması ve saklanması için birçok seçenek mevcuttur. Uzun yıllardır tercih edilen plastik su depoları günümüzde de en çok tercih edilen su depoları arasında yer alıyor. Su depolarının çeşitlerine baktığımızda birçok natifin olduğunu görmekteyiz.

DEVAMINI OKU

Petek Bakım Hizmeti

Son dönemlerde petekler ısınmadığında, kireç bağladığında ya da tesisatlar tıkandığında akla ilk arıza tamirini aramak gelir. Burada çözüm en başta bu tarz sorunların ortaya çıkmasına engel olmaya yardımcı olan petek bakım hizmeti alınması gerekliliğidir.

DEVAMINI OKU

Kurumsal Su Deposu Temizliği

Sizde eğer kurumsal su deposu temizliği hizmeti alarak binalarda ya da iş yerlerinde depo temizliği hizmeti ile hijyenik depo elde etmek isterseniz, bizi 7/24 arayabilirsiniz istaş su deposu temizliği

DEVAMINI OKU

Kurumsal Hizmet İle İski Su Deposu Temizliği

İnsan hayatının öz ve duru içeceği olan su; benzer nitelikleri taşıyarak, gündelik işlemlerimizin her dakikasında tükettiğimiz değerli bir kaynaktır.

DEVAMINI OKU

Kurumsal Enjeksiyon Hizmeti

Evinizin ya da işletmenizin büyük bölümleri beton içeriyorsa, odalarınızın güzel ve rahat kalması için betonun su geçirimsizliğini düşünebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Kombi Bakım Hizmeti

Gayemiz, sizlerin memnuniyetini kazanmak için en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Bizleri çağrı merkezi müşteri hizmetleri servisimizden arayarak ya da isttas.com.tr web sitemizden ulaşabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İstaş Su Deposu Temizliği Talimatı

Su, hayatımızın yapı taşlarından bir tanesidir. Eğer temiz ve sağlıklı bir suya erişimiz yok ise hayat kalitemizde de düşüş yaşanacaktır. Var olan bulaşıcı hastalıkların çok büyük bir kısmının sular aracılığı ile bulaştığı bir dünya da yaşamaktayız.

DEVAMINI OKU

İstaş Telefon Numarası

Günümüzde depo kullanımı devam etmekte olup, depoların hijyenik ve sağlıklı olması için belli temizlik çalışmasının yapılması gerekiyor. Bu çalışmanın ise belirli standart içerisinde yapılması gerekiyor.

DEVAMINI OKU

İstaş Su Deposu Temizliği

Su deposu temizliği, en önemli etkenler arasındadır. Temizlenmeyen depolar içerisinde fazlaca mikrop oluştururlar buda sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Hem sağlık açısından hem de deponuzu uzun süreli kullanmak açısından depo temizliğine önem vermek önemlidir.

DEVAMINI OKU

İstaş Su Deposu Temizliği Yapan Firmalar

Günümüzde kullanmış olduğumuz su depolarının özellikleri farklı olup, her deponun özelliğine göre bakteri oluşum süreleri ve temizleme uygulama teknikleri de farklıdır.

DEVAMINI OKU

İstaş Su Deposu Temizliği Teknik Şartnamesi

Firmamız bünyesinde birçok su deposu çeşidi bulunuyor. Hem kaliteli plastik üretim olan hem de çelik su depoları modelleri sunan firmamız boyut ve hacim konusunda da çeşitli modellere sahiptir. Her çeşit için de firmamız özel olarak İstaş su deposu temizliği teknik şartnamesi hazırlamıştır.

DEVAMINI OKU

İstaş Su Deposu Dezenfekte Malzemeleri

İstaş su deposu dezenfekte malzemeleri ile su deponuzu temizletmek istediğiniz zaman bu işlem oldukça kısa sürede ve sizler için extra bir çaba sarf etmeden gerçekleşmektedir. Bunun için istaş firmasından gelen ekip deponuz içerisinde istaş sudeposu dezenfekte malzemeleri ile gerekli işlemleri sağlar ve bu sayede deponuz tamamen arınmış ve saplıklı kullanıma uygun bir hale gelir.

DEVAMINI OKU

İstaş Su De Posu Temizliği Yönetmelik

Gelişen dünya daha sağlıklı hayatlar sürdürmemizi sağlamaktadır. Yaşamımızın olmazsa olmazı olan su için kullanılan su depolarının temizliği önemlidir. Su depoları farklı boyutlarda olup, isteğe göre kapasitesini tercih edebiliyoruz.

DEVAMINI OKU

İstaş Kurumsal Su Deposu Temizliği

Sahip olduğumuz su depolarına düzenli aralıklarla bakım yaptırmalıyız ki yukarıda belirtmiş olduğumuz istenmeyen durumlar ile karşılaşmayınız. istaş kurumsal su deposu temizliği firması olarak, kendi alanın da öncü bir firma olmanın yanı sıra çok başarılı bir kadro ile sizlere gereken tüm hizmetleri sunmaktayız.

DEVAMINI OKU

İstaş Kombi

Kombi arızaları büyük bir güçlüktür ve genellikle sürpriz olarak karşınıza çıkar. Evinizde istediğiniz en son şey, kışın geldiği zaman kombinizin arızalanması sizi ve ailenizi evinizin konforlu ortamında soğukta bırakmaktır. Zahmetli bir kombi acil durumundan kaçınmak için düzenli bakım kombinizin de uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

DEVAMINI OKU

İstaş İzolasyon

İzolasyon yapıları dış etkenlerden korumak için yapılan bir uygulamadır. İstaş İzolasyon olarak hem çatı izolasyonunda hem de su deposu izolasyonunda en iyi hizmeti vermekteyiz. İzolasyon bir korunma ve tasarruf uygulamasıdır. Evlerde yapılan izolasyon çatı veya duvar için uygulandığında ısı ve ses korunması sağlamaktadır.

DEVAMINI OKU

İstaş İski Su Deposu Temizliği Fiyatları

Su deposu belirli bir süre sonra mikrop üretir. Bunun için düzenli aralıklarda temizlenmesi gerekir. Temizleme işlemi özel olarak yapılmalıdır. Seçtiğiniz firmanın bu konuda tecrübesi olması gerekir. Yanlış yapılan bir temizlik su deposunun temiz olmasını sağlamayacak aksine daha kirli görünmesine neden olacaktır.

DEVAMINI OKU

İstaş İnşaat

Günümüzde kullanılan su depolarının hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmesi oldukça önemli olup, bu konuda hizmet sunan firmalardan bu konuda hizmet almak gerekiyor. Ancak bu hizmeti almak istediğiniz firmaların kaliteli ve yönetmeliklere uygun olarak hizmet verip vermediklerini dikkatli bir şekilde analiz etmek gerekiyor.

DEVAMINI OKU

İstaş Garantili Su Deposu Temizliği

Firmamız güvenli hizmeti ile depo kenarlarında ve iç kısımlarında birikmelere sebep olan zararlı mikrop, virüs gibi sağlığınızı tesir etmemesi yönünde çeşitli önlemler alarak, hizmet sunmaktadır.

DEVAMINI OKU

İstaş Firması

İstaş firması olarak her hacimde ki deponuzu yerinde temizleyerek sağlıklı bir kullanıma uygun hale getiriyoruz. Ve bu temizlik ardından istaş firması sağlamış olduğu düzenli temizlik talimatı ile gerekli aralıklarda su deponuzun temizlenmesini sağlıyoruz.

DEVAMINI OKU

İstaş Endüstri Aş

İstaş yıllardır yaptığı endüstiriyel çalışmalar ile ülke ekonomisine ve kalkınmasına büyük destek sağlayan saygın bir endüstri şirketidir. 1986 yılına faaliyetlerine başlayan İstaş Endüstri AŞ 30 yıldır hizmetlerine devam etmektedir.

DEVAMINI OKU

İstaş Ankara

Son yıllarda sağlık sorunu oluşturan su depolarının hijyen kurallarına göre temizlenmesi oldukça önemlidir. Firmamız İstaş Ankara olarak da faaliyetlerini sürdürmekte ve su depolarınızı ilk günkü temizlikle kullanımınıza sunmaktadır.

DEVAMINI OKU

İstaş Acil Destek

İstaş acil destek hattına da ulaşım sağlayarak gerekli desteği profesyonel çerçeve içerisinde güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İstanbul Su Deposu Temizliği

İstaş su deposu temizliği Firmamız kaliteli hizmeti ile depo içlerinde oluşan tortu ve zararlı bakterilerin insan sağlığına etki etmemesi için birçok tedbir alarak, en güvenli uygulamasını sunmaktadır.

DEVAMINI OKU

İstanbul Su Deposu Temizliği

Su depolarının sağlıklı olması için yapmamız gereken bazı çalışmalar mevcuttur. Bu çalışmalar amatörce yapıldığında istenilen sonuçları vermeyebiliyor. Bu nedenle bu konuda profesyonel destek almak oldukça önemlidir

DEVAMINI OKU

İSTANBUL SU DEPOSU TEMİZLİ

İstaş Firmamız nitelikli hizmetleri ile su mahzenlerinde oluşan mikrop ve posa gibi kötü etkenlerin sağlığınız üzerinde tesirli olmaması için önlemlerini yoğun tutarak, hizmet vermektedir.

DEVAMINI OKU

İSKİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız bu alanda son derece güvenilir hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Su depoları zaman içerisinde kirlenmekte ve mikropların oluşmasına neden olabilmektedir.

DEVAMINI OKU

İÇME SUYU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Sağlığa zarar veren nitelikler taşıyan çoğu bakterinin üreyebilmesi adına su oldukça elverişli ir ortamdır. Bu nedenle özellikle içme suyunun depolanması adına kullanılmakta olan depoların temizliğine son derece önem verilmesi gerekmektedir.

DEVAMINI OKU

GARANTİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Garantili su deposu temizliği firmamız, verdiği hizmetlerde oldukça titiz davranmakta ve bunun için de depoya da zarar vermeyecek dezenfektanlar kullanmaktadır.

DEVAMINI OKU

GARANTİLİ SU DEPOSU DEZENFEKSİYON

İnsanların en önemli ve temel ihtiyaçları arasında olan içme suyu, son dönemlerde gelişen alt yapı değişiklikleri ile depolarda tutulmaktadır. Ortak yaşam alanlarında çoğunlukla tercih edilen bu sistem bir hayli revaçta olup, kesintisiz olarak kullanılmaktadır.

DEVAMINI OKU

EN İYİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

Su depoları oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Özellikle de su temininde süreklilik olmayan ve yeterli miktarda su sağlanamayan yerlerde, şebeke hattının bulunmadığı alanlarda mecburi bir ihtiyaca dönüşmektedir.

DEVAMINI OKU

ÇATI İZOLASYON HİZMETİ

Firmamızın çatı izolasyon hizmeti vermesinde ki amaç; çatı ustası olan ekibimizle yılların verdiği deneyim ve tecrübesiyle müşteri odaklı çalışarak, çatı sitemlerindeki her türlü sıkıntıyı dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak, garantili işler yapmaktır.

DEVAMINI OKU

BETON SU DEPOSU İZOLASYONU ANKARA

İzolasyon yapıları dış etkenlerden korumak amacıyla yapılan önemli bir uygulamadır. Su depolarında iyi bir izolasyonun yapılması şarttır. Zira izolasyonsuz su depolarında dışarıdan kirli sular karışarak suyun kirlenmesine ve sağlığa zararlı, hastalıklara sebep olabilen bir suya dönüşmesini sağlar.

DEVAMINI OKU

BETON SU DEPOSU ÇATLAK TAMİRİ

Son derece kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, beton su deposu çatlak tamiri konusunda profesyonel hizmet anlayışı ile çözüm olmaktadır.

DEVAMINI OKU

Viessmann Kombi Arızası Kodları

Viessmann arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Viessmann markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Vaillant Kombi Arızası Kodları

Vaillant arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Vaillant markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Protherm Kombi Arızası Kodları

Protherm arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Prothermmarkalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İmmergas Kombi Arızası Kodları

İmmergas arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. immergas markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ferroli markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Eca Kombi Arıza Kodları

Eca arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eca markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Demir Döküm Kombi Arıza Kodları

Demir Döküm arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Demir Döküm markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Buderus markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Bosch Kombi Arıza Kodları

Bosch arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bosch markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Beratta Kombi Arıza Kodları

Beratta arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Beratta markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Beko Kombileri Arıza Kodlari

Beko arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Beko markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Baymak Kombi Ariza Kodlari

Baymak arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Baymak markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Baykan Kombi Arıza Kodları

Baykan arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Baykan markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Ariston Kombi Arıza Kodları

Ariston arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ariston markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Arçelik Kombi Arıza Kodları

Arçelik arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Arçelik markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Alarko Kombi Arıza Kodları

Alarko arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Alarko markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Airfel Arıza Kodları

Airfel arıza kodlarına blog sayfamızdan ulaşabilrsiniz. Airfel markalı kombinizin arıza kodlarına göre arızasını tespit edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Petek Bakımı Nasıl Yapılır

Peteklerimiz içlerinden sürekli olarak kombide ısınmış suyu geçirerek odalarımızı ısıtmamıza yarar.

DEVAMINI OKU

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

İçerisindeki özel hazırlanmış sistemlerle yakıt olarak kullandığımız doğal gazı kullanıp suyu ısıtan ısıttığı suyu...

DEVAMINI OKU

Su Depoları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Su yasam için en gerekli kaynak olup güncel yaşamımızda çeşitli şekillerde bu ihtiyacımızı karşılıyoruz.

DEVAMINI OKU

Beton Depolarda İzolasyonu Neden Yapılmalıdır

Beton depolar gerek yapısal niteliği gerek kimyasal bileşenleri göz önüne alınırsa izolasyon malzemeleri kullanılmadan geçirgendir.

DEVAMINI OKU

DEMİR DÖKÜM SARGON CONDENSE KOMBİ ARIZA KODLARI

F0 ikazı: düşük basınç hatası kalorifer tesisat suyunun basıncı 1 barın altına düştüğünde...

DEVAMINI OKU
SIK SORULAN SORULAR
Su depoları ne kadar zamanda temizletilmelidir ?

Sağlık bakanlığının 2007 yılında yayınladığı genelgeye göre 3 yada 4 ayda bir temizletilmelidir

Depolar sürekli kullanılmalı mıdır ?

Periyodik bakımı yapılan su depolarının kulanılması şebeke hattının kullanılmasından daha sağlıklıdır

Su Deposu Nasıl Temizlenir?

1.Depodaki mevcut su tamamen boşaltılır.
2.Kaba temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve durulama yapılır.
3.Dezenfeksiyon işleminin ardından son durulama yapılır.
4.Temizlik sonunda depoya temiz su verilir, içme sularına yönelik gerekli test ve analizler yapılır, parametreler kayıt altına alınır.

Niçin Temizlik Gereklidir?

Düzenli periyotlarda temizlenmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verir.
Bu tip suların tadı ve rengi bozulmaya uğrar.

Su Deposunun Temizlik Periyodu Nedir?

İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için depo temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

Depo Temizlenmezse Ne Olur?

1.Su isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir.
Zamanla depoda çamur birikintisi oluşur.
2.Sirkülasyon olmayan yani durgun olan su deposu 4–10 gün süre zarfında kendi kendine bakteri üretir.
3.Sac depoların yüzeyi zaman içerisinde paslanabilir ardından da çürüyüp delinir.
4.Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Temizlik Süresi?

Ortalama 3 saat içerisinde işin bitirilmesinin ardından depo tekrardan kullanıma açılır.

REFERANSLARIMIZ